PÁNSKÁ JEDNODÍLNÁ POTÁPĚČSKÁ KOMBINÉZA SCD 500 5,5 MM

Réf :
8242304
Product plus point
Potápěčská kombinéza je vhodná na potápění po skoro celý rok.
3 299,00 Kč*

výhody pro uživatele

Ochrana před chladem
Jednodílná kombinéza 5,5 mm. Vodotěsné lepené a šité švy GBS.
Snadné oblékání
100% strečový neopren. Zip na kotnících a zápěstích pro snadnější oblékání.
Vodotěsnost
Konce rukávů a nohavic: dvojité hladké manžety pro maximální vodotěsnost.
Volnost pohybu
Anatomický střih pro volný pohyb paží. Bez švů v podpaží.
Odolnost vůči odření
Ergonomické výztuhy na kolenou a na ramenou.

VLASTNOSTI

Composition
Pěna : 100.0% neopren Podšívka : 100.0% polyamid
Approved by
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází u Centra vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků.
Tests
Izolační vlastnosti výrobku byly testovány našimi odborníky a technickými partnery ve francouzském městě Hendaye.
Vyrobeno pro
potápěče s přístrojem ve středně teplých vodách od 16 do 24 °C.
záruka
2 years
Download user manual link

RADY

Návod na údržbu
Po každém použití vyperte v čisté vodě. Neperte v pračce, nesušte na slunci – sluneční záření urychluje stárnutí materiálu.
Storage advice
Nesušte na slunci a v blízkosti zdrojů tepla. Pro zachování tvaru a kvality neoprenu kombinézu uchovávejte na ramínku.
Use restriction
Není určen na plavání.

DALŠÍ INFORMACE

Ochrana před chladem
Dlouhý neopren (5,5 mm) se zapínáním na zádech. Vodotěsné lepené a šité švy GBS (GBS Glued & Blind Stitched). Pod neoprenem se vytvoří tenká vrstva vody (která vteče dovnitř zipem), jež zabrání její další cirkulaci a tepelně izoluje. Právě tato vrstva vody vás chrání před chladem. Dvojité (ohnuté) hladké rukávy mají pro usnadnění oblékání na zápěstí zipy a zvyšují vodotěsnost kombinézy.
Velmi pružný neopren pro větší pohodlí a teplo!
100% strečový neopren (FFA) zaručuje volnost pohybu při potápění a usnadňuje oblékání. Na prsou je použit neopren thermospan pro větší pohodlí a teplo! Hmotnost kombinézy ve velikosti L: 1,7 kg.
Šité a lepené spoje GBS
Neoprenové díly jsou nejprve slepeny, a pak prošity. Při prošití jehla neprojde celou vrstvou neoprenu, ten je tak odolný vůči vniknutí vody.
Příslušenství
Speciální ochrana na zápěstí zabraňuje otáčení potápěčského počítače.
Třída tepelného komfortu
Kombinéza na potápění s přístrojem byla testována francouzským institutem pro potápění INPP a splňuje normu NF EN 14225-1:2005. Tato kombinéza je homologována pro třídu C. A (+7 °C/+12 °C / +45 °F/+54 °F) B (+10 °C/+18 °C / +50 °F/+64 °F) C (+16 °C/+24 °C / +61 °F/+75 °F) D (+22 °C/+30 °C / +72 °F/+86 °F)
Přizpůsobte sílu neoprenu teplotě vody!
Chlad je nejhorším nepřítelem potápěčů! Podle teploty vody je nutné zvolit odpovídající tepelnou ochranu. Aby si potápěč nemusel pořizovat několik různých neoprenových obleků, vyvinuli jsme systém 5 výrobků, které lze v závislosti na teplotě s potápěčským oblekem různě kombinovat. Ochranu proti chladu tak můžete zvýšit pomocí kukly, neoprenového topu, topu s kuklou, spodních šortek o síle 1 mm nebo svrchních šortek o síle 5,5 mm.
Co je to mokrý potápěčský oblek?
Tento typ kombinézy je na trhu nejrozšířenější. Jeho úkolem není vodu zastavit, ale zachytit ji tak, aby ji vaše tělo zahřálo a aby mezi vámi a okolím vytvořila tepelnou bariéru. Kombinéza je vyrobena z neoprenu - polymeru kaučuk naplněného vzduchovými bublinami - síla takových kombinéz se pohybuje od 0,5 do 7 mm. Jedná se o vynikající pružné a poddajné potápěčské kombinézy.
Tipy pro oblékání potápěčského obleku
Vsuňte chodidlo do igelitového sáčku. Poté na nohu navlékněte kombinézu ... Vaše chodidlo snadno projde nohavicí a celé vykoukne! Aby kombinéza dobře padla, požádejte někoho, aby vám u zápěstí foukl do rukávu. Vzduch vnitřek neoprenu nafoukne a odlepí od vašeho těla. Pak už jen zbývá provést poslední nastavení a úpravy.
Tipy na údržbu potápěčského obleku
1) Po každém použití neopren z obou stran opláchněte čistou vodou. Pozor na slunce. Na slunci textilní části obleku vyblednou a dochází ke zkrácení životnosti neoprenu. Zipy můžete očistit pomocí kartáčku na zuby a promazat silikonovým olejem.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée nyní nese název SUBEA, což je značka Decathlonu, která je zaměřena na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov). Názvy všech našich výrobků budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací najdete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE