Dámský dlouhý surfařský neopren 900 3/2 mm růžovo-fialový

Réf :
8329554
Product plus point
Dámský neopren, který se snadno obléká a nebrání v pohybu. Sportování bez únavy!
2 999,00 Kč*

2 colors

výhody pro uživatele

Snadné oblékání
Zip na zádech usnadňuje oblékání. Dlouhé poutko.
Volnost pohybu
Velmi pružný neopren. Pružné švy. Ergonomický střih usnadňuje pádlování.
Vodotěsnost
Neopren o síle 3 a 2 mm. Lepené a šité švy. Krycí léga na zádech. přiléhavý.
Nižší podráždění pokožky
Záševky v podpaží. Hladká rubová strana límce.Přelepené švy.
Rychlé schnutí
Syntetická podšívka.

VLASTNOSTI

Composition
Pěna : 100.0% neopren Podšívka : 100.0% polyamid
Tests
Vyvinuto a testováno v centru Hendaye (Francie). Kvalita a odolnost materiálů byla laboratorně testována.
Vyrobeno pro
intenzivní surfování a bodyboarding ve vodách o teplotě 17 °C až 22 °C. Doba pobytu ve vodě: až 3 hodiny.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Po každém použití vyperte v čisté vodě, neperte v pračce, nesušte v sušičce. Nesušte na přímém slunci – mohlo by dojít k poškození materiálu.
Storage advice
Skladujte na suchém a větraném místě mimo dosah zdrojů tepla. Nenechávejte vyschnout na přímém slunci, prodloužíte tak životnost materiálu. Neperte v pračce.
Use restriction
Určen do vod o teplotě 17 až 22 °C. Až na 3hodinové sportování.

DALŠÍ INFORMACE

Jak si správně vybrat kombinézu? (1. část)
Základním kritériem při výběru kombinézy je teplota vody. Ta se liší v závislosti na místě i ročním období. Proto se vždy přesvědčete, že teplota vody v místě surfování odpovídá jedné z následujících hodnot: teplá voda nad 20 °C, vlažná voda od 17 do 22 °C, studená voda od 12 do 17 °C, velmi studená voda od 7 do 12 °C. Pro zjištění těchto hodnot se podívejte na stránky seatemperature.org.
Jak si správně vybrat kombinézu? (2. část)
Druhým kritériem je délka pobytu ve vodě. Na pobyt do hodiny je určena řada 100. Pokud ve vodě strávíte 2 hodiny, zvolte řadu 500, a pokud až 3 hodiny, vyberte si z kombinéz řady 900. Na rozdíl od modelů základní řady 100, jsou kombinézy řady 500 hřejivější (a více nepropustné), zabraňují únavě (jsou pohodlnější) a zabraňují podráždění pokožky. To samé platí o řadě 900 ve vztahu k modelům řady 500.
Jak si správně vybrat velikost
Neméně důležitým kritériem je výběr správné velikosti. Kombinéza na surfování by měla tělo pevně obepnout a nikde by se neměla krabatit. Je běžně, že je vám na souši kombinéza nepohodlná, tento pocit zmizí při jejím namočení. Při výběru příliš velké velikosti vám bude kombinéza volná, bude se krabatit, dráždit pokožku a nebude tepelně izolovat. Proto si před nákupem vždy kombinézu vyzkoušejte!
Jak funguje neopren?
Materiál udržuje tenkou vrstvu vody u těla. Zadržená voda se pod neoprenem ohříváa zahřeje vaše tělo. Kombinéza tak tvoří spolu s malou vrstvičkou vody pod neoprenem tepelně izolační vrstvu.
Materiály
Kombinézy Tribord 900 jsou vyrobeny z ultra pružného 100% neoprenu, který zajišťuje výbornou tepelnou izolaci. Neopren je potažený syntetickou textilií odolnou vůči roztrhnutí a prodření. Síla neoprenu: 2 a 3 mm. Neopren je vyroben z elastomerové pěny s uzavřenými buňkami (polychloropren), které obsahují bublinky dusíku s izolačními vlastnostmi. Pružnost řady 900 je dána vysokou pružností pěny i textilu.
Límec
Provedení u krku bylo vymyšleno tak, aby nedocházelo k podráždění pokožky. Pod kombinézou také můžete nosit top s ochranou před UV, který zabrání podráždění pokožky. Při delším nošení doporučujeme citlivá místa (krk, podpaží a kolena) namazat mastným krémem či vazelínou.
Maximální volnost pohybu
Střih a materiál řady dámských kombinéz 900 od značky Tribord usnadňuje pádlování a pohyb při vodních sportech. Celá kombinéza je z velmi pružného neoprenu. Všechny švy jsou pružné.
Zapínání na zádech
Dámské kombinézy 900 mají zip na zádech, který nejlépe vyhovuje dámské postavě a usnadňuje oblékání a svlékání. Krycí léga na zádech zaručuje nepropustnost zipu. Jezdec z nerezového kovu je odolný vůči slané vodě.
Nepropustné spoje
Vodotěsnost a odolnost výrobku zajišťují šité a lepené švy. Při prošívání vlákno neprochází skrz celý neopren, takže voda neproniká přes švy do kombinézy. Bezešvý rub navíc zabraňuje podráždění pokožky. V namáhaných místech je neopren zesílený, takže je díky tomu nejen pohodlnější, ale také odolnější vůči oděru. Pro posílení nepropustnosti jsou spoje modelů 900 z rubové strany podlepeny.
Kapsička na klíče
Na lýtku se nachází kapsička na klíče.
Zůstaňte v teple díky hřejivým výrobkům. Příslušenství odpovídá vždy určité teplotě vody.
Při pobytu ve vodě dochází k ochlazování těla přes končetiny. Dochází k uvolnění až poloviny tělesného tepla. Proto doporučujeme kombinézu doplnit o následující výrobky: - v teplých a vlažných vodách (> 17 °C) => nízké neoprenové ponožky. - ve studených vodách (12 až 17 °C): rukavice a vyšší obuv. - ve velmi studených vodách (7 až -12 °C): vysokou obuv, rukavice, top i kuklu,... Více na decathlon.fr.
Víceúčelová kombinéza
Naše kombinézy byly vyvinuty tak, aby vyhověly požadavkům těch nejnáročnějších surfařů. Při vývoji jsme dbali na to, aby bylo možné kombinézy využít i na další sporty (kitesurf, windsurfing, wakeboard, vodní lyže, dynamickou chůzi u břehu či SUP).
HAUT DE PAGE