JEDNOHUSTOTNÍ NÁUSTEK NA POTÁPĚNÍ S PŘÍSTROJEM PRO MUŽE ČERNÝ

Réf :
8334361
Product plus point
Vyměňte náustek vašeho regulátoru tlaku za tento vynikající anatomický náustek vyvinutý ve spolupráci s ortodontisty.
149,00 Kč*

2 colors

výhody pro uživatele

Pohodlí v ústech
Anatomický náustek vyvinutý ve spolupráci s ortodontisty.
Snadná montáž / demontáž
Vhodný pro všechny typy náustků.

VLASTNOSTI

Composition
Podvozek : 100.0% silikon
Approved by
Výrobek testovali naši odborní partneři z Planet Ocean. Jedná se o pětihvězdičkové potápěčské středisko PADI vyvinuté značkou Tribord. Centrum celoročně používá vybavení Tribord. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků. Ve spolupráci s našimi designéry a vývojáři sledují celý vývoj výrobků včetně jejich testování.
Tests
Všechny regulátory tlaku rovněž nezávisle na značce Tribord testovala v praxi (při statických, dynamických a biomechanických pokusech) organizace DAN Europe.
Vyrobeno pro
potápěče s přístrojem na výměnu náustku regulátoru tlaku.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Výrobek je nutné nechat zkontrolovat odborníkem každý rok, po každých 100 ponorech, po mimořádně náročném ponoru či po delším uskladnění.
Storage advice
Uchovávejte mimo dosah zdrojů ozonu. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.
Use restriction
Před použitím je třeba výrobek nechat zkontrolovat odborníkem.

DALŠÍ INFORMACE

Exkluzivní anatomicky tvarovaný náustek
Regulátor byl vyvinut tak, aby byl v ústech co nejpohodlnější. Na vývoji náustku se proto podíleli ortodontisté. Náustek dobře drží v ústech díky svému exkluzivnímu tvaru, křidélkům v úrovni patra, opoře jazyka a také díky různé hustotě a síle materiálu přizpůsobené velikosti úhlu, který svírají čelisti při zavření úst.
Doporučená údržba
Výrobek je nutné nechat zkontrolovat odborníkem každý rok, po každých 100 ponorech, po mimořádně náročném ponoru či po delším uskladnění.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée se nyní jmenuje SUBEA, což je značka Decathlonu, která se zaměřuje na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov). Názvy všech našich potápěčských výrobků budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing" ! Více informací naleznete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE