BIENTÔT ÉPUISÉ
 • Dámské jednodílné plavky Doli Keny
 • Dámské jednodílné plavky Doli Keny
 • Dámské jednodílné plavky Doli Keny
 • Dámské jednodílné plavky Doli Keny
 • Dámské jednodílné plavky Doli Keny
 • Dámské jednodílné plavky Doli Keny
 • Dámské jednodílné plavky Doli Keny
 • Dámské jednodílné plavky Doli Keny
 • Dámské jednodílné plavky Doli Keny

Dámské jednodílné plavky Doli Keny

Réf :
8331600
Le plus produit
Dámské zeštíhlující plavky: efekt plochého bříška. Vnitřní podprsenka s pevně všitými vycpávkami. Středně vykrojené, s širokými ramínky. Střih zad do U pro snadné oblékání. Tváří se jako dvoudílné.
909,00 Kč*

3 colors

 • Dámské jednodílné plavky Doli Keny
 • Jednodílné plavky Doli se všitou podprsenkou a vycpávkami
 • Dámské jednodílné plavky Doli Keny

výhody pro uživatele

Krytí
Decentní výstřih, záda do U, mírně vykrojené hýždě.
Zpevnění poprsí
Zpevnění poprsí zajišťuje vnitřní podprsenka.
Zeštíhlující efekt
Poprsí napomáhají tvarovat pevně všité vnitřní vycpávky.
Efekt plochého bříška
Zeštíhlující podšívka pro efekt plochého bříška.
Rychlé schnutí
Materiál obsahuje polymer, díky kterému plavky rychle schnou.

VLASTNOSTI

Typ plavek
Jednodílné plavky.
Tvar
Záda do U, kulatý výstřih.
Vyztužení
Ano.
Kostice
Ne.
Zeštíhlující
Ano.
Kolekce
Keny.
Composition
80 % polyamid, 20 % elastan.
Test lab terrain
Tento výrobek byl testován při praktickém použití v našem vývojovém středisku ve městě Hendaye a prošel několika laboratorními testy zaručujícími jeho kvalitu. testy pružnosti a stability materiálu, stálosti barev a odolnosti vůči tření, praní, slané vodě, chloru, slunečnímu záření a testy životnosti i po několika praních.
Vyrobeno pro
ženy na rekreační vodní sporty.
Garantie
2 years

RADY

Návod na údržbu
Před prvním použitím plavky vyperte. Po každém použití plavky vymáchejte v čisté vodě. V pračce perte na 30 °C s malým množstvím pracího prášku a bez aviváže.
Restriction d'usage
Nevhodné k pravidelnému používání v chlorované vodě.

DALŠÍ INFORMACE

Typ postavy
Jednodílné plavky Doli značka Tribord navrhla pro ženy, které si přejí opticky zeštíhlit postavu a zpevnit poprsí bez nutnosti vzdát se výrazného výstřihu. Plavky splňují všechny tyto požadavky. Vnitřní podprsenka a všité vycpávky tvarují a zpevňují poprsí. Zpevňující podšívka dělá ploché bříško. Plavky se na první pohled tváří jako dvoudílné. Svým střihem a provedením opticky zeštíhlují postavu. Záda do U usnadňují oblékání.
Jednodílné plážové plavky
Tyto jednodílné plavky budou na pláži konkurovat bikinám. Pro ženy, které si přejí zakrýt svá kila navíc nebo známky po těhotenství, ty, které si přejí zahalit své nedostatky nebo ty, kterým se jednodílné plavky jednoduše líbí, vyvinul Tribord tuto kolekci plavek pro vodní sporty. Plavky Daria, Cori a Doli jsou žhavé novinky této nové kolekce. Prioritou při vývoji těchto modelů plavek bylo především pohodlí.
Co je vyztužený košíček?
Vyztužení horního dílu plavek umožňuje zvýraznit tvar poprsí a zakulatit je bez otisků švů a podráždění, jak tomu bývá u pěnových vycpávek. Tribord myslel na vaše pohodlí a vyztužení použil u většiny modelů dámských plavek. Vyztužení může být vyjímatelné a v tomto případě umožňuje zvýšit nebo naopak snížit objem poprsí až o půl velkosti.
Zpevnění a efekt plochého bříška
Zpevňující podšívka plavek elegantně skryje nedokonalosti vaší postavy. Některé oblasti zpevní, jiné zase zvýrazní, přitom tyto plavky zůstávají velice pohodlné.
Velikost za sucha a mokra
K zajištění těch nejlepších vlastností ve vodě jsme nuceni vyvíjet naše modely v suchém prostředí, neboť jakmile je materiál namočen, roztáhne se. Doporučujeme vám proto zvolit si správnou velikost. Již při zkoušení musí plavky těsně přiléhat k tělu. Elastan obsažený v materiálu se stane ve vodě pružnějším a roztáhne se.
Mark distribution
 • perfektní
  16 Apr 2016
  všechno na jednom místě neshledány

  Velmi dobré

HAUT DE PAGE