BIENTÔT ÉPUISÉ

Jednodílné plavky Doli se všitou podprsenkou a vycpávkami

Réf :
8337520
Product plus point
Jednodílné plavky s efektem plochého bříška. Všitá podprsenka i vycpávky. Široká ramínka a středně velké vykrojení na stehnech. Záda střižená do U pro snazší oblékání. Vzhled dvoudílných plavek.
Users reviews
5 / 5 1 rating
909,00 Kč*

3 colors

výhody pro uživatele

Stabilita
Střih vhodný do malých vln (u břehu).
Krytí
Decentní výstřih, záda střižená do U a mírné vykrojení na hýždích.
Zpevnění poprsí
Vnitřní podprsenka zajišťuje velmi dobré zpevnění.
Zeštíhlující efekt
Výztuhy tvarují poprsí.
Efekt plochého bříška
Podšívka zeštíhluje bříško.
Rychlé schnutí
Materiál je vyroben z polymeru, díky kterému plavky rychle schnou.

VLASTNOSTI

Typ plavek
Jednodílné plavky.
Střih
Záda s rovným vykrojením, výstřih do V.
Vycpávky
Ano.
Kostice
Ne.
Zeštíhlující
Ano.
Composition
Hlavní materiál : 80.0% polyamid, Hlavní materiál : 20.0% elastan Vnitřní materiál : 76.0% polyamid, Vnitřní materiál : 24.0% elastan Pěna : 52.0% polyester, Pěna : 48.0% polyuretan Podšívka : 100.0% polyamid
Tests
Tento výrobek byl testován při praktickém použití v našem vývojovém středisku ve městě Hendaye a prošel několika laboratorními testy zaručujícími jeho kvalitu: Jednalo se o testy pružnosti materiálu, stálosti barev a tvaru, odolnosti vůči tření, praní, slané vodě, chlóru, slunečnímu záření a o test životnosti opakovaně praného výrobku.
Vyrobeno pro
ženy, na rekreační provozování vodních sportů.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Před prvním nošením výrobek vyperte. Po každém použití vyperte v čisté vodě. V pračce perte na 30 °C s malým množstvím pracího prostředku a bez aviváže. V pračce perte na 30 °C s malým množstvím pracího prostředku.
Use restriction
Nejsou vhodné k častému použití v chlorované vodě.

DALŠÍ INFORMACE

Příležitostné surfování
Se surfem začínáte, či surfujete pouze několikrát do roka. Surfujete pouze tam, kde vystačíte, tedy v malých vlnách u břehu. Sportu se věnujete rekreačně, přináší vám potěšení. Často padáte, ale většinou jen do malých vln. Právě pro vás jsme vyvinuli řadu plavek určených na příležitostné surfování.
Pro koho jsou určeny?
Jednodílné plavky Doli značka Tribord navrhla pro ženy, které si přejí opticky zeštíhlit postavu a také zpevnit poprsí bez nutnosti vzdát se krásného výstřihu. Plavky splňují všechny tyto požadavky zároveň. Všitá podprsenka a vycpávky vytvarují a zpevní poprsí. Přiléhavá podšívka zplošťuje bříško. Co se vzhledu týče, plavky na první pohled vypadají jako dvoudílné a opticky zeštíhlují postavu. Záda střižená do U usnadňují oblékání.
Co je to vyztužení plavek?
Vyztužení horního dílu plavek umožňuje zvýraznit tvar poprsí a zakulatit ho bez otisků švů a podráždění, jak tomu bývá u pěnových vycpávek. Tribord myslel na vaše pohodlí a vyztužení použil u většiny modelů dámských plavek. Vycpávky lze vyjmout.
Zpevnění a efekt plochého bříška
Přiléhavá podšívka rafinovaně kryje nedokonalosti vaší postavy. Plavky mají zpevňující efekt, zvýrazní vaše křivky a přitom nezpůsobují otlaky na kůži.
Výběr velikosti
Ve vodě se plavky vždy roztáhnou, je tedy nezbytné, aby vám při zkoušení perfektně seděly. Dbejte proto na výběr správné velikosti. Při zkoušení v kabince musí plavky dobře přiléhat k tělu – měla byste cítit, že vám zpevňují postavu. Elastan obsažený v některých materiálech, z nichž jsou naše plavky vyrobeny, ve vodě částečně povolí.

Users reviews

5 / 5 1 rating
1 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • Žena
  Více než 60 let
  16 April 2016
  Use since Více než 2 roky
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  perfektní
  všechno na jednom místě neshledány

  Velmi dobré

HAUT DE PAGE