Pánské kalhoty 500 na loď modré

Réf :
8319502
Product plus point
Prodyšné a nepromokavé kalhoty s přiléhavým střihem. Kapsy na zip podšité fleecem účinně ochrání vaše ruce před chladem.
2 299,00 Kč*

2 colors

výhody pro uživatele

Nepromokavost
4 h v silném dešti (> 10 000 mm). 100% nepropustné švy. Vodoodpudivý materiál.
Odolnost vůči slané vodě
Zapínání na zip ze vstřikovaného plastu. Membrána se speciální úpravou.
Prodyšnost
Vysoce prodyšný materiál (RET < 12).
Kapsy
3 zabezpečené kapsy (2 na hrudi, 1 na stehně)
Odolnost vůči odření
Zesílený sed, kolena a paty pro větší odolnost proti opotřebení.
Snadné použití
Konce nohavic lze utáhnout. Vysoký střih pro lepší ochranu trupu.

VLASTNOSTI

Composition
Hlavní materiál : 100.0% polyamid Hlavní podšívka : 100.0% polyester Druhá podšívka : 100.0% polyamid Všitý díl : 100.0% polyester
Vyrobeno pro
pravidelné plachtění. Pro jachtaře, jejichž celkový pobyt na palubě v prudkém dešti nepřekračuje 15 dní za rok.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Perte v pračce na 30 °C. Perte naruby se zapnutými suchými zipy. Nastavte program s dostatečným mácháním a jemným ždímáním. Sušte nejlépe na šňůře. Příležitostně sušte v sušičce, při nízké teplotě a po velmi krátkou dobu. Zlepší se tím vodoodpudivost materiálu. Aby materiál získal stejnou vodoodpudivost jako před praním, žehlete max. na 140 °C nebo používejte sprej Tribord na obnovu vodoodpudivosti.
Storage advice
Skladujte na suchém místě v dostatečné vzdálenosti od zdrojů tepla, aby nedošlo k poškození membrány či prodyšného zátěru.

DALŠÍ INFORMACE

NEPROMOKAVOST
- Materiál se 2 hydrofilními vrstvami - Odolává tlaku vodního sloupce vyššímu než 10 000 mm - 100% nepropustné švy. - Vnitřní léga - Šířka na kotnících je nastavitelná pomocí pásků se suchým zipem - Při testech na simulátoru oděv prokázal schopnost odolávat intenzivnímu dešti (450 l/h/m²) po dobu 4 h
PRODYŠNOST
RET < 12: vysoká prodyšnost. Chceme-li ověřit prodyšnost určité látky, měří se její odpor vůči prostupu vodní páry, označovaný indexem RET (test podle normy ISO 11092). Jedná se o schopnost materiálu odvádět vlhkost produkovanou lidským tělem při tělesné aktivitě.
POHODLÍ
- Nastavitelná velikost pomocí pružných suchých zipů.
REFLEXNÍ PRVKY
Široký reflexní pásek v zadní části pro bezpečnější plavbu. Loga Tribord jsou rovněž z reflexního materiálu.
DLOUHÁ ŽIVOTNOST
- Hlavní zip ze vstřikovaného plastu je odolný vůči oxidaci vlivem soli.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST KALHOT? Fáze 1: před praním
Zapněte všechny zipy i další zapínané prvky a případně odstraňte všechny části oděvu, které se nemají prát. Nezapomeňte také uvolnit pásky a pružné upínací prvky a vyprázdnit kapsy. Před praním poté oděv obraťte naruby.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST KALHOT? Fáze 2: praní
Oděv můžete prát programem na syntetické materiály při teplotě 30 nebo 40 °C za použití běžného pracího prostředku. Nepoužívejte změkčovací prostředky, které by mohly poškodit původní vlastnosti oděvu, a samozřejmě ani bělicí prostředky. Rovněž dbejte na to, aby oděv při vkládání do pračky nebyl příliš složený, a pračku nepřeplňujte. Velmi důležité: Použijte program s intenzivním mácháním nebo proveďte dvojí máchání, aby se dokonale odstranily zbytky pracího prášku.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 3: sušení
Prvořadým krokem při obnově vodoodpudivé úpravy je dokonalé vysušení oděvu. Oděv doporučujeme umístit naplocho na rámový sušák a nechat dokonale vyschnout na čerstvém vzduchu. Pozor! Oděv nikdy nesušte přímo na radiátoru. Poté jej nechte na krátkou dobu, tj. asi na 10 až 15 minut, projít programem na syntetické materiály v sušičce a vraťte jej na místo.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU?
Pokud ani po provedení výše popsaných postupů praní, důkladného máchání a následného šetrného vysušení v sušičce kapky vody nestékají po povrchu kalhot optimálním způsobem, doporučujeme provést novou impregnaci sprejem nebo jiným vhodným prostředkem, který zakoupíte v síti našich prodejen.
HAUT DE PAGE