Dámské svrchní kalhoty Ocean 900 na loď, černé

Réf :
8242674
Product plus point
Tyto dámské nepromokavé a prodyšné svrchní kalhoty vám zpříjemní pobyt na palubě. Spolu s bundou Ocean 900 vás dokonale ochrání i před průtrží mračen.
2 799,00 Kč*

výhody pro uživatele

Nepromokavost
24 h ve velmi silném dešti (> 28 000 mm). 100% vodotěsné švy. Vodoodpudivé.
Odolnost vůči slané vodě
Speciální membrána.
Prodyšnost
Třívrstvý materiál středně prodyšný (15 RET)
Odolnost vůči odření
Kolena a hýždě vyztužena odnímatelnou pěnou. Vyztužené konce nohavic.
Kapsy
1 rozkládací kapsa.
Snadné použití
Výšku laclu i velikost pasu lze nastavit polopružnými suchými zipy.

VLASTNOSTI

Composition
Hlavní materiál : 100.0% polyamid Výplň : 100.0% EVA (etylenvinylacetát) Všitý díl : 84.0% polyamid, 12.0% polyuretan, 4.0% polyester Manžeta : 71.0% polyester, 17.0% polyuretan, 12.0% elastan
Approved by
Ženský tým jachtaře Tanguyho de Lamotta na vlastní kůži vyzkoušel a otestoval tyto kalhoty v prudkém větru, průtržích mračen a silných vlnách při přípravě na regatu Vendée Globe.
Vyrobeno pro
jachtařky, které se intenzivně věnují plavbě (více než 30 dní v roce) za každého počasí.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Perte v pračce na 30 °C. Perte naruby, před praním zapněte suché zipy. Nastavte program s dostatečným mácháním a jemným ždímáním. Sušte nejlépe na šňůře. Příležitostně sušte v sušičce, při nízké teplotě a po velmi krátkou dobu. Zlepší se tím vodoodpudivost materiálu. Aby materiál získal stejnou vodoodpudivost jako před praním, žehlete max. na 140 °C nebo používejte sprej Tribord na obnovu vodoodpudivosti.
Storage advice
Skladujte na suchém místě v dostatečné vzdálenosti od zdrojů tepla, aby nedošlo k poškození membrány či prodyšného zátěru.

DALŠÍ INFORMACE

NEPROMOKAVOST
- Třívrstvý hydrofilní materiál. - Odolává tlaku vodního sloupce vyššímu než 28 000 mm. - 100% vodotěsné švy. - Konce nohavic nastavitelné pomocí suchého zipu - Pásky ze syntetického kaučuku na kotnících zajišťují trvalé utěsnění. - Při testech na simulátoru oděv prokázal schopnost odolávat intenzivnímu dešti (450 l/h/m²) po dobu 24 h
PRODYŠNOST
RET < 15: střední prodyšnost. Chceme-li ověřit prodyšnost určité látky, měří se její odpor vůči prostupu vodní páry, označovaný indexem RET (test podle normy ISO 11092). Jedná se o schopnost materiálu odvádět vlhkost produkovanou lidským tělem při tělesné aktivitě.
KAPSA
Velká rozkládací kapsa s klopou na pravém stehně je vybavena šňůrkou pro zajištění osobních věcí.
POHODLÍ
Pas lze nastavit pomocí polopružných pásků na suchý zip. Kalhoty lze také stáhnout pod prsy pomocí šňůrky s brzdičkou, díky čemuž skvěle drží na těle.
DLOUHÁ ŽIVOTNOST
Zesílený materiál v kolenou a v oblastí hýždí a pat je odolný vůči opotřebení. Pro ještě lepší ochranu kolen a hýždí při plavbě jsou kalhoty vybaveny vyjímatelnými tvarovanými pěnovými vycpávkami.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 1: před praním
Zapněte všechny zipy i další zapínané prvky a případně odstraňte všechny části oděvu, které se nemají prát. Nezapomeňte také uvolnit pásky a pružné upínací prvky a vyprázdnit kapsy. Před praním poté oděv obraťte naruby.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 2: praní
Oděv můžete prát programem na syntetické materiály při teplotě 30 nebo 40 °C za použití běžného pracího prostředku. Nepoužívejte změkčovací prostředky, které by mohly poškodit původní vlastnosti oděvu, a samozřejmě ani bělicí prostředky. Rovněž dbejte na to, aby oděv při vkládání do pračky nebyl příliš složený, a pračku nepřeplňujte. Velmi důležité: Použijte program s intenzivním mácháním nebo proveďte dvojí máchání, aby se dokonale odstranily zbytky pracího prášku.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 3: sušení.
Prvořadým krokem při obnově vodoodpudivé úpravy je dokonalé vysušení oděvu. Oděv doporučujeme umístit naplocho na rámový sušák a nechat dokonale vyschnout na čerstvém vzduchu. Pozor! Oděv nikdy nesušte přímo na radiátoru. Poté jej nechte na krátkou dobu, tj. asi na 10 až 15 minut, projít programem na syntetické materiály v sušičce a vraťte jej na místo. Pozor! Oděv se nesmí přesušit.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU?
Pokud ani po provedení výše popsaných postupů praní, důkladného máchání a následného šetrného vysušení v sušičce nestékají kapky vody po povrchu oděvu optimálním způsobem, doporučujeme provést novou impregnaci sprejem nebo jiným vhodným prostředkem, který zakoupíte v síti našich prodejen.
HAUT DE PAGE