BIENTÔT ÉPUISÉ

Dámská nepromokavá, větruodolná a hřejivá bunda 100 růžová

Réf :
8344153
Product plus point
Tato hřejivá bunda z pružného nepromokavého materiálu vás ochrání před deštěm, chladem i větrem!
749,00 Kč*

2 colors

výhody pro uživatele

Nepromokavost
Testováno v dešti po dobu 4 h. 100% nepropustné švy.
Hřejivost
Bunda, kapsy a kapuce s vatovou podšívkou. Nastavitelná kapuce.
Větruodolnost
Vysoký límec a svrchní materiál se zátěrem vás ochrání před větrem.
Kapsy
2 kapsy se zipy pro zahřátí rukou. 1 vnitřní kapsa na zapínání.
Vodoodpudivost
Speciální úprava, díky které se kapky vody nevsakují a stékají po materiálu dolů
Odolnost vůči slané vodě
Materiály jsou odolné vůči slané vodě a slanému prostředí.
Odolnost
Izolační a odolný materiál, pevné šití.
Dopad na životní prostředí
Známka B - srovnání dopadu na ŽP: dámská hřejivá a nepromokavá bunda.

VLASTNOSTI

Typ výrobku
Bunda.
Druh plavby
Pobřežní plavba.
Použití
Příležitostné.
Composition
Vnější materiál : 100.0% polyamid Výplň : 100.0% polyester Hlavní podšívka : 100.0% polyamid Druhá podšívka : 100.0% polyester
Tests
Testy nepromokavosti se provádí v dešťové komoře, kde lze simulovat různé meteorologické podmínky. Při testování byl výrobek vystaven silnému proudu vody (100 l/h/m²) po dobu 4 h a nepromokl.
Vyrobeno pro
příležitostnou plavbu za klidného a chladného počasí (mírný vítr a déšť).
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Perte naruby na 30 °C. Před praním zapněte suché zipy. Nepoužívejte aviváž. Nastavte program s dostatečným mácháním a jemným ždímáním. Sušte nejlépe na šňůře. Příležitostně sušte v sušičce, při nízké teplotě a po velmi krátkou dobu. Zlepší se tím vodoodpudivost materiálu. Aby materiál získal stejnou vodoodpudivost jako před praním, vyžehlete ho (max. na 110 °C) nebo použijte impregnační sprej Tribord.
Storage advice
Výrobky z materiálu Novadry® skladujte na suchém místě v dostatečné vzdálenosti od zdrojů tepla, aby nedošlo k poškození membrány či prodyšného zátěru.

DALŠÍ INFORMACE

Nepromokavost
Exkluzivní materiál Novadry vás udrží v suchu i za silného deště. Při testování byl výrobek vystaven umělému dešti o síle 100 l/h/m² po dobu 4 h. Během této doby nedošlo k prosáknutí jediné kapky vody do materiálu. Nepromokavost materiálu je vyšší než 4 000 mm. Všechny švy jsou 100% nepropustné.
Kapuce
Kapuce je podšitá hřejivou vatovou výplní a opatřena pružnou šňůrkou se 2 brzdičkami. Tvar kapuce a šňůrka po obvodu umožňují dobrý výhled.
Kapsy na ruce
Dvě velké hřejivé kapsy na ruce se zipem ochrání vaše ruce, případně i vaše osobní věci před větrem a deštěm.
Konce rukávů s pásky na suchý zip
Díky páskům na suchý zip lze konce rukávů stáhnout a tím zabránit pronikání chladného vzduchu a vody pod bundu.
Zapínání
Přední zip a zipy kapes jsou vyrobeny ze vstřikovaného plastu, a díky speciálnímu tvaru zubů jsou odolné vůči oxidaci solí. Přední zip je chráněn vnitřní légou, která zaručuje jeho optimální nepromokavost.
Jak probíhá test nepromokavosti?
Testy nepromokavosti se provádí v dešťové komoře, kde lze simulovat různé meteorologické podmínky. Všechny naše nepromokavé výrobky prochází testy ověřujícími jejich 100% nepromokavost. Jsou vystavovány dešti o síle 100 l/hod/m² až 450 l/hod/m² po dobu 4 hodin.
Vodoodpudivost materiálu
Vodoodpudivosti je dosaženo pomocí speciální úpravy vnější strany materiálu. Díky ní voda po látce stéká a nevsakuje se. Materiál tak nenasákne vodu a zůstává hřejivý a lehký. Vodoodpudivost je nutné pravidelně obnovovat. Vhodné prostředky jsou k dostání v našich prodejnách.
Proč je důležitá větruodolnost?
Během sportovní aktivity, ale i ve chvílích odpočinku, je velice důležité chránit své tělo před ochlazením větrem. Dle modelu „Windchill“, který měří tzv. pocitovou teplotu ve větru a zimě: při teplotě 5 °C a větru o síle 30 km/h pociťujeme teplotu odpovídající 0 °C. Při teplotě vzduchu 0°a zároveň větru o síle 30 Km/h, pociťujeme teplotu - 7 °C. Tato bunda vás před chladivými účinky větru ochrání.
Co je index clo?
Clo je stupnice používaná k měření tepelně izolačních vlastností bundy. Během testů je materiál vystaven teplotám blízkým teplotě těla a řízené vnější teplotě. Index clo vyjadřuje schopnost bundy uchovat tělesné teplo uvnitř oděvu. Čím je index vyšší, tím lépe materiál uchová produkované tělesné teplo.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je vypočten na základě srovnání životního cyklu výrobku a dalších ukazatelů. Na základě těchto údajů je výrobku udělena známka ABCDE, která vám napomáhá zorientovat se v tom, který výrobek je nejšetrnější k životnímu prostředí (trička, kalhoty, batohy atd.). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více na: https://youtu.be/8t63KkRwn_8 sustainability.decathlon.com.
HAUT DE PAGE