NAFUKOVACÍ WINDSURFINGOVÝ PLOVÁK 320 L

Réf :
8338960
Product plus point
Snadno se přenáší i používá. Velmi stabilní plovák ideální na začátky s windsurfingem či paddleboardingem.
17 999,00 Kč*

výhody pro uživatele

Skladnost
Nafukovací plovák se snadno přenáší. Vhodný i na paddleboarding.
Snadné použití
Stabilní a objemný nafukovací plovák ideální pro začátečníky.
Snadná montáž / demontáž
Ostruha a odnímatelná ploutvička, rychlá a snadná montáž.
Stabilita
Síla 15 cm = 6''. Středová ploutvička pro snadné stoupání proti větru.
Snadný přenos
Dodáván s batohem pro přenos a s pumpičkou.

VLASTNOSTI

Composition
PVC, polyester, polypropylen.
Tests
Vyvinuto a testováno našimi týmy ve vývojovém centru značky Tribord, které se nachází v přímořské oblasti ve městě Hendaye. To nám umožňuje vyvíjet výrobky dokonale odpovídající potřebám uživatelů.
Vyrobeno pro
začátečníky nebo na rekreační jízdu.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Po každém použití opláchněte čistou vodou.
Storage advice
Skladujte a přenášejte v obalu. Skladujte na suchém místě mimo dosah slunečního záření.

DALŠÍ INFORMACE

Skladnost
Tento nafukovací plovák na windsurfing a paddleboarding se snadno přenáší díky technologii Drop Stitch. Odolnost nafouknutého plováku zajišťuje konstrukce z mnoha vláken. Plovák je ve výsledku lehký a vysoce odolný, navíc se snadno přenáší v batohu. Doba nafukování: cca 5 minut.
Univerzálnost
Tento nafukovací windsurfingový plovák od značky Tribord je vybaven odnímatelnou středovou ploutvičkou a drážkou pro uchycení paty stěžně. 1) Paddleboarding: odmontujte středovou ploutvičku (v zadní části plováku se rovněž nachází kroužek pro uchycení leashe). 2) Windsurfing: uchyťte k plováku středovou ploutvičku, usnadňuje stoupání proti větru i manévrování. Oplachtění uchyťte do univerzální drážky na plováku.
Rozměry
Výška: 335 cm / 11'. Šířka: 81 cm / 32". Síla: 15 cm / 6". Objem: 320 l. Rozměry batohu: 90 × 46 × 22 cm. Středová ploutvička: 33,8 cm. Zadní ostruha: 21 cm. Nosnost: 170 kg.
Nafouknutí
V balení s pumpičkou. Doporučený tlak: 15 psi. Před nafouknutím zkontrolujte, zda je šroubek ventilku řádně uvolněný. K vyfouknutí plováku zatlačte na šroubek a otočte s ním doprava.
Univerzální drážka
Tento nafukovací windsurfingový plovák od značky Tribord je vybaven univerzální drážkou pro uchycení standardního pojezdu a paty stěžně. Je kompatibilní se všemi typy pojezdů a pat na trhu (vyrobených po roce 1999). Pojezd vložte matkou do drážky, upravte do požadované polohy a zašroubujte. Montáž je stejná jako u ostatních plováků na trhu.
Středová ploutvička a zadní ostruha
Středovou ploutvičku i zadní ostruhu lze rychle nasadit i sejmout bez použití nářadí. Odepněte poutko a ostruhu či ploutvičku z úchytu vysuňte.
Transportní rukojeť
Plovák má středové poutko usnadňující přenos.

Also find

HAUT DE PAGE