Akrobatický drak Izykite 166 modrý

Réf :
8334078
Product plus point
Inovativní a všestranný drak ideální pro začátečníky. Snadné ovládání pomocí hrazdy. Jednoduché sestavení. Draka lze pouštět jako jednošňůrového nebo akrobatického!
649,00 Kč*

2 colors

výhody pro uživatele

Snadné otevírání / zavírání
Díky systému Easy je drak ihned sestavený! Stačí ho jen rozevřít!
Snadná montáž / demontáž
Konec zamotaným šňůrám! Šňůry jsou připevněny háčky a strany barevně rozlišeny.
Univerzální využití
Díky 2 míst. upevnění lze draka pouštět jako jednošňůrového nebo akrobatického.
Snadné použití
Včetně ovládací hrazdy. Pro řízení draka natočte hrazdu doleva nebo doprava!
Odolnost
Konstrukce ze skelného vlákna a výztuhy odolné vůči nárazu.

VLASTNOSTI

Druh
Hybridní drak
Tests
Vyvinuto a testováno našimi týmy v Hendaye (Francie). Vývojové centrum značky Tribord leží na břehu řeky Bidassoa v Hendaye. To nám umožňuje vyvíjet výrobky a testovat je v reálném prostředí.
Vyrobeno pro
začátečníky a děti od 7 let.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Po použití naviňte šňůru pečlivě na hrazdu. Uložte draka do obalu.
Use restriction
Nepoužívejte za bouřky a v blízkosti vedení vysokého napětí.

DALŠÍ INFORMACE

Vlastnosti
Šířka: 166 cm. Konstrukce ze skelného vlákna. Včetně ovládací hrazdy (49,5 cm) a polyesterových šňůr (20 m). Upevnění šňůr pomocí háčků, barevné rozlišení. Dodáván v obalu o délce 112 cm.
Systém Easy
Drak IZYKITE je vybaven inovativním patentovaným systémem rozložení. Je ihned připraven k létání. Stačí rozevřít či složit křídla draka. Konce je pak třeba zacvaknout do oranžového dílu.
Připevnění šňůr pomocí háčků
Drak Izykite se velmi snadno vyvazuje, takže se už nebudete muset trápit se zamotanými šňůrami! 1) Odviňte šňůry a postavte se proti větru. 2) Umístěte draka na zem s barevnou stranou směrem k vám, špičkou nahoru. Draka zatižte, aby vám neuletěl. 3) Připevněte šňůry. > Pro akrobatického draka: modrá šňůra patří na modrý háček a červená šňůra na červený háček. > Pokud ještě dítě neumí ovládat akrobatického draka, lze jej nastavit na jednošňůrového. 4) Prudce zatáhněte za hrazdu!
Ovládací hrazda
Drak se snadno ovládá díky barevnému rozlišení a ovládací hrazdě. Ovládání je velmi jednoduché. IZYKITE se řídí jako kolo. - Pro nasměrování draka doprava natočte hrazdu doprava. - Totéž platí pro levou stranu. Ovládání pomocí hrazdy: modrá napravo a červená nalevo.
Odolnost vůči nárazům
Jednotlivé části draka byly speciálně vyvinuty pro zajištění zvýšené odolnosti vůči nárazům: konstrukce ze skelného vlákna / výztuha na špičce / gumový konec pro tlumení nárazů / pružnost konstrukce. Odolnost draka IZYKITE byla ověřena testy. Při testování byl vystaven více než 200 nárazům.
HAUT DE PAGE