PÁNSKÁ BUNDA 500 NA LOĎ TMAVĚ MODRÁ

Réf :
8330287
Product plus point
Tato prodyšná a nepromokavá bunda vás ochrání i ve velmi silném dešti. Je vhodná především na plavbu na moři, zejména díky reflexním prvkům.
1 499,00 Kč*

2 colors

výhody pro uživatele

Nepromokavost
4 h v silném dešti (> 8 000 mm). 100% nepropustné švy. Vodoodpudivý materiál.
Odolnost vůči slané vodě
Zapínání na zip ze vstřikovaného plastu. Membrána se speciální úpravou.
Prodyšnost
Vysoce prodyšný materiál (RET < 12).
Kapsy
3 kapsy se zapínáním (2 vnější a 1 vnitřní)
Snadné použití
Kapuce nastavitelná ve 2 rozměrech.
Dopad na životní prostředí
Srovnání život. cyklu: pánská nepromokavá bunda - sustainability.decathlon.com.

VLASTNOSTI

Composition
Hlavní materiál : 100.0% polyamid Hlavní podšívka : 100.0% polyester Druhá podšívka : 100.0% polyamid
Vyrobeno pro
pravidelné plachtění. Pro jachtaře, jejichž celkový pobyt na palubě v prudkém dešti nepřekračuje 15 dní za rok.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Perte v pračce na 30 °C. Perte naruby se zapnutými suchými zipy. Nastavte program s dostatečným mácháním a jemným ždímáním. Sušte nejlépe na šňůře. Příležitostně sušte v sušičce, při nízké teplotě a po velmi krátkou dobu. Zlepší se tím vodoodpudivost materiálu. Aby materiál získal stejnou vodoodpudivost jako před praním, žehlete max. na 140 °C, nebo používejte impregnační sprej Tribord.
Storage advice
Skladujte na suchém místě v dostatečné vzdálenosti od zdrojů tepla, aby nedošlo k poškození membrány či prodyšného zátěru.

DALŠÍ INFORMACE

NEPROMOKAVOST
- Materiál se 2 hydrofilními vrstvami - Odolává tlaku vodního sloupce vyššímu než 8 000 mm - 100% vodotěsné švy. - Kapuce nastavitelná ve 2 rozměrech. - Manžety rukávů s možností stažení na suchý zip. - Hlavní zip je opatřen krycí légou s kanálkem pro odvod vody, což zajišťuje dokonalou nepromokavost. - Při testech na simulátoru oděv prokázal schopnost odolávat intenzivnímu dešti (450 l/h/m²) po dobu 4 h
PRODYŠNOST
RET < 12: vysoká prodyšnost. Chceme-li ověřit prodyšnost určité látky, měří se její odpor vůči prostupu vodní páry, označovaný indexem RET (test podle normy ISO 11092). Jedná se o schopnost materiálu odvádět vlhkost produkovanou lidským tělem při tělesné aktivitě.
POHODLÍ
- Kapuce nastavitelná ve 2 rozměrech. - Nastavitelný spodní lem.
REFLEXNÍ PRVKY
- 2 reflexní pásky na ramenou pro lepší viditelnost za šera či v mlze.
DLOUHÁ ŽIVOTNOST
- Hlavní zip ze vstřikovaného plastu je odolný vůči oxidaci vlivem soli.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 1: před praním
Zapněte všechny zipy i další zapínané prvky a případně odstraňte všechny části oděvu, které se nemají prát. Nezapomeňte také uvolnit pásky a pružné upínací prvky a vyprázdnit kapsy. Před praním poté oděv obraťte naruby.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 2: praní
Oděv můžete prát programem na syntetické materiály při teplotě 30 nebo 40 °C za použití běžného pracího prostředku. Nepoužívejte změkčovací prostředky, které by mohly poškodit původní vlastnosti oděvu, a samozřejmě ani bělicí prostředky. Rovněž dbejte na to, aby oděv při vkládání do pračky nebyl příliš složený, a pračku nepřeplňujte. Velmi důležité: Použijte program s intenzivním mácháním nebo proveďte dvojí máchání, aby se dokonale odstranily zbytky pracího prášku.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 3: sušení.
Prvořadým krokem při obnově vodoodpudivé úpravy je dokonalé vysušení oděvu. Oděv doporučujeme umístit naplocho na rámový sušák a nechat dokonale vyschnout na čerstvém vzduchu. Pozor! Oděv nikdy nesušte přímo na radiátoru. Poté ji nechte na krátkou dobu, tj. asi na 10 až 15 minut, projít programem na syntetické materiály v sušičce a vraťte ji na místo.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU?
Pokud ani po provedení výše popsaných postupů praní, důkladného máchání a následného šetrného vysušení v sušičce nestékají kapky vody po povrchu oděvu optimálním způsobem, doporučujeme provést novou impregnaci sprejem nebo jiným vhodným prostředkem, který zakoupíte v síti našich prodejen.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Na základě těchto údajů je výrobku udělena známka ABCDE, která vám napomáhá zorientovat se v tom, který výrobek je nejšetrnější k životnímu prostředí (trička, kalhoty, batohy atd.). Je přáním Decathlonu přispívat k péči o životní prostředí. Více informací naleznete na: http://sustainability.decathlon.com/.
HAUT DE PAGE