DÁMSKÁ BUNDA 500 NA LOĎ, MODRÁ

Réf :
8330334
Product plus point
Tato dámská dlouhá nepromokavá a prodyšná bunda vás dlouhodobě ochrání před nepřízní počasí nejen na lodi, ale i při běžném nošení.
Users reviews
5 / 5 1 rating
1 399,00 Kč*

výhody pro uživatele

Nepromokavost
4 h v silném dešti (> 10 000 mm). 100% vodotěsné švy. Vodoodpudivý materiál.
Odolnost vůči slané vodě
Zapínání na zip ze vstřikovaného plastu. Speciální membrána.
Prodyšnost
Velmi prodyšná hydrofilní membrána (RET= 12)
Kapsy
Jedna vnitřní kapsa a dvě kapsy na ruce na zip. Dvě velké kapsy.
Větruodolnost
Střih, vysoký límec a zátěr poskytují ochranu před ochlazováním větrem.
Dopad na životní prostředí
Srovnání život. cyklu: dámská nepromokavá bunda – sustainability.decathlon.com.

VLASTNOSTI

Roční období
Léto.
Plavba
Za proměnlivého počasí.
Použití
Příležitostné.
Composition
Hlavní materiál : 100.0% polyamid Hlavní podšívka : 100.0% polyester
Vyrobeno pro
jachtařky, které se věnují plavbě pravidelně bez ohledu na počasí (ne však více než 15 dní v roce).
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Perte v pračce na 30 °C z rubové strany. Před praním zapněte suché zipy. Nepoužívejte aviváž. Nastavte program s dostatečným mácháním a jemným ždímáním. Sušte nejlépe na šňůře. Příležitostně sušte v sušičce, při nízké teplotě a po velmi krátkou dobu. Zlepší se tím vodoodpudivost materiálu. Aby materiál získal stejnou vodoodpudivost jako před praním, vyžehlete ho (max. na 110 °C) nebo použijte impregnační sprej Tribord.
Storage advice
Skladujte na suchém místě v dostatečné vzdálenosti od zdrojů tepla, aby nedošlo k poškození membrány či prodyšné membrány.

DALŠÍ INFORMACE

NEPROMOKAVOST
- Dvouvrstvý materiál - Odolává tlaku vodního sloupce vyššímu než 10 000 mm - 100% vodotěsné švy. - Kapuce nastavitelná ve 2 rozměrech. - Manžety rukávů s možností stažení na suchý zip. - Hlavní zip je opatřen krycí légou s kanálkem pro odvod vody, což zajišťuje dokonalou nepromokavost. - Při testech na simulátoru oděv prokázal schopnost odolávat intenzivnímu dešti (450 l/h/m²) po dobu 4 h
PRODYŠNOST
RET < 12: vysoká prodyšnost. Podšívka nylon/síťovina usnadňuje odvod potu. Chceme-li ověřit prodyšnost určité látky, měří se její odpor vůči prostupu vodní páry, označovaný indexem RET (test podle normy ISO 11092). Jedná se o schopnost materiálu odvádět vlhkost produkovanou lidským tělem při tělesné aktivitě.
POHODLÍ
- Nastavitelná velikost, stahování integrováno v kapsách na bocích. - Zapínání na zip s dvěma jezdci.
DLOUHÁ ŽIVOTNOST
Speciální úprava materiálu brání oxidaci membrán. - Zip je odolný vůči oxidaci vlivem soli.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Na základě těchto údajů je výrobku udělena známka ABCDE, která vám napomáhá zorientovat se v tom, který výrobek je nejšetrnější k životnímu prostředí (trička, kalhoty, batohy atd.). Je přáním Decathlonu přispívat k péči o životní prostředí. Více informací naleznete na: http://sustainability.decathlon.com/.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 1: před praním
Zapněte všechny zipy i další zapínané prvky a případně odstraňte všechny části oděvu, které se nemají prát. Nezapomeňte také uvolnit pásky a pružné upínací prvky a vyprázdnit kapsy. Před praním poté oděv obraťte naruby.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 2: praní
Oděv můžete prát programem na syntetické materiály při teplotě 30 nebo 40 °C za použití běžného pracího prostředku. Nepoužívejte změkčovací prostředky, které by mohly poškodit původní vlastnosti oděvu, a samozřejmě ani bělicí prostředky. Rovněž dbejte na to, aby oděv při vkládání do pračky nebyl příliš složený, a pračku nepřeplňujte. Velmi důležité: Použijte program s intenzivním mácháním nebo proveďte dvojí máchání, aby se dokonale odstranily zbytky pracího prášku.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 3: sušení.
Pokud ani po provedení výše popsaných postupů praní, důkladného máchání a následného šetrného vysušení v sušičce nestékají kapky vody po povrchu oděvu optimálním způsobem, doporučujeme provést novou impregnaci sprejem nebo jiným vhodným prostředkem, který zakoupíte v síti našich prodejen.

Users reviews

5 / 5 1 rating
1 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • Žena
  20–29 let
  29 October 2016
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  super nepromokavost
  nepromokavost mohla být teplejší

  Doporučuji

HAUT DE PAGE