• Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá
 • Pánská bunda Offshoroa modrá

Pánská bunda Offshoroa modrá

Réf :
8319503
Le plus produit
Nepromokavá a prodyšná bunda, která chrání před deštěm, větrem a odstřikující vodou. Ideální na pravidelnou plavbu na lodi.
2 799,00 Kč*

2 colors

 • Pánská nepromokavá a prodyšná bunda Offshoroa červená
 • Pánská bunda Offshoroa modrá

výhody pro uživatele

Nepromokavost
> 10 000 mm. Testováno pod 450 l/h/m² po dobu 4 h. 100% nepropustné švy.
Prodyšnost
Velmi prodyšný dvouvrstvý materiál (RET < 12).
Větruodolnost
Větruodolný zátěr na látce.
Dobrá viditelnost
Reflexní prvky na rukávech, límci a kapuci odráží i slabé světlo.
Ochrana před chladem
Vysoký límec, fleecové kapsy, dvojité nastavitelné manžety a kapuce.
Snadné použití
Dvě kapsy na ruce, dvě velké přední kapsy, dvě vnitřní nepromokavé kapsy na zip.
Vodoodpudivost
Kapsy se silikonovými zipy a speciální materiál, který nenasakuje vodu.
Dopad na životní prostředí
Srovnání život. cyklu: pánská nepromokavá bunda - sustainability.decathlon.com.

VLASTNOSTI

Roční období
Léto.
Plavba
Za proměnlivého počasí.
Použití
Pravidelné.
Composition
Hlavní materiál : 100.0% polyamid Všitý díl : 100.0% polyester Hlavní podšívka : 100.0% polyamid Druhá podšívka : 100.0% polyester Manžeta : 67.0% polyester, 21.0% elastan, 12.0% polyuretan
Test lab terrain
Testy nepromokavosti se provádí pomocí dešťové komory simulující různé meteorologické podmínky. Ani po 4h dešti o síle 300 l/h/m² bunda nepromokla. Pro srovnání – světový rekord v úhrnu srážek zaznamenaný v USA činí 174 l/h/m² a nebyl překonán od roku 1942 (Národní úřad pro oceán a atmosféru).
Vyrobeno pro
muže na plachtění za zhoršených plavebních podmínek.
Garantie
2 years

RADY

Návod na údržbu
Perte v pračce na 30 °C. Perte naruby se zapnutými suchými zipy. Nastavte program s dostatečným mácháním a jemným ždímáním. Sušte nejlépe na šňůře. Příležitostně sušte v sušičce, při nízké teplotě a po velmi krátkou dobu. Zlepší se tím vodoodpudivost materiálu. Aby materiál získal stejnou vodoodpudivost jako před praním, žehlete max. na 140 °C nebo používejte sprej Tribord na obnovu vodoodpudivosti.
Conseils de stockage
Výrobky NOVADRY® uchovávejte na suchém místě v dostatečné vzdálenosti od zdroje tepla, jinak by mohlo dojít k poškození membrány či prodyšného zátěru.

DALŠÍ INFORMACE

Nepromokavost
Materiál Beaufort 2L+ od Novadry vás udrží v suchu i za silného deště. Při testování byl výrobek po dobu 4 h vystaven silnému proudu vody o síle 300 l/h/m². Během této doby na vnitřní stranu neprotekla jediná kapka vody. Nepromokavost materiálu zaručuje membrána, která odolá tlaku více než 10 000 mm vysokého vodního sloupce. Všechny švy jsou 100% nepropustné.
Jak probíhá test nepromokavosti?
Výrobek byl testován v dešťové komoře simulující různé meteorologické podmínky. U všech našich výrobků se testovala jejich 100% nepromokavost – po dobu 4 h byly vystaveny dešti o síle od 300 l/h/m² do 450 l/h/m². Pro srovnání – světový rekord v úhrnu srážek zaznamenaný v USA činí 174 l/h/m² za 4,5 h a nebyl překonán od roku 1942 (National Oceanic and Atmospheric Administration, USDC).
Kapuce
Hřejivá kapuce se síťovinovou podšívkou a trojím nastavením pro optimální pohodlí. Výšku kapuce lze nastavit pomocí gumičky s brzdičkou, zorné pole pomocí gumičky s brzdičkou v zadní části a výšku kšiltu pomocí suchého zipu umístěného na temeni hlavy.
Zapínání bundy
Hlavní zapínání na plastový zip odolný vůči oxidaci solí díky speciálnímu tvaru zoubků. Zip je vybaven dvěma jezdci, lze jej tudíž snadno rozepnout shora i zdola. Je kryt dvojitou légou zajišťující nepromokavost bundy.
Ochrana dokumentů a elektroniky
Dvě vnitřní nepromokavé kapsy na zip, z nichž jedna se nachází v klopě centrálního zapínání a je přístupná, i když je bunda zapnutá. Můžete jí rovněž provléknout kabel od sluchátek.
Nepropustné lemy
Rukávy jsou vybaveny dvojitými nastavitelnými manžetami. Vnitřní manžety ze syntetického kaučuku lze nastavit pomocí pásků na suchý zip, brání tak vnikání vody do rukávů.
Spodní lem bundy
Spodní lem lze stáhnout pomocí šňůrky s brzdičkou. Díky tomu brání vnikání vody a větru pod bundu a pomáhá uchovávat teplo produkované tělem.
Límec
Límec lze stáhnout pomocí gumičky, aby pod bundu nepronikala voda ani studený vzduch. Límec s fleecovou podšívkou je hřejivý a velmi pohodlný.
Kapsy na ruce
Ve dvou velkých kapsách se silikonovými zipy si můžete zahřát ruce díky podšívce s gramáží 240 g/m².
Kapsy
Bunda má dvě velké kapsy vpředu. V nich se nachází šňůrka pro zajištění menšího vybavení a dále popruh s kroužkem, k němuž lze připnout karabinu výtrhové pojistky. Bunda rovněž disponuje dvěma kapsami z pružné síťoviny vhodnými pro uložení rukavic či čepice.
Viditelnost
Reflexní pásky 3M jsou umístěny na rukávech, límci, kapuci a logu Tribord.
Co je to prodyšnost látky a hodnota RET?
Prodyšnost odpovídá schopnosti materiálu odvádět pot z povrchu těla. Je měřena pomocí ukazatele Resistance Evaporative Transfer (dle normy ISO 11092). RET je jednotka odporu kladeného materiálem vůči průniku par. Čím je hodnota nižší, tím je látka prodyšnější. RET 6 až 9: mimořádně prodyšný materiál; RET 10 až 13: velmi prodyšný materiál; RET 14 až 17: prodyšný materiál; RET 18 až 20: málo prodyšný materiál; RET 20 a více: neprodyšný materiál.
Vodoodpudivost materiálu
Vodoodpudivosti je dosaženo pomocí speciální úpravy vnější strany materiálu. Díky ní voda po látce stéká a nevsakuje se. Materiál tak nenasákne vodou a zůstává hřejivý, prodyšný a lehký. Vodoodpudivost je nutné pravidelně obnovovat. Postupujte podle pokynů k údržbě nebo použijte jeden z řady našich prostředků pro obnovu vodoodpudivosti materiálů.
Proč je důležitá větruodolnost?
Během aktivity, ale i ve chvílích odpočinku, je velice důležité chránit se před větrem, aby tělo neprochladlo. Podle indexu Windchill, který měří tzv. pocitovou teplotu, při teplotě 5 °C a současném větru o síle 30 km/h pociťujeme teplotu odpovídající 0 °C. Pokud je teplota vzduchu 0 °C a fouká vítr o rychlosti 40 km/h, pociťujeme teplotu odpovídající -7 °C. Bunda Offshoroa tento ochlazující účinek větru omezuje na minimum.
Co je to hydrofilní nepromokavá a prodyšná membrána?
Membrána postupně odvádí pot z povrchu těla. Látka se nejprve naplní párou, která je poté odváděna na povrch díky rozdílu tlaku uvnitř a vně oděvu. Hydrofilní membrána nemá póry, není tedy nutné výrobek při používání na moři tak často prát za účelem vyplavení krystalků soli. Materiál tudíž zůstává stále prodyšný.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je vypočten na základě srovnání životního cyklu výrobku a dalších ukazatelů. Na základě těchto údajů je výrobku udělena známka ABCDE, která vám napomáhá zorientovat se v tom, který výrobek je nejšetrnější k životnímu prostředí (trička, kalhoty, batohy atd.). Je přáním Decathlonu přispívat k péči o životní prostředí. Více informací naleznete na: http://sustainability.decathlon.com/
Mark distribution
 • poděkování
  27 Sep 2015
  perfektní střihové řešení bundy zatím žádné

  chtěla bych vyzvednout profesionalitu a ochotu všech prodavaču. Není samozřejmostí,že když přjdete do jakéhokoli obchodu, tak vás v decathlonu už při vztupu všichni automaticky a s usměvem pozdraví. A není to umělý usměv, to poznáte ihned. Děkujeme a rádi se k vám budeme vracet.Jen tak dál.

HAUT DE PAGE