Nafukovací záchranná vesta LJ150N AIR na loď pro dospělou osobu, s úvazkem

Réf :
8361992
Product plus point
Tvar této nafukovací záchranné vesty zaručuje ideální volnost pohybu při plavbě na jachtě. Bezpečnostní doplňky: integrovaný úvazek a popruh v rozkroku.
2 499,00 Kč*

výhody pro uživatele

Nadnášení
Vyhovuje normě EN ISO 12402-3 (150 N).Systém UML se spustí při kontaktu s vodou.
Dobrá viditelnost
Vzduchová komora jasně oranžová barva.
Volnost pohybu
Exkluzivní, patentovaný ergonomický střih nebrání v pohybu.
Snadné použití
Integrovaný úvaz v souladu s normou ISO 12401. Bezpečnostní popruh v rozkroku.
Snadné otevírání / zavírání
Vnější obal na zip pro snadné složení vesty.

VLASTNOSTI

Composition
Hlavní materiál : 100.0% polyester
Approved by
Na vývoji této záchranné vesty se podílel náš odborný poradce Tanguy De Lamotte (profesionální jachtař). Pomohl vyvinout zapínání vnějšího obalu na zip, díky kterému nehrozí zachycení do popruhů, a podílel se také na přidání popruhu v rozkroku. Zároveň všem uživatelům doporučuje, aby se pokud možno vždy poutali k lodi, proto je vesta vybavena i integrovaným úvazem.
Vyrobeno pro
intenzivní plachtění.
záruka
2 years
Download user manual link

RADY

Návod na údržbu
Před uložením i po delším uskladnění zkontrolujte datum uvedené na solné tabletě (životnost maximálně 2 roky) a plynové bombičce (životnost maximálně 5 let). Obě kontrolky (ruční ovládání a automatické nafouknutí) musejí být zelené. Poškozenou bombičku nepoužívejte. Viz návod a video na Tribord.com. Náhradní spouštěcí systém (kód výrobku): 8303768. Bombička s CO² (kód výrobku): 8303767
Storage advice
Aby nedošlo k nechtěnému nafouknutí během uskladnění, odpojte plynovou bombičku i spouštěcí mechanismus. Skladujte na suchém místě mimo dosah slunečního záření.

DALŠÍ INFORMACE

Systém automatického spuštění
Po pádu do vody se okamžitě rozpustí solná tableta, což uvolní mechanismus úderníku, který prorazí bombičku se stlačeným CO2. Vesta se tak nafoukne během několika sekund. Příprava vesty na další použití: - Do ventilu zatlačte opačnou stranu jeho zátky a z vesty vytlačte vzduch. - Složte vzduchovou komoru a zapněte zip textilního obalu. Pro výměnu bombičky a solné tablety se řiďte pokyny uvedenými u výrobku: 8303768
Doporučení pro uvedení vesty do pohotovostního stavu.
Dodržujte správné pořadí jednotlivých kroků: 1. Vyměňte tabletu soli. 2. Výměna patrony s CO² Při nedodržení správného pořadí sestavení hrozí riziko, že nová patrona se aktivuje předčasně spouštěcím mechanismem s tabletou soli, který již byl použit dříve.
Doba použitelnosti
VAROVÁNÍ: Data uvedená na bombičce CO² a na solné tabletě mají různý význam: solná tableta = doba použitelnosti Po uplynutí tohoto data je nutné tabletu vyměnit Bombička CO² = datum výroby. Bombičku je nutné vyměnit po uplynutí 5 let od tohoto data.
HAUT DE PAGE