Pánská bunda 500 na loď červená

Réf :
8319501
Product plus point
Nepromokavá a prodyšná bunda, která chrání před deštěm, větrem a odstřikující vodou. Ideální na pravidelnou plavbu na lodi.
Users reviews
5 / 5 1 rating
2 499,00 Kč*

2 colors

výhody pro uživatele

Nepromokavost
4 h v silném dešti (> 10 000 mm). 100% nepropustné švy. Vodoodpudivý materiál.
Odolnost vůči slané vodě
Zapínání na zip ze vstřikovaného plastu. Membrána se speciální úpravou.
Prodyšnost
Velmi prodyšný dvouvrstvý materiál (RET < 12).
Kapsy
6 kapes se zapínáním (2 na hrudi a 2 vnitřní).
Snadné použití
Kapuce nastavitelná ve 3 rozměrech.
Dopad na životní prostředí
Srovnání život. cyklu: pánská nepromokavá bunda – sustainability.decathlon.com.

VLASTNOSTI

Roční období
Léto.
Plavba
Za proměnlivého počasí.
Použití
Pravidelné.
Composition
Hlavní materiál : 100.0% polyamid Všitý díl : 100.0% polyester Hlavní podšívka : 100.0% polyamid Druhá podšívka : 100.0% polyester Manžeta : 67.0% polyester, 21.0% elastan, 12.0% polyuretan
Vyrobeno pro
pravidelné plachtění. Pro jachtaře, jejichž celkový pobyt na palubě v prudkém dešti nepřekračuje 15 dní za rok.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Perte v pračce na 30 °C. Perte naruby se zapnutými suchými zipy. Nastavte program s dostatečným mácháním a jemným ždímáním. Sušte nejlépe na šňůře. Příležitostně sušte v sušičce, při nízké teplotě a po velmi krátkou dobu. Zlepší se tím vodoodpudivost materiálu. Aby materiál získal stejnou vodoodpudivost jako před praním, žehlete max. na 140 °C nebo používejte sprej Tribord na obnovu vodoodpudivosti.
Storage advice
Skladujte na suchém místě v dostatečné vzdálenosti od zdrojů tepla, aby nedošlo k poškození membrány či prodyšného zátěru.

DALŠÍ INFORMACE

NEPROMOKAVOST
- Materiál se 2 hydrofilními vrstvami - Odolává tlaku vodního sloupce vyššímu než 10 000 mm - 100% nepropustné švy. - Kapuce nastavitelná ve 3 rozměrech. - Rukávy se zdvojením a s možností stažení na suchý zip. - Hlavní zip je opatřen krycí légou s kanálkem pro odvod vody, což zajišťuje dokonalou nepromokavost. - Při testech na simulátoru oděv prokázal schopnost odolávat intenzivnímu dešti (450 l/h/m²) po dobu 4 h
PRODYŠNOST
RET < 12: vysoká prodyšnost. Chceme-li ověřit prodyšnost určité látky, měří se její odpor vůči prostupu vodní páry, označovaný indexem RET (test podle normy ISO 11092). Jedná se o schopnost materiálu odvádět vlhkost produkovanou lidským tělem při tělesné aktivitě.
POHODLÍ
- Kapuce nastavitelná ve 3 rozměrech. - Nastavitelný spodní lem. - Nastavitelný fleecový límec.
REFLEXNÍ PRVKY
- 2 reflexní pásky na ramenou - 2 reflexní pásky na kapuci pro lepší viditelnost za šera či v mlze.
DLOUHÁ ŽIVOTNOST
- Hlavní zip ze vstřikovaného plastu je odolný vůči oxidaci vlivem soli. - Zesílené spodní lemy
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 1: před praním
Zapněte všechny zipy i další zapínané prvky a případně odstraňte všechny části oděvu, které se nemají prát. Nezapomeňte také uvolnit pásky a pružné upínací prvky a vyprázdnit kapsy. Před praním poté oděv obraťte naruby.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 2: praní
Oděv můžete prát v programu na syntetické materiály při teplotě 30 nebo 40 °C za použití běžného pracího prostředku. Nepoužívejte změkčovací prostředky, které by mohly poškodit původní vlastnosti oděvu, a samozřejmě ani bělicí prostředky. Rovněž dbejte na to, aby oděv při vkládání do pračky nebyl příliš složený, a pračku nepřeplňujte. Velmi důležité: Použijte program s intenzivním mácháním nebo proveďte dvojí máchání, aby se dokonale odstranily zbytky pracího prášku.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 3: sušení
Prvořadým krokem při obnově vodoodpudivé úpravy je dokonalé vysušení oděvu. Oděv doporučujeme umístit naplocho na rámový sušák a nechat dokonale vyschnout na čerstvém vzduchu. Pozor! Oděv nikdy nesušte přímo na radiátoru. Poté ji nechte na krátkou dobu, tj. asi na 10 až 15 minut, projít programem na syntetické materiály v sušičce a vraťte ji na místo.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU?
Pokud ani po provedení výše popsaných postupů praní, důkladného máchání a následného šetrného vysušení v sušičce nestékají kapky vody po povrchu oděvu optimálním způsobem, doporučujeme provést novou impregnaci sprejem nebo jiným vhodným prostředkem, který zakoupíte v síti našich prodejen.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Na základě těchto údajů je výrobku udělena známka ABCDE, která vám napomáhá zorientovat se v tom, který výrobek je nejšetrnější k životnímu prostředí (trička, kalhoty, batohy atd.). Decathlonu chce přispívat k péči o životní prostředí. Více informací naleznete na: http://sustainability.decathlon.com/.

Users reviews

5 / 5 1 rating
1 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • Žena
  50–59 let
  27 September 2015
  Use since Od 3 do 6 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  poděkování
  perfektní střihové řešení bundy zatím žádné

  chtěla bych vyzvednout profesionalitu a ochotu všech prodavaču. Není samozřejmostí,že když přjdete do jakéhokoli obchodu, tak vás v decathlonu už při vztupu všichni automaticky a s usměvem pozdraví. A není to umělý usměv, to poznáte ihned. Děkujeme a rádi se k vám budeme vracet.Jen tak dál.

HAUT DE PAGE