Integrální neoprenová kukla 2 mm

Réf :
8225534
Product plus point
Kukla do studených vod. Neoprén o síle dvou milimetrů je ideální do zimního počasí.
499,00 Kč*

výhody pro uživatele

Ochrana před chladem
Neoprén o síle 1 a 2 mm. Nepropustný límec Nepropustné švy.
Kombinovatelnost
Vhodná pod všechny neopreny. Dlouhý límec.
Větruodolnost
Hladký neoprén zabraňuje pocitu chladu.
Vodotěsnost
Šité a lepené spoje. Dlouhý límec.

VLASTNOSTI

Tloušťka
2 mm.
Composition
Hlavní materiál : 90.0% neopren, 10.0% polyamid
Tests
Vyvinuto a testováno ve francouzském městě Hendaye. Kvalita a odolnost materiálů byla laboratorně testována.
Vyrobeno pro
pravidelné surfování a bodyboarding ve vodách od 7 °C do 17 °C. Doba pobytu ve vodě: až 2 hodiny.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Po každém použití vymáchejte v čisté vodě. Nesušte u zdroje tepla.
Storage advice
Skladujte na suchém a větraném místě mimo dosah zdrojů tepla. Nenechávejte vyschnout na přímém slunci, prodloužíte tak životnost materiálu. Neperte v pračce.
Use restriction
Ideální do vod mezi 7 °C a 17 °C. Až na 2hodinové sportování.

DALŠÍ INFORMACE

Zůstaňte v teple díky hřejivým výrobkům. Příslušenství odpovídá vždy určité teplotě vody.
Při pobytu ve vodě dochází k ochlazování těla přes končetiny. Dochází k uvolnění až poloviny tělesného tepla. Proto doporučujeme kombinézu doplnit o následující výrobky: - v teplých a vlažných vodách (> 17 °C) => nízké neoprenové ponožky. - ve studených vodách (12 až 17 °C): rukavice a vyšší obuv. - ve velmi studených vodách (7 až -12 °C): vysokou obuv, rukavice, top i kuklu,... Více na decathlon.fr.
Jak hřeje neopren?
Materiál udržuje tenkou vrstvu vody u těla. Zadržená voda se pod neoprenem ohříváa zahřeje vaše tělo. Kombinéza tak tvoří spolu s malou vrstvičkou vody pod neoprenem tepelně izolační vrstvu.
Materiály
Kukly Tribord 500 jsou vyrobeny ze 100% neoprénu, který zajišťuje skvělou tepelnou izolaci. Neopren je potažený syntetickou textilií odolnou vůči roztrhnutí a prodření. Neopren je vyroben z elastomerové pěny s uzavřenými buňkami (polychloropren), které obsahují bublinky dusíku s izolačními vlastnostmi. Tepelná izolace materiálů je ověřena a potvrzena testy.
Nepropustné spoje
Vodotěsnost a odolnost výrobku zajišťují šité a lepené švy. Při prošívání vlákno neprochází skrz celý neopren, takže voda neproniká přes švy do kombinézy. Bezešvý rub navíc zabraňuje podráždění pokožky. V namáhaných místech je neopren zesílený, takže je díky tomu nejen pohodlnější, ale také odolnější vůči oděru.
Větruodolnost
Výrobek je vybaven výztuhami a hladkým neoprénem, který zabraňuje pocitu chladu. Ten zlepšuje tepelně izolační vlastnosti výrobku a brání prochladnutí.
Doporučení
Zkontrolujte, zda je spodní lem pod vrstvou kombinézy. Zabráníte tak pronikání vody do neoprénu.
Univerzální využití
Neopreny byly vyvinuty, aby vyhověly požadavkům těch nejnáročnějších surfařů. Při vývoji jsme dbali na to, aby bylo možné kombinézy využít i na další sporty (kitesurf, windsurfing, wakeboard, vodní lyže, dynamickou chůzi u břehu či SUP).
Vyberte si i odpovídající kombinézu!
Modely kombinéz v naší nabídce jsou navíc rozděleny dle teploty vody: do teplých, vlažných a studených vod. Naše kombinézy byly vyvinuty tak, aby vyhověly požadavkům těch nejnáročnějších surfařů. Při vývoji jsme dbali na to, aby bylo možné kombinézy využít i na další sporty (kitesurf, windsurfing, wakeboard, vodní lyže, dynamickou chůzi u břehu či SUP). Na stránkách decathlon.cz naleznete celou nabídku kombinéz.
HAUT DE PAGE