PÁNSKÁ PLÁŠTĚNKA NA LOĎ, MODRÁ

Réf :
8330274
Product plus point
Díky této nepromokavé a prodyšné bundě už nebudete muset dělat kompromis mezi nejlepší cenou a účinnou pláštěnkou: s bundou Essentials získáte obojí.
Users reviews
5 / 5 2 ratings
479,00 Kč*

výhody pro uživatele

Nepromokavost
2 h v drobném dešti či mrholení (> 4000 mm). 100% nepropustné švy, vodoodpudivá
Odolnost vůči slané vodě
Zapínání na zip ze vstřikovaného plastu.
Prodyšnost
Velmi prodyšný materiál (RET < 12).
Kapsy
Vnitřní kapsa, výškově nastavitelná kapuce a síťovinová podšívka.
Větruodolnost
Zátěr na látce chrání před ochlazujícími účinky větru.
Dopad na životní prostředí
Srovnání život. cyklu: pánská nepromokavá bunda - sustainability.decathlon.com.

VLASTNOSTI

Roční období
Léto.
Plavba
Za proměnlivého počasí.
Použití
Příležitostné.
Composition
Hlavní materiál : 100.0% polyamid Hlavní podšívka : 100.0% polyester
Tests
Testy nepromokavosti se provádí v dešťové komoře, kde lze simulovat různé meteorologické podmínky. Ani po čtyřhodinovém dešti (což odpovídá úhrnu srážek 100 l/hod/m²) bunda nepromokla. Pro srovnání – světový rekord v úhrnu srážek zaznamenaný v USA činí 174 l/h/m² a nebyl překonán od roku 1942 (Národní úřad pro oceán a atmosféru).
Vyrobeno pro
příležitostné plachtění. Pro jachtaře, jejichž celkový pobyt na palubě v mírném dešti nepřekračuje 3–4 půldny za rok.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Perte v pračce na 30 °C. Perte naruby, před praním zapněte suché zipy. Nastavte program s dostatečným mácháním a jemným ždímáním. Sušte nejlépe na šňůře. Příležitostně sušte v sušičce, při nízké teplotě a po velmi krátkou dobu. Zlepší se tím vodoodpudivost materiálu. Aby materiál získal stejnou vodoodpudivost jako před praním, žehlete max. na 140 °C nebo používejte sprej Tribord na obnovu vodoodpudivosti.
Storage advice
Výrobky NOVADRY® uchovávejte na suchém místě v dostatečné vzdálenosti od zdroje tepla, jinak by mohlo dojít k poškození membrány či prodyšného zátěru.

DALŠÍ INFORMACE

NEPROMOKAVOST
- Materiál se zátěrem - Odolává tlaku vodního sloupce vyššímu než 4000 mm. - 100% vodotěsné švy. - Kapuce nastavitelná ve 2 rozměrech. - Manžety rukávů s možností stažení na suchý zip. - Hlavní zip je opatřen krycí légou s kanálkem pro odvod vody, což zajišťuje dokonalou nepromokavost. - Při testech na simulátoru oděv prokázal schopnost odolávat mírnému dešti (100 l/h/m²) po dobu 3 h
PRODYŠNOST
RET < 12: vysoká prodyšnost. Chceme-li ověřit prodyšnost určité látky, měří se její odpor vůči prostupu vodní páry, označovaný indexem RET (test podle normy ISO 11092). Jedná se o schopnost materiálu odvádět vlhkost produkovanou lidským tělem při tělesné aktivitě.
DLOUHÁ ŽIVOTNOST
- Hlavní zip ze vstřikovaného plastu je odolný vůči oxidaci vlivem soli.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 1: před praním
Zapněte všechny zipy i další zapínané prvky a případně odstraňte všechny části oděvu, které se nemají prát. Nezapomeňte také uvolnit pásky a pružné upínací prvky a vyprázdnit kapsy. Před praním poté oděv obraťte naruby.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 2: praní
Oděv můžete prát programem na syntetické materiály při teplotě 30 nebo 40 °C za použití běžného pracího prostředku. Nepoužívejte změkčovací prostředky, které by mohly poškodit původní vlastnosti oděvu, a samozřejmě ani bělicí prostředky. Rovněž dbejte na to, aby oděv při vkládání do pračky nebyl příliš složený, a pračku nepřeplňujte. Velmi důležité: Použijte program s intenzivním mácháním nebo proveďte dvojí máchání, aby se dokonale odstranily zbytky pracího prášku.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 3: sušení.
Prvořadým krokem při obnově vodoodpudivé úpravy je dokonalé vysušení oděvu. Oděv doporučujeme umístit naplocho na rámový sušák a nechat dokonale vyschnout na čerstvém vzduchu. Pozor! Oděv nikdy nesušte přímo na radiátoru. Poté jej nechte na krátkou dobu, tj. asi na 10 až 15 minut, projít programem na syntetické materiály v sušičce a vraťte jej na místo. Pozor! Oděv se nesmí přesušit.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU?
Pokud ani po provedení výše popsaných postupů praní, důkladného máchání a následného šetrného vysušení v sušičce nestékají kapky vody po povrchu oděvu optimálním způsobem, doporučujeme provést novou impregnaci sprejem nebo jiným vhodným prostředkem, který zakoupíte v síti našich prodejen.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Na základě těchto údajů je výrobku udělena známka ABCDE, která vám napomáhá zorientovat se v tom, který výrobek je nejšetrnější k životnímu prostředí (trička, kalhoty, batohy atd.). Je přáním Decathlonu přispívat k péči o životní prostředí. Více informací naleznete na: http://sustainability.decathlon.com/.

Users reviews

5 / 5 2 ratings
2 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • Žena
  08 August 2016
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  doporučuji
  funkčnost, nepromokavost nic

  vydržela bez promoknutí Colours of Ostrava

 • Žena
  30–39 let
  28 September 2015
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  chválím
  je nepromokava,neprofoukne žadne jsme zatim neoběvili

  Je prostě super a za příjemnou cenu

HAUT DE PAGE