NEPROMOKAVÝ VAK 30L, MODRÝ

Réf :
8365127
Product plus point
Nepromokavý třicetilitrový vak chrání vaše osobní věci před odstřikující vodou a krátkodobým ponořením. Ideální na kajak, SUP board či malou plachetnici.
649,00 Kč*

3 colors

výhody pro uživatele

Vodotěsnost
Odolný vůči odstřikující vodě a krátkodobému ponoření.
Objem
Třicetilitrový vak je vhodný na osobní věci, potraviny a oblečení.
Snadný přenos
Ucho k přenášení. Ramenní popruhy pro přenos na zádech.
Odolnost
Materiál z polyesteru 600 D s PU zátěrem a laminací z TPU.
Ekologická výroba
0 % PVC.

VLASTNOSTI

Composition
Hlavní materiál : 60.0% polyester, 40.0% termoplastický polyuretan
Tests
TESTY VODOTĚSNOSTI: TEST 1: „KALUŽ VODY“ Vak odolá povrchovému ponoření po dobu 8 hod do hloubky 10 cm. Tento test simuluje krátké ponoření do vody či umístění vaku v plavidle, do kterého natekla voda. TEST 2: „SPRCHA“ Vak odolá sprchování s intenzitou 450 l/m²/h po dobu 8 hod. Tento test simuluje dešťovou přeháňku či vodu odstřikující při jízdě.
Vyrobeno pro
ochranu osobních věcí před namočením při vodních sportech.
záruka
2 years

RADY

Storage advice
Po použití vymáchejte v čisté vodě a před uložením nechte řádně vyschnout.
Use restriction
Není vhodný na šnorchlování ani canyoning

DALŠÍ INFORMACE

Ochrana elektronických zařízení
Elektronická zařízení jsou křehká a drahá. Proto je zapotřebí je před uložením do soudku vložit do vodotěsného vaku. Přístroje uložte do malého nepropustného vaku (5 či 10 l) a ten do velkého nepropustného vaku (30, 40 či 60 l). Vždy zkontrolujte, zda je vak řádně uzavřen, a jeho vodotěsnost před použitím ověřte pomocí savého papíru.
Uzavření
Zajištění nepropustnosti: 1) vak na pětkrát pevně srolujte, 2) zacvakněte centrální přezku, 3) zapněte postranní přezky. Ve vaku nechte vzduch. Uzavřený vak by měl působit nafouknutým dojmem: je tak lépe vodotěsný a plave na hladině.
Uložení
5l a 10l vak můžete ukládat do 30l, 40l a 60l vaků pro účinnější ochranu citlivých zařízení či pro rozčlenění věcí uvnitř.
Rozměry
Rozměry naplněného a uzavřeného vaku: Výška: 63 cm, průměr: 26 cm, užitný objem: 30 l, hmotnost prázdného výrobku: 450 g.
HAUT DE PAGE