NÁUSTEK REGULÁTORU TLAKU SILIKONOVÝ JEDNOHUSTOTNÍ NA POTÁPĚNÍ S PŘÍSTROJEM ČERNÝ

Réf :
8334357
Product plus point
Anatomicky tvarovaný náustek vyvinutý ve spolupráci s ortodontisty určený na výměnu náustku regulátoru tlaku. Silikon o různé hustotě v oblasti dásní pro větší pohodlí v ústech.
249,00 Kč*

výhody pro uživatele

Tělesná přizpůsobivost
Tvar náustku usnadňuje jeho držení v ústech.
Pohodlí v ústech
Silikon o různé hustotě v oblasti dásní pro větší pohodlí v ústech.
Snadná montáž / demontáž
Vhodný pro všechny druhy regulátorů tlaku. Náustek zajistěte svorkou.

VLASTNOSTI

Composition
Konstrukce : 100.0% silikon
Approved by
Všechny regulátory tlaku rovněž nezávisle na značce Subea testovala v praxi (při statických, dynamických a biomechanických pokusech) organizace DAN Europe. DAN Europe (Divers Alert Network Europe) je mezinárodní nezisková zdravotnická a výzkumná organizace pečující o bezpečí a zdraví potápěčů.
Tests
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází u Centra vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků Subea společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků.
Vyrobeno pro
potápěče s přístrojem na výměnu náustku regulátoru tlaku.
záruka
2 years

RADY

Storage advice
Uchovávejte mimo dosah zdrojů ozonu. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.
Use restriction
Před použitím je třeba výrobek nechat zkontrolovat odborníkem.

DALŠÍ INFORMACE

Exkluzivní Patentovaný anatomicky tvarovaný náustek!
Regulátor byl vyvinut tak, aby byl v ústech co nejpohodlnější. Na vývoji náustku se proto podíleli ortodontisté. Náustek dobře drží v ústech díky svému exkluzivnímu tvaru, křidélkům v úrovni patra, opoře jazyka a také díky různé hustotě a síle materiálu přizpůsobené velikosti úhlu, který svírají čelisti při zavření úst.
Doporučená údržba
Při čištění a promazávání regulátoru tlaku nepoužívejte rozpouštědla ani výrobky na parafínové bázi. Nepoužívejte aerosolové spreje, protože mohou poškodit plastové součástky.
Záruka na výrobky
Na výrobky Subea-Tribord poskytujeme dvouletou záruku (dle platných právních norem v dané zemi) počínaje koupí výrobku a dvouletou záruku (dle platných právních norem v dané zemi) počínaje zjištěním vady výrobku v souladu se zárukou na skryté vady. Naše výrobky jsou určeny pro rekreační sportovní vyžití, nikoli pro profesionály. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nárazem v důsledku nesprávného zacházení nebo běžného opotřebení.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée nyní nese název Subea, což je značka Decathlonu, která se zaměřuje na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov). Všechny naše výrobky budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací naleznete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE