Maska na šnorchlování Easybreath tyrkysová

Réf :
8304667
Product plus point
Šnorchlovací maska Easybreath nabízí panoramatické vidění a umožňuje dýchání nosem i ústy. Poznávejte podmořský svět s touto maskou, která vám umožní dýchat zcela přirozeně.
Users reviews
4.8 / 5 25 ratings
799,00 Kč*

3 colors

výhody pro uživatele

Usnadnění dýchání
Celoobličejová maska umožňuje přirozené dýchání ústy i nosem.
Ochrana proti zamlžování
Exkluzivní koncepce proudění vzduchu zabraňuje zamlžování.
Zorné pole
Širokoúhlé zorné pole s efektem 180 °C.
Snadné oblékání
Nastavitelný textilní pásek netahá vlasy.
Vodotěsnost
Systém Dry Top minimalizuje vnikání vody do šnorchlu.
Odvod vody
Výpustný ventil ve spodní části masky odvádí při zvednutí hlavy vodu ven.
Tělesná přizpůsobivost
Dvě velikosti. Silikonová lícnice poskytuje pohodlí a je vodotěsná.

VLASTNOSTI

Composition
Skirt (for mask) : 100.0% silikon Frame (for mask) : 100.0% polypropylen Tube (for snorkel) : 100.0% polykarbonát/akrylnitril butadien styren (PC-ABS) Lens (for mask) : 100.0% polykarbonát/akrylnitril butadien styren (PC-ABS)
Vyrobeno pro
šnorchlování na hladině (pro uživatele od 10 let).
záruka
Dostupnost náhradních součástek: 2 roky.
Download user manual link

RADY

Návod na údržbu
Masku Easybreath myjte v ruce prostředkem na nádobí, a to vždy po týdnu používání. Pečlivě vyčistěte vnitřní stranu zorníku. Zajistíte tím dobrou viditelnost a správné fungování odvětrávací technologie Exclusif, která brání jeho zamlžování. Nemyjte v myčce.
Storage advice
Uchovávejte na suchém a větraném místě, chraňte před světlem.
Use restriction
Nevhodná pro děti mladší 10 let, nádechové potápění a plavání.

DALŠÍ INFORMACE

Proč není maska Easybreath vhodná na nádechové potápění?
V masce Easybreath® je mnohem více vzduchu než v klasické potápěčské masce, takže od hloubky 1 m maska nepříjemně tlačí na obličej. Při potápění je důležité vyrovnávat tlak, což s maskou Easybreath nelze.
Proč není šnorchl Easybreath delší?
Ačkoli lze předpokládat opak, horní část šnorchlu masky Easybreath je nad hladinou výše než klasické šnorchly. Klasický šnorchl vypadá delší, jelikož vede od úst, a ne od temene hlavy, jako je tomu u masky Easybreath. Aby šnorchl splňoval všechny potřebné normy, není možné jeho délku prodloužit.
Jakou velikost masky Easybreath® zvolit?
Maska Easybreath se prodává ve dvou velikostech (vyhovuje 90 % uživatelů). Pro děti od 10 let, juniory a ženy je určena velikost S/M a pro muže velikost M/L. Při výběru v prodejně si přiložte masku na obličej. Mezi bradou a spodním okrajem masky nesmí být mezera. Více informací naleznete na: http://www.tribord.tm.fr/conseils/comment-choisir-la-taille-de-son-masque-easybreathr.
Proč jsou masky nově vyráběny pouze ve 2 velikostech?
Velikosti S/M a M/L vyhovují 90 % uživatelů od 10 let. Proto jsme se rozhodli ukončit výrobu velikostí XS a L/XL. Tato výrobní optimalizace nám umožnila snížit cenu masky Easybreath.
Mohu používat masku Easybreath, i když mám vousy?
U mužů mohou být příčinou vnikání vody do masky vousy, proto vám doporučujeme se oholit, či zvolit jiný model než Easybreath, neboť silikonová lícnice nezaručí 100% přilnavost ke tváři s vousy.
Jak funguje technologie proti zamlžování?
Maska optimálně funguje ve vodě o teplotě 18 °C, a to tak, že vzduch nejdříve proudí na zorník, než je vdechnut nosem či ústy. Vlhčí vzduch, který vydechujete, je odváděn přes silikon a plast, kudy proniká i čerstvý vzduch. Tak dochází k pravidelné výměně vzduchu. Na stejném principu funguje odmlžování čelního skla automobilu.
Jak funguje systém Dry top bránící vniknutí vody do šnorchlu?
Byl vyvinut k tomu, aby do šnorchlu za žádných okolností (ve vlnách, peřejkách, při přílišném sklonění hlavy) nevtékala voda. V masce je umístěn plovák, který při potopení vyplave a uzavře vzduchový otvor. Při vynořování vždy vydechněte, aby se plovák uvolnil.
Na co si dávat pozor při používání masky Easybreath?
Pozor na písek! Masku Easybreath nepokládejte na písek, který může sklo snadno poškrábat. Pokud se na masku dostane písek, nesnažte se připevňovat šnorchl k masce silou. Masku i šnorchl nejprve opláchněte. Stejně tak může písek blokovat ventil ve šnorchlu. V takovém případě šnorchl důkladně vypláchněte, použijte klíč k uvolnění bójky ve ventilu a opět celý šnorchl vypláchněte vodou.
Je možné opravit rozbitou masku Easybreath?
Prodlužte životnost vaší masky Easybreath! Obchody Decathlon vám nabízejí poprodejní servis. Náhradní součástky jsou také k dostání na následujících internetových stránkách: http://spi-atelier.decathlon.fr/fr/atelier/produit/1885088. Kódy součástek: pásek: 316952, ventil: 8363399, šnorchl: 8342901, bílý kryt: 8363395.
Přečtěte si nejčastěji kladené dotazy.
Podívejte se na nejčastěji kladené dotazy na internetových stránkách http://www.tribord.tm.fr/conseils/masque-snorkeling-easybreath-questions-les-plus-frequentes-faq
Co znamená SUBEA?
SUBEA je nová značka Decathlonu zaměřená na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem, podmořský lov a nádechové potápění), dříve Tribord Plongée. Všechny naše výrobky budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: „SUBaquatic Experiences are Amazing!“ Více informací naleznete na: www.subea.com

Users reviews

4.8 / 5 25 ratings
24 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • Muž
  Více než 60 let
  23 January 2017
  Use since Více než 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Maska na šnorchlování Easybreath
  Vodotěsnost masky, nezamlžuje se výhled, Žádné nedostatky jsem nezjistil.

  Masku jsem koupil pro manželku, protože mám vynikající zkušenosti se stejnou maskou, kterou již dva roky používám. Obrovská výhoda oproti brýlím a šnorchlu. S maskou je krásný výhled, nezamlžuje se, neteče do ní. Snadné nasazování.

 • Žena
  40–49 let
  02 January 2017
  Use since Méně než 1 týden
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  maska
  dá se dýchat bez šnorchlu nic

  super

 • Muž
  50–59 let
  06 December 2016
  That review has been deposited on this product version
  Nemá chybu
  Nemusím mít oholeného kníra .

  Létáme dvakrát do roka do Egypta nikdy jsem nešnorchloval jelikož od mládí nosím knír a do normální masky mi zatéká díky kníru, s maskou to je v pohodě a manželka se poprvé v životě podívala pod vodu .

HAUT DE PAGE