• Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá

Maska na šnorchlování Easybreath modrá

Réf :
8304664
Product plus point
Se šnorchlovací maskou Easybreath, která nabízí panoramatické vidění a umožňuje dýchání nosem, bude poznávání podmořského světa ještě snazší.
Users reviews
4.5 / 5 3367 ratings
999,00 Kč*

3 colors

 • Maska na šnorchlování Easybreath modrá
 • Maska na šnorchlování Easybreath tyrkysová
 • Maska na šnorchlování Easybreath růžová

výhody pro uživatele

Zorné pole
Zorný úhel 180 ° a bezpečné, nerozbitné polykarbonátové sklo.
Usnadnění dýchání
Celoobličejová maska umožňuje přirozené dýchání ústy i nosem.
Ochrana proti zamlžování
Odvětrávací technologie Exclusif zabraňuje zamlžování.
Snadné oblékání
Nastavitelný textilní pásek netahá vlasy.
Vodotěsnost
Systém Dry Top minimalizuje vnikání vody do šnorchlu.
Odvod vody
Výpustný ventil ve spodní části masky odvádí při zvednutí hlavy vodu ven.
Dobrá viditelnost
Oranžová horní část šnorchlu je vidět z větší vzdálenosti než běžný šnorchl.
Tělesná přizpůsobivost
Čtyři velikosti: lícnice ze silikonu je pohodlná a zvyšuje vodotěsnost.

VLASTNOSTI

Výhody
Pohodlí, textilní pásek.
Typ
Maska.
Composition
Rám : 100.0% polypropylen Spoj : 100.0% silikon Čočky : 100.0% polykarbonát/akrylnitril butadien styren (PC-ABS) Spojka s ventilem : 100.0% polykarbonát/akrylnitril butadien styren (PC-ABS)
Vyrobeno pro
šnorchlování na hladině pro potápěče od 10 let.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Masku Easybreath myjte v ruce prostředkem na nádobí, a to vždy po týdnu používání. Pečlivě vyčistěte vnitřní stranu zorníku. Zajistíte tím dobrou viditelnost a správné fungování odvětrávací technologie Exclusif, která brání jeho zamlžování. Nemyjte v myčce.
Storage advice
Uchovávejte na suchém a větraném místě, chraňte před světlem.
Use restriction
Nevhodná na potápění a intenzivní plavání.

DALŠÍ INFORMACE

Proč není šnorchl Easybreath delší?
Ačkoli lze předpokládat opak, horní část šnorchlu masky Easybreath® je nad hladinou výše než klasické šnorchly. Klasický šnorchl vypadá delší, jelikož vede od úst, a ne od temene hlavy, jako je tomu u masky Easybreath. Vyzkoušejte si dýchat přes šnorchl a přes zahradní hadici a zjistíte, že čím je trubice delší, tím obtížněji se dýchá. Aby šnorchl splňoval všechny potřebné normy, není možné jeho délku prodloužit.
Proč není maska Easybreath vhodná na nádechové potápění?
V masce Easybreath® je mnohem více vzduchu než v klasické potápěčské masce, takže od hloubky 1 m maska nepříjemně tlačí na obličej. Při potápění je důležité vyrovnávat tlak, což s maskou Easybreath nejde.
Proč se prodává ve 4 velikostech? Jakou velikost masky Easybreath® zvolit?
Maska Easybreath se prodává ve čtyřech velikostech (vyhovuje 90 % uživatelů). Pro děti je určena velikost 10–12 pro ženy a dospívající velikost S/M a pro muže M/L či L/XL. Při výběru v prodejně si přiložte masku na obličej. Mezi bradou a spodním okrajem masky nesmí být mezera. Více informací naleznete na stránkách Tribord.com: http://www.tribord.tm.fr/conseils/comment-choisir-la-taille-de-son-masque-easybreathr.
Mohu používat masku Easybreath, i když mám vousy?
U mužů mohou být příčinou vnikání vody do masky vousy, proto mužům s plnovousem doporučujeme se oholit, či zvolit jiný model než Easybreath, u nějž nemůže být zaručena 100% přilnavost silikonové lícnice ke tváři.
Jak funguje technologie proti zamlžování?
Maska optimálně funguje ve vodě o teplotě 18 °C, a to tak, že vzduch nejdříve proudí na zorník, než je vdechnut nosem či ústy. Vlhčí vzduch, který vydechujete, je odváděn přes silikon a plast, kudy proniká i čerstvý vzduch. Tak dochází k pravidelné výměně vzduchu. Na stejném principu funguje odmlžování čelního skla automobilu.
Jak funguje systém Dry top bránící vniknutí vody do šnorchlu?
Byl vyvinut k tomu, aby do šnorchlu za žádných okolností (ve vlnách, peřejkách, při přílišném sklonění hlavy) nevtékala voda. V masce je umístěn plovák, který při potopení vyplave a uzavře vzduchový otvor. Při vynořování vždy vydechněte, aby se plovák uvolnil.
Na co si dávat pozor při používání masky Easybreath?
Masku může poškodit kontakt s pískem. Masku Easybreath nepokládejte na písek, který může sklo snadno poškrábat. Pokud je na masce písek, nesnažte se šnorchl připevňovat silou. Masku i šnorchl nejprve opláchněte. Stejně tak může písek blokovat ventil ve šnorchlu. V takovém případě šnorchl důkladně vypláchněte, použijte klíč k uvolnění bójky ve ventilu a opět celý šnorchl vypláchněte vodou.
Podívejte se na nejčastěji kladené dotazy na tribord.com
Nejčastěji kladené dotazy ohledně masky Easybreath® naleznete na stránkách Tribord.com: http://www.tribord.tm.fr/conseils/masque-snorkeling-easybreath-questions-les-plus-frequentes-faq.

Users reviews

4.5 / 5 3367 ratings
3090 uživatelů doporučuje tento výrobek
Favorable review more useful
That review has been deposited on this product version
Muž
30–39 let
28 July 2014
Use since Méně než 1 týden
Excellent idea and good value for money
Great Vision,Comfort,Easy to Breathe of course :) None.its not for scuba/freediving just snorkeling

Saw a video for these and decided I must have one. I'm a keen scuba diver so have never had an issue with snorkeling masks etc but liked the idea of the extra visibility. Glad to see the price has not gone up from what I was expecting.The product arrived quickly. It appears well made. My local pool would not let me use it so I had to try it out at a pool I practice scuba diving in. It was comfortable and easy to put on. The extra visibilty was fantastic. The valve on the snorkel worked well when I duck dived under(no coughing/spluttering). Although the instructions say for surface use only I dived down and swam along the bottom of swimming pool at 2-3 metres holding breath without and issues. At no point did the mask fog up. I purchased the L/XL size and with the straps adjusted it fit perfectly. my son who is 12 and considerably smaller than me also tried it on and used it without any issue. Would highly recommend this even if it was kept in a cupboard and just taken on beach holidays

Critical review more useful
That review has been deposited on this product version
Muž
40–49 let
21 August 2015
Use since Od 2 do 8 týdnů
Inutilizzabile dopo 3 gg di utilizzo
innovazione, idea, confort durata, tenuta, perdita boccaglio con mare mosso !

Acquistata in Italia e inaugurata a Fuerteventura dove vivo.
Esperienza fantastica per i primi 3 gg dopodiché ha incominciato ad imbarcare acqua dalla parte superiore (fronte) rendendola di fatto inutilizzabile.
In condizioni di mare mosso (una costante da queste parti) le onde penetrano nella valvola superiore strappando via il boccaglio e lasciandoti in evidente difficoltà !
Il boccaglio non galleggia ma fortunatamente sono riuscito a recuperarlo grazie alle sue dimensioni e grande visibilità.
Adesso ho inserito un cordino di sicurezza per assicurarlo alla maschera ma è evidente che si tratta di un errore di progettazione nel sistema di bloccaggio.
Secondo me un ottima idea che necessitava però ulteriori test prima di essere immessa nel mercato.

Brand's answer :

Gentile cliente,
grazie per la sua risalita di informazioni sulla maschera da snorkeling granfacciale easybreath, sicuramente il suo utilizzo è stato in condizioni di mare particolari per i quali la maschera non è stata testata; questo prodotto, unico nel suo genere, è un prodotto innovazione e per questo la sua progettazione è in continua evoluzione, i piccoli difetti che si potevano trovare nei primi pezzi prodotti, come lo sgancio involontario del boccaglio, sono stati ridotti sui successivi lotti prodotti.
Le consiglio quindi di effettuare un reso difettoso nel negozio decathlon a lei più vicino secondo la nostra politica soddisfatti o soddisfatti.
Non mancherò di condividere i suoi suggerimenti con il nostro team di progettazione, nel frattempo le auguro buon weekend e buona pratica sportiva!
Chiara Merlano Esperta Tribord DECATHLON Corsico DECATHLON

Walter find this answer useful

 • Žena
  20–29 let
  11 August 2016
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  perfektní maska
  normální dýchání, nemlžení skla a výborný výhled nic

  Super maska, kterou jsem teď 14 dní používala v Egyptě. Měla takový úspěch, že jsem ji půjčovala i ostatním Čechům na pláži. Mám velikost S/M, i když podle rozměrů nos-brada bych měla mít L. Maska seděla i lidem s větším obličejem. Otlak na obličeji byl téměř po každém použití (šnorchlování cca 1 hodinu v kuse), ale to z klasických brýlí bývá také. Po pár minutách otlak zmizel. Při krátkém použití otlak není.
  Doporučuji všem

 • Muž
  30–39 let
  08 August 2016
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  Zkouška v Rudém moři
  Nic nekazí výhled, je lehká, dobře se dýchá ... Prostě nic :-)

  Letos jsem vyzkoušel masku v moři i v bazénu a super. Nemá chybu. Jakožto skoroneplavec, si netroufnu tam, kde nevystačím, ale s touto maskou jsem šnorchloval do cca. 5m bez obav. I do 2m jsem se potápěl. Jsem z ní unešen. Je to nádhera. To se nedá s klasickým šnorchlem a brýlemi srovnávat. A není ani těžká na obličeji. Jen při vynoření, pokud se potápíte, musíte jako první vydechnout. Masku jsem si dle návodu změřil a sedí. Jen jsem se musel oholit, kvůli těsnosti :-D

 • 15 July 2016
  That review has been deposited on this product version
  Výborná věc

  Důležité vybrat správnou velikost.Maska je opravdu jen pro snorchlovani a špatně se v ní potápí. Někdo může mít problém s dýcháním a mít pocit že se duší.Za mě ale palec nahoru

You may also be interested in these products

Obuv do vody AQUASHOES 50 černá
149,00 Kč*
4.40 / 5 699 ratings
  HAUT DE PAGE