Dámské koupací šortky Reva černé

Réf :
8332009
Product plus point
Tyto dámské šortky kryjí hýždě a horní část stehen. Mají pohodlný pružný pas a perfektně padnoucí střih. Ideální na vodní sporty.
249,00 Kč*

výhody pro uživatele

Držení na těle
Při vodních sportech velmi dobře drží.
Krytí
Kryjí hýždě, horní část stehen a břicho.
Rychlé schnutí
Materiál je vyroben z polymeru, díky kterému plavky rychle schnou.
Dopad na životní prostředí
Srovnání životního cyklu výrobku: spodní díl - sustainability.decathlon.com

VLASTNOSTI

Composition
Hlavní materiál : 80.0% polyamid, 20.0% elastan Podšívka : 100.0% polyamid
Tests
Tento výrobek byl testován při praktickém použití v našem vývojovém středisku ve frqancouzském městě Hendaye a prošel několika laboratorními testy zaručujícími jeho kvalitu. Jednalo se o testy pružnosti materiálu, stálosti barev a tvaru, odolnosti vůči tření, praní, slané vodě, chlóru, slunečnímu záření a o test životnosti opakovaně praného výrobku.
Vyrobeno pro
ženy na rekreační provozování vodních sportů.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Před prvním nošením výrobek vyperte. Po každém použití vyperte v čisté vodě. V pračce perte na 30 °C s malým množstvím pracího prostředku a bez aviváže. V pračce perte na 30 °C s malým množstvím pracího prostředku.
Use restriction
Nejsou vhodné k častému použití v chlorované vodě.

DALŠÍ INFORMACE

Pro koho jsou určeny?
Šortky Reva vyvinul výrobce Tribord pro ženy, které chtějí zakrýt hýždě, stehna a břicho, a přitom si užívat vodních sportů v pohodlí. Šortky z mikrovlákna jsou vhodné pro všechny druhy sportů. Díky svému střihu velmi dobře drží i ve vlnách! Vertikální prošití opticky zeštíhluje postavu a dělá pěkný tvar zadečku. Sedí na každou postavu.
Výběr velikosti
Ve vodě se plavky vždy roztáhnou, je tedy nezbytné, aby vám při zkoušení perfektně seděly. Dbejte proto na výběr správné velikosti. Plavky musí dobře přiléhat k tělu. měly by vaši postavu pevně obepínat. Elastan přítomný v některých materiálech, z nichž jsou naše plavky vyrobeny, ve vodě částečně povolí.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Během celého životního cyklu výrobku jsou pomocí mnoha ukazatelů měřeny jeho dopady na životní prostředí. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na škále ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojil do této iniciativy, a přispívá tak k ochraně životního prostředí. Více na: http://sustainability.decathlon.com/
HAUT DE PAGE