BIENTÔT ÉPUISÉ

Pánská nepromokavá a prodyšná bunda Ozean 900 tmavě šedá

Réf :
8314391
Product plus point
Nepromokavá a prodyšná bunda OZEAN 900 vás účinně ochrání při plavbě, a to i za silného větru nebo průtrži mračen.
4 999,00 Kč*

2 colors

výhody pro uživatele

Nepromokavost
> 28 000 mm. Testováno pod 450 l/h/m² po dobu 24 h. 100% nepropustné švy.
Prodyšnost
Laminace Novadry zaručuje prodyšnost materiálu odpovídající hodnotě RET 15.
Větruodolnost
Materiál obsahuje větruodolnou membránu, která vás ochrání před prochladnutím.
Dobrá viditelnost
Navařované reflexní pásky 3M (EN 471) pro lepší viditelnost za šera či v mlze.
Ochrana před chladem
Vysoký límec a kapsy na ruce s fleecovou podšívkou (300 g/m²).
Snadné použití
Dvojí nastavení límce zajišťuje jedinečnou ochranu krku.
Vodoodpudivost
Kapsy se silikonovými zipy a speciální materiál, který nenasakuje vodu.
Dopad na životní prostředí
Srovnání život. cyklu: pánská nepromokavá bunda - sustainability.decathlon.com.

VLASTNOSTI

Roční období
Léto.
Plavba
Nepříznivé počasí.
Použití
Intenzivní.
Composition
Hlavní materiál : 100.0% polyamid Kapuce : 100.0% polyester Hlavní podšívka : 100.0% polyester Druhá podšívka : 100.0% polyamid Všitý díl : 94.0% polyamid, 6.0% polyester Manžeta : 67.0% polyester, 21.0% elastan, 12.0% polyuretan
Approved by
Nepromokavost a prodyšnost tohoto výrobku v těch nejnáročnějších podmínkách ověřil i profesionální jachtař Tanguy de Lamotte. Materiál, z něhož je bunda vyrobena, mu poskytl ochranu před větrem, deštěm i vlnami.
Tests
Testy nepromokavosti jsou prováděny pomocí dešťové komory, která simuluje různé meteorologické podmínky. Oděv byl po dobu 24 hodin vystaven proudu vody o síle 450 l/h/m², aniž by promokl.
Vyrobeno pro
plavbu za nepříznivého počasí.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Perte v pračce na 30 °C. Perte naruby, před praním zapněte suché zipy. Nastavte program s dostatečným mácháním a jemným ždímáním. Sušte nejlépe na šňůře. Příležitostně sušte v sušičce, při nízké teplotě a po velmi krátkou dobu. Zlepší se tím vodoodpudivost materiálu. Aby materiál získal stejnou vodoodpudivost jako před praním, žehlete max. na 140 °C nebo používejte sprej Tribord na obnovu vodoodpudivosti.
Storage advice
Výrobky NOVADRY® uchovávejte na suchém místě v dostatečné vzdálenosti od zdroje tepla, jinak by mohlo dojít k poškození membrány či prodyšného zátěru.

DALŠÍ INFORMACE

Video
Video představující vlastnosti a nastavení bundy OZEAN 900. <iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/nMQiNrlpkRo?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Video o testování výrobku s Tanguy de Lamottem
Členové klubu Tribord měli možnost oděv testovat s jachtařem Tanguy de Lamottem: <iframe width="420" height="236" src="//www. youtube.com/embed/earp1uKO1sM?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>.
Nepromokavost
Díky exkluzivnímu materiálu Beaufort 3L zůstanete v suchu i v těch nejextrémnějších podmínkách. Při testování byl výrobek vystaven silnému proudu vody (450 l/h/m²) po dobu 24 h. Během této doby na vnitřní stranu neprotekla jediná kapka vody. Nepromokavost materiálu zaručuje membrána, jež odolá tlaku více než 28 000 mm vysokého vodního sloupce. Všechny švy jsou 100% nepropustné.
Kapuce a límec
Nastavitelná kapuce: lze nastavit výšku kšiltu, zorné pole a obvod hlavy. Polotuhý kšilt je vybaven lemem z měkkého materiálu s tvarovou pamětí. Intuitivní nastavení dvojitého límce pomocí exkluzivních pásků na suchý zip spojených s pružným všitým dílem.
Pas a spodní lem
Pas lze nastavit i tehdy, je-li bunda zapnutá. Ke gumě s brzdičkou se dostanete z vnitřní strany velkých kapes. Spodní lem lze nastavit rovněž díky gumičce s brzdičkou (i když je bunda zapnutá).
Izolace
Vnitřní elastický pás se silikonovým pruhem lze spojit s kalhotami, brání tak vnikání vody pod oděv a unikání tělesného tepla. Kapsy a límec podšitý fleecem chrání části těla, které jsou nejvíce vystaveny chladu.
Ochrana dokumentů a elektroniky
Nepromokavá kapsa na zip je dobře přístupná, i když je bunda zapnutá. Kapsu lze otevřít i zevnitř bundy. Je vybavena otvory pro kabel od sluchátek.
Kapsy
Velké kapsy jsou vybaveny šňůrkou, díky níž zabezpečíte své cennosti, a také popruhem s kroužkem, k němuž lze připnout rukavice či karabinu výtrhové pojistky.
Kapsy na ruce
Dvě velké náprsní kapsy na zip ze silikonu jsou podšité fleecem (300 g/m²), který udrží vaše ruce v teple. Kapsy lze odepnout a sušit zvlášť.
Nepropustné lemy
Rukávy jsou vybaveny dvojitými nastavitelnými manžetami. Vnitřní manžetu ze syntetického kaučuku našitého na lehkou nepromokavou látku lze nastavit pomocí pásku na suchý zip, čímž je dosáhnete trvalé a účinné nepromokavosti.
Výztuhy
Pružná a silná výztuha v oblasti hýždí je odolná vůči oděru a opotřebení.
Zapínání bundy
Hlavní zapínání na zip je odolné vůči slané vodě a má dva jezdce, díky kterým lze bundu rozepínat oběma směry – můžete se v ní pohodlně posadit či sáhnout do kapes u kalhot. Dvojité krycí légy s drážkami pro odvod vody jsou zárukou nepromokavosti zipu.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je vypočten na základě srovnání životního cyklu výrobku a dalších ukazatelů. Na základě těchto údajů je výrobku udělena známka ABCDE, která vám napomáhá zorientovat se v tom, který výrobek je nejšetrnější k životnímu prostředí (trička, kalhoty, batohy atd.). Je přáním Decathlonu přispívat k péči o životní prostředí. Více informací naleznete na: http://sustainability.decathlon.com/
HAUT DE PAGE