Čtyřramenný bumerang pro praváky

Réf :
8332458
Product plus point
Tento čtyřramenný bumerang létá pomalu a je velmi stabilní, takže snadno odhadnete, kam poletí. Díky tomu se jednoduše chytá.
209,00 Kč*

2 colors

výhody pro uživatele

Snadné použití
Bumerang létá pomalu po stabilní trajektorii, a snadno se tak chytá.
Vzdálenost
Dolet 22 až 25 metrů. Ideální do bezvětří a slabého větru.
Aerodynamika
Díky tvaru se snadno chytá. Dobrý dolet díky širokým ramenům.

VLASTNOSTI

Composition
Hlavní materiál : 100.0% polypropylen
Tests
Řada bumerangů Tribord byla vyvinuta ve spolupráci s mistrem světa v hodu bumerangem. Všechny výrobky testují v praxi odborníci, kteří nám pomáhají stanovit optimální tvar bumerangu, aby se co nejsnadněji házel.
Vyrobeno pro
děti od 12 let a dospělé. V prodeji model pro praváky a pro leváky.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Čistěte hadříkem.
Storage advice
Nevystavujte vysokým teplotám.
Use restriction
NEBEZPEČÍ ÚRAZU. POUŽÍVEJTE VÝHRADNĚ NA VOLNÉM PROSTRANSTVÍ.

DALŠÍ INFORMACE

Rozměry
Délka ramen: 14,5 cm. Čtyřramenný bumerang ze vstřikovaného polypropylenu. Síla materiálu: 4 mm
Popis
Čtyřramenný bumerang ergonomického tvaru. Létá pomalu po stabilní kruhové trajektorii, takže snadno odhadnete, kam poletí. Díky ergonomickému tvaru se pohodlně chytá. Prohnuté konce ramen skvěle padnou do ruky. Široká ramena zajišťují dobrý dolet. Bumerang také toleruje chyby při hodu. Je ideální do bezvětří a mírného větru.
Tvar
Bumerang inspirovaný profesionály, avšak dostupný všem. Ramena bumerangu jsou zahnuta směrem dozadu, proto bumerang létá níže u země.
Verze pro praváky a pro leváky
Jako každý bumerang má i tento čtyřramenný bumerang značky Tribord náběhovou a odtokovou hranu. Z tohoto důvodu nemůže být pravotočivý bumerang správně hozen levákem. Proto v prodeji naleznete variantu pro praváky a pro leváky. Náběhová hrana musí při hodu směřovat dopředu (po směru hodu). Na zadní straně naleznete označení, zda se jedná o bumerang pro praváky, či leváky.
Jak házet bumerang
Při hodu musí barevná strana směřovat k uživateli. Postavte se proti větru. Držte bumerang kolmo k zemi. Poté jej nakloňte přibližně o 15°. Hoďte bumerang v úhlu 45° ke směru větru. Upozornění: bumerang neházejte vodorovně se zemí. Tendenci házet bumerang vodorovně jako frisbee mívají často začátečníci. Bumerang v takovém případě vystoupá do velké výšky a poté ihned spadne.
Tipy profesionálů
Pro ještě přesnější trajektorii letu pracujte s úhlem náklonu a hodu. Pro kratší trajektorii a let blíže u země doporučujeme hodit bumerang s menším náklonem, a to zejména za bezvětří. Za silného větru můžete bumerang zatížit uvázáním gumičky na každé z ramen.
HAUT DE PAGE