Neoprénové surfařské 3mm rukavice

Réf :
8158443
Product plus point
Pružné rukavice na surf a bodyboard tepelně izolují, zahřejí tak v chladných vodách.
499,00 Kč*

výhody pro uživatele

Ochrana před chladem
Neopren o síle 3 mm. Šité a lepené spoje. Švy na vn. straně. Tvarovaný vstup.
Volnost pohybu
Velmi pružný neopren. Pružné švy.
Odolnost vůči odření
Neopren je z obou stran vyztužen textilií.
Vodotěsnost
Šité a lepené švy a těsnící pásky.

VLASTNOSTI

Tloušťka
3 mm.
Composition
Hlavní materiál : 90.0% neopren, 10.0% polyamid
Tests
Vyvinuto a testováno ve francouzském městě Hendaye. Kvalita a odolnost materiálů byla laboratorně testována.
Vyrobeno pro
intenzivní surfování a bodyboarding ve vodách od 7 °C do 17 °C. Doba pobytu ve vodě: až 3 hodiny.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Po každém použití opláchněte čistou vodou. Nesušte na slunci.
Storage advice
Skladujte na suchém a větraném místě mimo dosah zdrojů tepla. Nenechávejte vyschnout na přímém slunci, prodloužíte tak životnost materiálu. Neperte v pračce.
Use restriction
Ideální do vod mezi 7 °C a 17 °C. Až na 3hodinové sportování.

DALŠÍ INFORMACE

Zůstaňte v teple díky hřejivým výrobkům. Příslušenství odpovídá vždy určité teplotě vody.
Při pobytu ve vodě dochází k ochlazování těla přes končetiny. Dochází k uvolnění až poloviny tělesného tepla. Proto doporučujeme kombinézu doplnit o následující výrobky: - v teplých a vlažných vodách (> 17 °C) => nízké neoprenové ponožky. - ve studených vodách (12 až 17 °C): rukavice a vyšší obuv. - ve velmi studených vodách (7 až -12 °C): vysokou obuv, rukavice, top i kuklu,... Více na decathlon.fr.
Jak si správně vybrat velikost
Surfařské rukavice musí dokonale padnout, aby zajišťovaly co nejúčinnější izolaci. Proto je běžné, že jsou při zkoušení trochu těsné. Vybírejte proto rukavice maximálně přiléhavé, aby do nich při sportování nevnikala voda.
Jak hřeje neopren?
Materiál udržuje tenkou vrstvu vody u těla. Zadržená voda se pod neoprenem ohříváa zahřeje vaše tělo. Kombinéza tak tvoří spolu s malou vrstvičkou vody pod neoprenem tepelně izolační vrstvu.
Materiály
Rukavice o síle 3 mm jsou vyrobeny ze 100% neoprénu, který zajišťuje skvělou tepelnou izolaci. Neopren je potažený syntetickou textilií odolnou vůči roztrhnutí a prodření. Síla neoprenu: 3 mm. Neopren je vyroben z elastomerové pěny s uzavřenými buňkami (polychloropren), které obsahují bublinky dusíku s izolačními vlastnostmi. Tepelná izolace materiálů je ověřena a potvrzena testy.
Nepropustné spoje
Vodotěsnost a odolnost výrobku zajišťují šité a lepené švy. Při prošívání vlákno neprochází skrz celý neopren, takže voda neproniká přes švy do kombinézy. Bezešvý rub navíc zabraňuje podráždění pokožky. Lepená vrstva zajišťuje lepší nepropustnost švu i jeho větší odolnost.
Vyberte si i odpovídající kombinézu!
Modely kombinéz v naší nabídce jsou navíc rozděleny dle teploty vody: do teplých, vlažných a studených vod. Naše kombinézy byly vyvinuty tak, aby vyhověly požadavkům těch nejnáročnějších surfařů. Při vývoji jsme dbali na to, aby bylo možné kombinézy využít i na další sporty (kitesurf, windsurfing, wakeboard, vodní lyže, dynamickou chůzi u břehu či SUP). Na stránkách decathlon.cz naleznete celou nabídku kombinéz.
HAUT DE PAGE