PÁNSKÉ SVRCHNÍ KALHOTY 100 NA LOĎ MODRÉ

Réf :
8330268
Product plus point
Tyto kalhoty se zátěrem a nepropustným švy jsou vyrobeny z lehkého kvalitního materiálu. Jsou ideální k příležitostnému jachtingu za deštivého či větrného počasí.
Users reviews
4 / 5 1 rating
479,00 Kč*

výhody pro uživatele

Nepromokavost
3 h v drobném dešti či mrholení (> 5000 mm). - 100% vodotěsné švy. Vodoodpudivé.
Odolnost vůči slané vodě
Speciální úprava materiálu brání hydrolýze, která poškozuje klasické zátěry.
Prodyšnost
S prodyšným zátěrem (RET < 12).
Snadné použití
Pružný pas, konce nohavic s pásky na suchý zip.

VLASTNOSTI

Roční období
Léto.
Plavba
Za proměnlivého počasí.
Použití
Příležitostné.
Composition
Hlavní materiál : 100.0% polyamid
Vyrobeno pro
příležitostné plachtění. Pro jachtaře, jejichž celkový pobyt na palubě v mírném dešti nepřekračuje 3–4 půldny za rok.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Perte v pračce na 30 °C. Perte naruby, před praním zapněte suché zipy. Nastavte program s dostatečným mácháním a jemným ždímáním. Sušte nejlépe na šňůře. Příležitostně sušte v sušičce, při nízké teplotě a po velmi krátkou dobu. Zlepší se tím vodoodpudivost materiálu. Aby materiál získal stejnou vodoodpudivost jako před praním, žehlete maximálně na 140 °C nebo použijte sprej Tribord na obnovu vodoodpudivosti.
Storage advice
Výrobek skladujte na suchém místě v dostatečné vzdálenosti od přímých zdrojů tepla (například radiátoru), aby nedošlo k poškození prodyšného zátěru.

DALŠÍ INFORMACE

NEPROMOKAVOST
- Materiál se zátěrem - Odolává tlaku vodního sloupce vyššímu než 5000 mm. - 100% vodotěsné švy. - Šířka na kotnících je nastavitelná pomocí pásků se suchým zipem. - Při testech na simulátoru prokázaly schopnost odolávat mírnému dešti (100 l/h/m²) po dobu 3 h
PRODYŠNOST
RET < 12: vysoká prodyšnost. Chceme-li ověřit prodyšnost určité látky, měří se její odpor vůči prostupu vodní páry, označovaný indexem RET (test podle normy ISO 11092). Jedná se o schopnost materiálu odvádět vlhkost produkovanou lidským tělem při tělesné aktivitě.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 1: před praním
Zapněte všechny zipy i další zapínané prvky a případně odstraňte všechny části oděvu, které se nemají prát. Nezapomeňte také uvolnit pásky a pružné upínací prvky a vyprázdnit kapsy. Před praním poté oděv obraťte naruby.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 2: praní
Oděv můžete prát programem na syntetické materiály při teplotě 30 nebo 40 °C za použití běžného pracího prostředku. Nepoužívejte změkčovací prostředky, které by mohly poškodit původní vlastnosti oděvu, a samozřejmě ani bělicí prostředky. Rovněž dbejte na to, aby oděv při vkládání do pračky nebyl příliš složený, a pračku nepřeplňujte. Velmi důležité: Použijte program s intenzivním mácháním nebo proveďte dvojí máchání, aby se dokonale odstranily zbytky pracího prášku.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU? Fáze 3: sušení.
Prvořadým krokem při obnově vodoodpudivé úpravy je dokonalé vysušení oděvu. Oděv doporučujeme umístit naplocho na rámový sušák a nechat dokonale vyschnout na čerstvém vzduchu. Pozor! Oděv nikdy nesušte přímo na radiátoru. Poté jej nechte na krátkou dobu, tj. asi na 10 až 15 minut, projít programem na syntetické materiály v sušičce a vraťte jej na místo. Pozor! Oděv se nesmí přesušit.
JAK LZE OBNOVIT VODOODPUDIVOST ODĚVU?
Pokud ani po provedení výše popsaných postupů praní, důkladného máchání a následného šetrného vysušení v sušičce nestékají kapky vody optimálním způsobem po povrchu oděvu, doporučujeme provést novou impregnaci sprejem nebo jiným vhodným prostředkem, který zakoupíte v síti našich prodejen.

Users reviews

4 / 5 1 rating
1 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • Žena
  30–39 let
  01 November 2015
  Use since Méně než 1 týden
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Kalhoty na jachtu
  Nepromokave, neprofouknutelné Poceni-neprodysne.

  Na jachtu jsou super. Daji se oblect přes jakekoliv jine kalhoty. V teplejsim pocasi staci i pod ne dat jen nejake trictvrtaky a chrani dobre pred vetrem na jachte a pripadnym osplichnutim. Pri nocnim prejezdu na jachte neni problem v nich sedet na mokre palube. Na druhou stranu jsou jako podobne produkty mene prodysne takze se clovek muze zapotit a bude bohuzel trochu mokry...

HAUT DE PAGE