MĚKKÁ ZÁTĚŽ NA KOTNÍK 500 G PRO POTÁPĚNÍ

Réf :
8018537
Product plus point
Zátěž na kotník umožňuje rozprostřít zátěž. Vaše nohy jsou zatížené a díky barvě zátěže snadno viditelné.
249,00 Kč*

výhody pro uživatele

Maskování
Zátěž se umisťuje okolo kotníku, je tak ve vodě velmi nenápadná.
Dobrá viditelnost
Díky zvolené barvě jste dobře viditelní. V prodeji po 1 kusu.
Snadné oblékání
Závaží snadno připnete pomocí suchého zipu.

VLASTNOSTI

Composition
Výplň : 100.0% olovo Podšívka : 100.0% neopren Vrchní část – hlavní materiál : 100.0% polyamid
Approved by
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází v Centru vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Toto centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků Subea počínaje vytvořením výrobku spolu se zaměstnanci společnosti Subea (produktovým manažerem, designéry a inženýry) až po celoroční testování životnosti samotnými potápěči (začátečníky i instruktory).
Vyrobeno pro
potápěče na podmořský rybolov a potápění s přístrojem.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Materiál je odolný vůči slané vodě. Před uložením vymáchejte ve sladké vodě.
Storage advice
Skladujte na suchém místě mimo dosah slunečního záření.
Use restriction
V prodeji po 1 kusu.

DALŠÍ INFORMACE

Zátěže na kotník
Podobně jako závěsný řemen přispívá závaží na kotníky ke zvýšení pohodlí podmořských lovců. Zátěže usnadňují ponoření ploutví, a tím zvyšují jejich efektivitu. Díky zátěžím se vám bude také snadněji pozorovat a čekat na kořist. Zátěže totiž budou vaše nohy držet u dna.
Na čem všem závisí volba závaží?
1/ Na stavbě vašeho těla (váze) a vašem indexu tělesné hmotnosti (váha/výška). 2/ Na vodě: mořská voda nadnáší více (je potřeba více zátěže) než sladká voda. 3/ Na vašem potápěčském obleku: podle síly neoprenu potřebujete buď větší, nebo menší závaží. 4/ Na hmotnosti lahve (při potápění s přístrojem) a objemu vzduchu v lahvi: s úbytkem vzduchu v lahvi klesá její hmotnost a vy jste nadnášeni.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée se nyní nazývá SUBEA, což je značka Decathlonu, která se věnuje podmořským sportům (šnorchlování, potápění s přístrojem a bez přístroje a podmořskému lovu). Postupně budou názvy našich potápěčských výrobků přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací naleznete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE