DÁMSKÝ DLOUHÝ POTÁPĚČSKÝ NEOPREN 100 5,5 MM

Réf :
8354114
Product plus point
Mokrá 5,5 mm silná kombinéza byla vyvinuta ženami pro ženy.
2 299,00 Kč*

výhody pro uživatele

Ochrana před chladem
5.5 mm silná jednodílná kombinéza, nepropustné šité a lepené švy GBS.
Snadné oblékání
Jednodílný neopren se zapínáním na zip vpředu. Přiléhavá kukla.
Volnost pohybu
Anatomický střih pro volný pohyb paží. Bez švů v podpaží.
Odolnost vůči odření
Ergonomické výztuhy na kolenou.
Tělesná přizpůsobivost
Vyrobeno, vyvinuto a testováno ženami pro ženy!

VLASTNOSTI

Composition
Pěna : 100.0% neopren Podšívka : 100.0% polyamid
Approved by
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází u Centra vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků Subea společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků.
Tests
Izolační vlastnosti výrobku byly testovány našimi odborníky a technickými partnery ve francouzském městě Hendaye.
Vyrobeno pro
potápěčky na pravidelné potápění s přístrojem do teplot 16 až 24 °C.
záruka
2 years
Download user manual link

RADY

Storage advice
Nesušte na slunci a v blízkosti zdrojů tepla. Uchovávejte na ramínku pro zachování tvaru a vlastností materiálu.
Use restriction
Není určeno na plavání.

DALŠÍ INFORMACE

Ochrana před chladem
Jednodílný dlouhý mokrý oblek o síle 5,5 mm se zapínáním vpředu. Nepropustné lepené a šité švy GBS (GBS Glued & Blind Stitched). Pod neoprenem se vytvoří tenká vrstva vody (která vteče dovnitř zipem), jež zabrání její další cirkulaci a tepelně izoluje. Právě tato vrstva vody vás chrání před chladem. Hmotnost neoprenu velikosti M: 1,5 kg.
Šité a lepené švy GBS.
Neoprenové díly jsou nejprve slepeny, a pak prošity. Při prošití jehla neprojde celou vrstvou neoprenu, ten je tak odolný vůči vniknutí vody.
Vypouštění vzduchu
V horní části kukly jsou malé otvory, kterými je vypouštěn nahromaděný vzduch z neoprenu ven. Malá vnitřní léga pod otvory naopak zabraňuje pronikání vody do neoprenu.
Přizpůsobení ženskému tělu!
Neopreny jsou účinné pouze tehdy, když řádně obepínají tělo. Značka Subea proto vyvinula kombinézy speciálně určené pro ženy. Tyto výrobky jsou navrhovány a testovány „ženami pro ženy“!
Označení velikosti
Pro centra potápění: velikosti jsou viditelně značeny na levém rukávu. Síla neoprénu: 5,5 mm po celé délce.
Třída tepelného komfortu
Kombinéza na potápění s přístrojem byla testována francouzským institutem pro potápění INPP a splňuje normu NF EN 14225-1:2005. Tato kombinéza je homologována pro třídu C. A (+7 °C/+12 °C / +45 °F/+54 °F) B (+10 °C/+18 °C / +50 °F/+64 °F) C (+16 °C/+24 °C / +61 °F/+75 °F) D (+22 °C/+30 °C / +72 °F/+86 °F)
Přizpůsobte sílu neoprenu teplotě vody!
Chlad je nejhorším nepřítelem potápěčů! Podle teploty vody je třeba zvolit vhodnou tepelnou ochranu. Aby si potápěč nemusel pořizovat několik různých neoprenových obleků, vyvinuli jsme systém 5 výrobků, které mohou být v závislosti na teplotě spolu s potápěčským oblekem používány. Svoji ochranu před chladem tedy můžete zvýšit pomocí kukly, neoprenového topu, topu s kuklou, spodního krátkého obleku 1 mm nebo svrchního krátkého obleku 5,5 mm.
Co je to mokrý potápěčský oblek?
Tento typ neoprenu je na trhu nejrozšířenější. Jeho úkolem není vodu zastavit, ale zachytit ji tak, aby ji vaše tělo ohřálo, a tím se vytvořila tepelná bariéra mezi vámi a okolím. Je vyroben z neoprenu - polymeru kaučuku naplněného vzduchovými bublinkami - takové potápěčské obleky jsou silné 0,5 až 7 mm. Díky své pružnosti a poddajnosti jsou to potápěčské obleky vynikajících vlastností.
Tipy na oblékání potápěčského obleku
Vsuňte chodidlo do igelitového sáčku. Následně strčte nohu do nohavice vašeho neoprenu... Chodidlo projde nohavicí bez zachycení a celé vykoukne! Aby oblek dobře padl, požádejte někoho, aby vám u zápěstí foukl do rukávu. Vzduch nafoukne vnitřek neoprenu a ten se odlepí od vašeho těla. Pak už jen zbývá provést poslední nastavení a úpravy.
Tipy na údržbu potápěčského obleku
1) Po každém použití oblek z obou stran opláchněte v čisté vodě. 2) Používejte antibakteriální roztok. 3) Dobře vyperte v čisté vodě. 4) Sušte na širokém ramínku na stinném a větraném místě. Pozor na slunce. Na slunci dochází k vyblednutí textilních částí obleku a životnost neoprenu se zkracuje. Zipy můžete očistit pomocí kartáčku na zuby a promazat silikonovým olejem.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée nyní nese název Subea, což je značka Decathlonu, která se zaměřuje na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov. Všechny naše výrobky budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací naleznete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE