Pánská nepromokavá a prodyšná bunda Ozean 900 červená

Réf :
8314368
Product plus point
Díky této sportovní bundě z nepromokavého a prodyšného materiálu zvládnete i tu nejnáročnější plavbu. Neoprenový pas, vnitřní manžety a límec zaručeně zabrání pronikání vody pod bundu.
3 999,00 Kč*

2 colors

výhody pro uživatele

Nepromokavost
> 28 000 mm. Testováno pod 450 l/h/m² po dobu 24 h. 100% nepropustné švy.
Hřejivost
Límec i kapsy na ruce jsou podšité fleecem Stratermic 300 g/m².
Odolnost
Odolný a pevný třívrstvý materiál. Zesílené švy. Záruka dva roky.
Prodyšnost
Laminace Novadry zaručuje prodyšnost materiálu odpovídající hodnotě RET = 15.
Větruodolnost
Látka s větruodolnou membránou chrání před ochlazujícími účinky větru.
Dobrá viditelnost
Navařované reflexní pásky 3M (EN 471) pro lepší viditelnost za šera či v mlze.
Snadné použití
Dvojí nastavení límce zajišťuje jedinečnou ochranu krku.
Dopad na životní prostředí
Srovnání život. cyklu Pánská nepromokavá bunda - sustainability.decathlon.com.

VLASTNOSTI

Roční období
Léto.
Plavba
Nepříznivé počasí.
Použití
Intenzivní.
Composition
Hlavní materiál : 100.0% polyamid Kapuce : 100.0% polyester Podšívka : 100.0% polyester Všitý díl : 71.0% polyester, 17.0% polyuretan, 12.0% elastan
Approved by
Nepromokavost a prodyšnost tohoto výrobku v těch nejnáročnějších podmínkách si ověřil i profesionální jachtař Tanguy de Lamotte. Materiál, z něhož je bunda vyrobena, mu poskytl ochranu před větrem, deštěm i vlnami.
Tests
Testy nepromokavosti materiálu Novadry jsou prováděny za pomoci dešťové komory. Oděv je po dobu 24 hodin vystaven srážkám o síle 450 l/h/m², aniž by promokl.
Vyrobeno pro
plavbu za nepříznivého počasí.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Perte v pračce na 30 °C. Perte naruby, před praním zapněte suché zipy. Nastavte program s dostatečným mácháním a jemným ždímáním. Sušte nejlépe na šňůře. Příležitostně sušte v sušičce, při nízké teplotě a po velmi krátkou dobu. Zlepší se tím vodoodpudivost materiálu. Aby materiál získal stejnou vodoodpudivost jako před praním, žehlete max. na 140 °C nebo používejte sprej Tribord na obnovu vodoodpudivosti.
Storage advice
Výrobky NOVADRY® uchovávejte na suchém místě v dostatečné vzdálenosti od zdroje tepla, jinak by mohlo dojít k poškození membrány či prodyšného zátěru.

DALŠÍ INFORMACE

Video
Více o výrobku viz <iframe width="500" height="375" src="//www.youtube.com/embed/DZRrB4PLcv8?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>.
Nepromokavost
Díky exkluzivnímu materiálu Beaufort 3L zůstanete v suchu i v těch nejextrémnějších podmínkách. Při testování byl výrobek vystaven silnému proudu vody (450 l/h/m²) po dobu 24 h. Během této doby na vnitřní stranu neprotekla jediná kapka vody. Nepromokavost materiálu zaručuje membrána, jež odolá tlaku více než 28 000 mm vysokého vodního sloupce. Všechny švy jsou 100% nepropustné.
Kapuce
Nastavitelná kapuce: lze nastavit výšku kšiltu, zorné pole a obvod hlavy. Polotuhý kšilt je vybaven lemem z měkkého materiálu s tvarovou pamětí.
Izolace
Pružný pas z neoprenu je nastavitelný díky dvěma širokým suchým zipům. Navíc lze k němu připnout kalhoty s laclem.
Ochrana dokumentů a elektroniky
Klokanka se 100% nepropustnou kapsičkou, v níž lze nosit doplňky, které by neměly přijít do styku s vodou.
Kapsy
Hlavní kapsa na silikonový zip je vybavena dvěma šňůrkami, z nichž jedna slouží k uzavření kapsičky a jejímu zajištění před vodou (až do 130 do 200 mm). Uvnitř této kapsy se nachází dvě malé přihrádky na doplňkové vybavení (nůž, buzolu apod.), které zabraňují pohybu předmětů umístěných uvnitř.
Kapsa na ruce
Velká centrální klokanka je podšitá fleecem s gramáží 300 g/m² a vybavená popruhem s velkým kroužkem, k němuž lze připnout výtrhovou pojistku či rukavice.
Nepropustné lemy
Vnitřek límce a vnitřní manžety ze syntetické gumy jsou nastavitelné pomocí pásků na suchý zip, zajišťují tak dlouhodobou a účinnou nepromokavost.
Límec
Intuitivní nastavení dvojitého límce pomocí exkluzivních pásků na suchý zip spojených s pružným všitým dílem za účelem zvýšení pohodlí.
Jak probíhá test nepromokavosti?
Výrobek byl testován v dešťové komoře simulující různé meteorologické podmínky. Všechny naše výrobky prošly testy ověřujícími jejich 100% nepromokavost, po dobu 4 hodin byly vystaveny dešti o síle od 100 l/hod/m² do 450 l/hod/m². Pro srovnání – světový rekord v úhrnu srážek zaznamenaný v USA činí 174 l/h/m² za 4,5 h a nebyl překonán od roku 1942 (National Oceanic and Atmospheric Administration, USDC).
Co je to hydrofilní nepromokavá a prodyšná membrána?
Membrána postupně odvádí pot z povrchu těla. Látka se nejprve naplní párou, která je poté odváděna na povrch díky rozdílu tlaku uvnitř a vně oděvu. Hydrofilní membrána nemá póry, není tedy nutné výrobek při používání na moři tak často prát za účelem vyplavení krystalků soli. Materiál tudíž zůstává stále prodyšný.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je vypočten na základě srovnání životního cyklu výrobku a dalších ukazatelů. Na základě těchto údajů je výrobku udělena známka ABCDE, která vám napomáhá zorientovat se v tom, který výrobek je nejšetrnější k životnímu prostředí (trička, kalhoty, batohy atd.). Je přáním Decathlonu přispívat k péči o životní prostředí. Více informací naleznete na: http://sustainability.decathlon.com/
HAUT DE PAGE