DLOUHÝ POTÁPĚČSKÝ NEOPREN SCD 100 5,5 MM PRO MUŽE

Réf :
8354115
Product plus point
Mokrá, 5,5 mm silná kombinéza pro pohodlné potápění v chladnějších vodách.
2 299,00 Kč*

výhody pro uživatele

Ochrana před chladem
Dlouhý potápěčský oblek, nepropustné šité a lepené švy GBS.
Snadné oblékání
Jednodílný neopren se zapínáním na zip vpředu. Přiléhavá kukla.
Volnost pohybu
Anatomický střih pro volný pohyb paží. Bez švů v podpaží.
Odolnost vůči odření
Ergonomické výztuhy na kolenou.
Dobrá viditelnost
Šedý pruh na hlavě pro lepší viditelnost potápěče.

VLASTNOSTI

Composition
Pěna : 100.0% neopren Podšívka : 100.0% polyamid
Approved by
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází u Centra vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků Subea společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků.
Tests
Izolační vlastnosti výrobku byly testovány našimi odborníky a technickými partnery ve francouzském městě Hendaye.
Vyrobeno pro
potápěče s přístrojem ve vodách od 16 do 24 °C.
záruka
2 years
Download user manual link

RADY

Storage advice
Nesušte na slunci a v blízkosti zdrojů tepla. Uchovávejte na ramínku pro zachování tvaru a vlastností materiálu.
Use restriction
Nevhodné na plavání.

DALŠÍ INFORMACE

Ochrana před chladem
Jednodílný mokrý potápěčský oblek o síle 5,5 mm se zapínáním vpředu. Nepropustné lepené a šité švy GBS (GBS Glued & Blind Stitched). Pod neoprenem se vytvoří tenká vrstva vody (která vteče dovnitř zipem), jež zabrání její další cirkulaci a tepelně izoluje. Právě tato vrstva vody vás chrání před chladem. Hmotnost obleku velikosti L: 1.7 kg.
Šité a lepené spoje GBS.
Neoprenové díly jsou nejprve slepeny, a pak prošity. Při prošití jehla neprojde celou vrstvou neoprenu, ten je tak odolný vůči vniknutí vody.
Označení velikosti
Pro centra potápění: velikosti jsou viditelně značeny na levém rukávu. Síla neoprénu: 5,5 mm po celé délce.
Výpust vzduchu
V horní části kukly jsou malé otvory, kterými je vypouštěn nahromaděný vzduch z neoprenu ven. Malá vnitřní léga pod otvory naopak zabraňuje pronikání vody do neoprenu.
Třída tepelného komfortu
Kombinéza na potápění s přístrojem byla testována francouzským institutem pro potápění INPP a splňuje normu NF EN 14225-1:2005. Kombinéza je homologována pro třídu C. A (+7 °C/+12 °C / +45 °F/+54 °F) B (+10 °C/+18 °C / +50 °F/+64 °F) C (+16 °C/+24 °C / +61 °F/+75 °F) D (+22 °C/+30 °C / +72 °F/+86 °F)
Přizpůsobte sílu neoprenu teplotě vody!
Chlad je nejhorším nepřítelem potápěčů! Podle teploty vody je třeba zvolit vhodnou tepelnou ochranu. Aby si potápěč nemusel pořizovat několik různých neoprenových obleků, vyvinuli jsme systém 5 výrobků, které mohou být v závislosti na teplotě spolu s potápěčským oblekem používány. Svoji ochranu před chladem tedy můžete zvýšit pomocí kukly, neoprenového topu, topu s kuklou, spodního krátkého obleku 1 mm nebo svrchního krátkého obleku 5,5 mm.
Co je to mokrý potápěčský oblek?
Tento typ potápěčského obleku je na trhu nejrozšířenější. Jeho úkolem není vodu zastavit, ale zachytit ji tak, aby ji vaše tělo ohřálo, a tím se vytvořila tepelná bariéra mezi vámi a okolím. Je vyroben z neoprenu - polymeru kaučuku naplněného vzduchovými bublinkami - takové potápěčské obleky jsou silné 0,5 až 7 mm. Díky své pružnosti a poddajnosti jsou to potápěčské obleky vynikajících vlastností.
Typy na údržbu potápěčského obleku
1) Po každém použití oblek z obou stran opláchněte v čisté vodě. 2) Používejte antibakteriální roztok. 3) Dobře vyperte v čisté vodě. 4) Sušte na širokém ramínku na stinném a větraném místě. Nesušte na slunci. Na slunci textil vybledne a dochází ke zkracování životnosti neoprenu. Zipy můžete očistit pomocí kartáčku na zuby a promazat pomocí silikonového oleje.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée nyní nese název Subea, což je značka Decathlonu, která se zaměřuje na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov). Všechny naše výrobky budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací naleznete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE