Dámské plavkové kalhotky se zavazováním na bocích Niki Bama

Réf :
8360860
Product plus point
Stylové plavky s nízkým pasem. Plavky dobře kryjí hýždě: mají střední vykrojení na stehnech. Skvěle drží na těle i při koupání ve vodě.
Users reviews
5 / 5 1 rating
389,00 Kč*

7 colors

výhody pro uživatele

Stabilita
Střih je určen na surfování ve vlnách do 1 metru.
Držení na těle
Díky zesíleným elastickým lemům plavky dobře drží na těle.
Krytí
Plavky klasického střihu Nízký pas vhodný pro drobnější postavy.
Rychlé schnutí
Materiál je vyroben z polymeru, díky kterému plavky rychle schnou.
Dopad na životní prostředí
Porovnání život. cyklu výrobku: spodní díl - sustainability.decathlon.com

VLASTNOSTI

Typ plavek
Spod. díl dvoudíl. plavek
Střih
Plavkové kalhotky.
Composition
Hlavní materiál : 83.0% polyester, Hlavní materiál : 17.0% elastan Podšívka : 91.0% polyester, Podšívka : 9.0% elastan Vnější materiál : 82.0% polyester, Vnější materiál : 18.0% elastan
Tests
Tento výrobek byl testován při praktickém použití v našem vývojovém středisku ve francouzském městě Hendaye a prošel několika laboratorními testy zaručujícími jeho kvalitu. Jednalo se o testy pružnosti materiálu, stálosti barev a tvaru, odolnosti vůči tření, praní, slané vodě, chlóru, slunečnímu záření a o test životnosti opakovaně praného výrobku.
Vyrobeno pro
ženy na pravidelné surfování a bodyboarding ve vlnách do 1 metru. Vhodné na paddleboarding, windsurfing a kitesurfing.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Před prvním nošením výrobek vyperte. Po každém použití vyperte v čisté vodě. V pračce perte na 30 °C s malým množstvím pracího prostředku a bez aviváže. V pračce perte na 30 °C s malým množstvím pracího prostředku.
Use restriction
Nejsou vhodné k častému použití v chlorované vodě.

DALŠÍ INFORMACE

Na pravidelné surfování
Na pravidelné surfování. Při surfování pádlujete až k vlně, projedete vlnou a surfujete na vlnách do 1 metru. Často padáte a jste zvyklá se občas ocitnout pod vodou. Plavky by tak měly odpovídat vaší sportovní aktivitě a perfektně sedět. Proto jsme vyvinuli novou řadu plavek na pravidelné surfování.
Pro koho jsou určeny?
Pro ženy, které si nepřejí příliš odhalovat hýždě, je tento klasický tvar spodního dílu plavek dokonalým kompromisem vhodného krytí a elegance. Perfektně sedí a střední vykrojení zdůrazní délku nohou. Nízký pas je vhodný spíše pro drobnější postavy, ale také pro ženy, které se chtějí pochlubit svým tělem a mají nejradši dvoudílné plavky. Plavky díky elastickým lemům perfektně drží na těle.
Výběr velikosti
Ve vodě se plavky vždy roztáhnou, je tedy nezbytné, aby vám při zkoušení perfektně seděly. Dbejte proto na výběr správné velikosti. Již při zkoušení musí plavky dobře přiléhat k tělu, měly by vaši postavu pevně obepínat. Elastan obsažený v některých materiálech, z nichž jsou naše plavky vyrobeny, ve vodě částečně povolí.
Známka umožňující porovnat ekologickou šetrnost výrobku
Během celého životního cyklu výrobku jsou pomocí mnoha ukazatelů měřeny jeho dopady na životní prostředí. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na škále ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojil do této iniciativy, a přispívá tak k ochraně životního prostředí. Více na: http://sustainability.decathlon.com/

Users reviews

5 / 5 1 rating
1 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • Žena
  40–49 let
  03 July 2016
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  plavky jsou skvělé a pohodlné
  výhoda jak padnou žádné

  pěkné,pohodlné,dobře padnou

HAUT DE PAGE