2 POUZDRA NA HADICE PRO POTÁPĚČE

Réf :
8334356
Product plus point
Hadice regulátoru tlaku chráněné pouzdrem se méně opotřebovávají a prodlužuje se jejich životnost.
179,00 Kč*

výhody pro uživatele

Kombinovatelnost
Pro prodloužení životnosti hadic.
Snadná montáž / demontáž
Vhodná na všechny délky hadic.

VLASTNOSTI

Composition
Podlážka : 100.0% expandovaný polystyren
Tests
Výrobek testovali naši odborní partneři z Planet Ocean. Jedná se o pětihvězdičkové potápěčské středisko PADI vyvinuté značkou Tribord. Centrum celoročně používá vybavení Tribord. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků. Ve spolupráci s našimi designéry a vývojáři sledují celý vývoj výrobků včetně jejich testování.
Vyrobeno pro
potápěče na ochranu hadic regulátoru tlaku.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Materiál je odolný vůči slané vodě. Před dlouhodobým skladování opláchněte ve sladké vodě.
Storage advice
Uchovávejte mimo dosah zdrojů ozonu. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.
Use restriction
Před použitím je třeba výrobek nechat zkontrolovat odborníkem.

DALŠÍ INFORMACE

Revize regulátoru tlaku
Doporučujeme nechat regulátor tlaku jednou za dva roky zkontrolovat a alespoň jednou ročně provést vizuální kontrolu. Obě kontroly musí provést autorizovaný servis Subea-Tribord. Revizi přístroje také doporučujeme po zvláště bohaté sezóně (nad 100 ponorů) nebo delší době nečinnosti. http://atelier.decathlon.fr/nos-prestations/sports-deau/prestastions-sport-deau
Údržba regulátoru tlaku
Nikdy na čištění a promazávání regulátoru tlaku nepoužívejte rozpouštědla nebo výrobky na parafínové bázi. Nikdy nepoužívejte aerosolové spreje, protože mohou poškodit plastové součástky.
Záruka
Na výrobky Subea-Tribord je poskytována dvouletá záruka (dle platných právních předpisů v dané zemi) počínaje koupí a dvouletá záruka (dle platných právních předpisů v dané zemi) počínaje objevením vady v souladu se zákonnou zárukou na skryté vady. Naše výrobky jsou určeny na rekreační sportovní aktivity, ne pro profesionály. Záruka se nevztahuje na škodu způsobenou nárazem v důsledku nesprávného zacházení s výrobkem nebo v důsledku běžného opotřebení.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée nyní nese název SUBEA, což je značka Decathlonu, která je zaměřena na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov). Názvy všech našich výrobků budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací najdete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE