BIENTÔT ÉPUISÉ

Pánská surfařská neoprenová kombinéza 500 s krátkým rukávem 2 mm

Réf :
8357369
Product plus point
Velmi pružný a hřejivý neopren bez rukávů. Pružný neopren poskytuje naprostou volnost pohybu a větruodolný materiál na hrudi a zádech zabraňuje ochlazování větrem.
2 499,00 Kč*

výhody pro uživatele

Ochrana před chladem
Neopren o síle 2 mm. Šité a lepené spoje. Na trupu větruodolná. Voda > 17 °C.
Volnost pohybu
Ultra pružný neopren v horní části těla. Střih umožňuje zcela volný pohyb ramen.
Snadné oblékání
Zip na zádech usnadňuje oblékání.
Větruodolnost
Díly z neoprenu Fine mesh (na hrudi a zádech) brání ochlazování větrem.

VLASTNOSTI

Typ
Pánský neopren.
Typ výrobku
Dlouhý neopren s krátkými rukávy.
Teplota vody
Mezi 17 °C a 22 °C.
Výhody výrobku
Pružnost a větruodolnost
Spoje
Šité a lepené nepropustné švy.
Zapínání
Zip na zádech.
Composition
Hlavní materiál : 90.0% neopren, 10.0% polyester
Tests
Vyvinuto a testováno v centru Hendaye (Francie). Kvalita a odolnost materiálů byla laboratorně testována.
Vyrobeno pro
surfaře do vod o teplotě nad 17 °C.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Oplachujte čistou vodou, neperte v pračce, nesušte na slunci – sluneční záření urychluje stárnutí materiálu.
Storage advice
Skladujte na suchém a větraném místě mimo dosah zdrojů tepla. Nesušte na slunci, prodloužíte tak životnost výrobku. Neperte v pračce.
Use restriction
Nevhodný do vod o teplotě pod 16 °C.

DALŠÍ INFORMACE

Volnost pohybu
Pánské kombinézy řady 500 značky Tribord jsou speciálně tvarovány a vyrobeny z materiálů umožňujících snadný pohyb ve vodě a naprostou volnost pohybu. Ruce a trup kombinézy z ultra pružného neoprenu umožňují snadný pohyb ramen při pádlování. Všechny švy jsou pružné. Dlouhé nohavice a krátké rukávy jsou ideální např. na kitesurfing či windsurfing. Krátké rukávy snižují riziko křečí.
Materiály
Kombinézy Tribord 500 jsou vyrobeny z ultra pružného 100% neoprenu, který zajišťuje výbornou tepelnou izolaci. Neopren je potažený syntetickou textilií odolnou vůči roztrhnutí a prodření. Síla neoprenu: 2 mm. Neopren se skládá z elastomerové pěny s uzavřenými buňkami (polychloropren) obsahujícími bublinky dusíku s izolačními vlastnostmi. Tepelná izolace materiálů je ověřena a potvrzena testy.
Jak funguje neopren?
Neopren zadržuje u těla tenkou vrstvu vody: zadržená voda se pod neoprenem ohřívá a zahřeje vaše tělo. Kombinéza tak tvoří spolu s malou vrstvičkou vody pod neoprenem tepelně izolační vrstvu.
Větruodolnost
Část v oblasti hrudníku je vyrobena z větruodolného materiálu (hladký neopren Fine Mesh), který zabraňuje ochlazování těla studeným větrem při surfování, jízdě na bodyboardu, plachtění či kitesurfingu. Tento díl poskytuje lepší tepelně izolační vlastnosti kombinézy a zabraňuje ochlazování těla větrem.
Límec
Límec kombinézy nezpůsobuje podráždění ani té nejcitlivější pokožky. Přesto vám doporučujeme nosit pod kombinézou top s UV ochranou, abyste se případnému podráždění pokožky vyhnuli.
Doporučení
Při oblékání dbejte na správné umístění vnitřní légy, abyste zabránili případnému podráždění pokožky.
Zapínání
Zipy a zapínání prošly testy prověřujícími dlouhou životnost a odolnost vůči slané vodě.
Velikost a pohodlí
Surfařská kombinéza musí těsně přiléhat k tělu, aby ohřátá voda z kombinézy nevytékala ven. Při zkoušení byste se měli v kombinéze cítit staženi. Jakmile se materiál namočí, pocit stažení zmizí. Zapínání na zádech poskytuje více pohodlí při vodních sportech (při pádlování vleže na surfu či bodyboardu).
Víceúčelová kombinéza
Naše kombinézy byly vyvinuty tak, aby vyhověly požadavkům těch nejnáročnějších surfařů. Při vývoji jsme dbali na to, aby bylo možné kombinézy využít i na další sporty (kitesurf, windsurfing, wakeboard, vodní lyže, dynamickou chůzi u břehu či SUP).
HAUT DE PAGE