HADICE NÁHRADNÍHO DRUHÉHO STUPNĚ NA POTÁPĚNÍ S PŘÍSTROJEM

Réf :
8334360
Product plus point
Odolná a pružná hadice náhradního druhého stupně, žlutá. Vhodná na všechny druhy prvních stupňů regulátoru tlaku a na všechny náhradní druhé stupně.
499,00 Kč*

výhody pro uživatele

Odolnost
Odolná a pružná hadice náhradního druhého stupně. Délka: 100 cm.
Kombinovatelnost
Vhodná na všechny typy prvních a druhých stupňů regulátoru tlaku.

VLASTNOSTI

Approved by
Všechny regulátory tlaku rovněž nezávisle na značce Subea testovala v praxi (při statických, dynamických a biomechanických pokusech) organizace DAN Europe. DAN Europe (Divers Alert Network Europe) je mezinárodní nezisková zdravotnická a výzkumná organizace pečující o bezpečí a zdraví potápěčů.
Tests
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází u Centra vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků Subea společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků.
Vyrobeno pro
potápěče na výměnu hadice náhradního druhého stupně.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Odolná vůči soli. Oplachování čistou vodou se doporučuje pouze při dlouhodobém skladování.
Storage advice
Uchovávejte mimo dosah zdrojů ozonu. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.
Use restriction
Před použitím je třeba výrobek nechat zkontrolovat odborníkem.

DALŠÍ INFORMACE

Kontrola regulátorů tlaku
Každé dva roky doporučujeme provést kontrolu regulátoru tlaku a nejméně jednou za rok kontrolu vizuální. Tyto kontroly musí provést autorizovaný servis Subea-Tribord. Kontrolu doporučujeme i po obzvláště bohaté sezóně (nad 100 ponorů) nebo po delší době nečinnosti.
Údržba regulátorů tlaku
Při čištění a promazávání regulátoru tlaku nepoužívejte rozpouštědla ani výrobky na parafínové bázi. Nepoužívejte aerosolové spreje, protože mohou poškodit plastové součástky. Pro zvýšení životnosti promazávejte spoje pomocí silikonového oleje.
Záruka na výrobky
Na výrobky Subea-Tribord poskytujeme dvouletou záruku (dle platných právních norem v dané zemi) počínaje koupí výrobku a dvouletou záruku (dle platných právních norem v dané zemi) počínaje zjištěním vady výrobku v souladu se zárukou na skryté vady. Naše výrobky jsou určeny pro rekreační sportovní vyžití, nikoli pro profesionály. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nárazem v důsledku nesprávného zacházení nebo běžného opotřebení.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée nyní nese název Subea, což je značka Decathlonu, která se zaměřuje na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov). Všechny naše výrobky budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací naleznete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE