PÁNSKÝ DLOUHÝ NEOPREN SCD 100 3 MM SE ZAPÍNÁNÍM NA ZÁDECH.

Réf :
8242259
Product plus point
Potápěčská kombinéza do teplých moří. Pohodlí a snadné oblékání!
1 499,00 Kč*

výhody pro uživatele

Ochrana před chladem
Dlouhý potápěčský oblek 3 mm. Vodotěsné šité a lepené švy.
Snadné oblékání
Strečový neopren. Dlouhé poutko na zipu usnadňuje zapínání.
Volnost pohybu
Anatomický střih pro volný pohyb paží. Bez švů v podpaží.
Vodotěsnost
Hladké lemy na zápěstí a kotnících pro maximální nepropustnost.
Tělesná přizpůsobivost
Střih vyvinutý pro muže. Přiléhavá kukla.
Odolnost
Výztuže na kolenou.

VLASTNOSTI

Composition
Pěna : 100.0% neopren Podšívka : 100.0% polyamid
Approved by
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází u Centra vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků Subea společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků.
Tests
Izolační vlastnosti byly vyvinuty a testovány naším technickým partnerem ve městě Hendaye (ve Francii).
Vyrobeno pro
muže na potápění s přístrojem v tropických mořích (+24 °C).
záruka
2 years
Download user manual link

RADY

Návod na údržbu
Po použití vyperte v čisté vodě. Nesušte na slunci.
Storage advice
Nesušte na slunci a v blízkosti zdrojů tepla. Uchovávejte na ramínku pro zachování tvaru a vlastností materiálu.
Use restriction
Nevhodné na plavání.

DALŠÍ INFORMACE

Ochrana před chladem
Dlouhý neopren (3 mm) se zapínáním na zádech. Nepropustné lepené a šité švy GBS (GBS Glued & Blind Stitched). Pod neoprenem se vytvoří tenká vrstva vody (která vteče dovnitř zipem), jež zabrání její další cirkulaci a tepelně izoluje. Právě tato vrstva vody vás chrání před chladem. Hladké lemy na zápěstí a kotnících pro maximální nepropustnost. Hmotnost obleku velikosti L: 0,7 kg.
Šité a lepené spoje
Neoprenové díly jsou nejprve slepeny, a pak prošity. Při prošití jehla neprojde celou vrstvou neoprenu, ten je tak odolný vůči vniknutí vody.
Proč používat 3mm neopren
Tělo vychladne i v teplých vodách (25 krát rychleji, než na vzduchu). Neopren o síle 3 mm brání poklesu tělesné teploty a umožní vám si šnorchlování užívat déle. Navíc vás dlouhý potápěčský oblek chrání i před UV zářením a zraněním.
Třída tepelného komfortu
Kombinéza na potápění s přístrojem byla testována francouzským institutem pro potápění INPP a splňuje normu NF EN 14225-1:2005. Kombinéza je homologována do teplot nad 25 °C.
Co je to mokrý potápěčský oblek?
Tento typ potápěčského obleku je na trhu nejrozšířenější. Jeho úkolem není vodu zastavit, ale zachytit ji tak, aby ji vaše tělo ohřálo a vznikla tepelná bariéra mezi vámi a okolím. Je vyroben z neoprenu - polymeru kaučuku naplněného vzduchovými bublinkami - takové potápěčské obleky jsou silné 0,5 až 7 mm. Díky své pružnosti a poddajnosti jsou to potápěčské obleky vynikajících vlastností.
Tipy na oblékání potápěčského obleku?
Vsuňte chodidlo do igelitového sáčku. Následně strčte nohu do nohavice vašeho neoprenu ... Chodidlo projde nohavicí bez zachycení a celé vykoukne! Aby oblek dobře padl, požádejte někoho, aby vám u zápěstí fouknul do rukávu. Vzduch nafoukne vnitřek neoprenu a ten se odlepí od vašeho těla. Pak už jen zbývá provést poslední nastavení a úpravy.
Typy na údržbu potápěčského obleku
1) Po každém použití oblek z obou stran opláchněte v čisté vodě. 2) Používejte antibakteriální roztok. 3) Dobře vyperte v čisté vodě. 4) Sušte na širokém ramínku na stinném a větraném místě. Nesušte na slunci. Na slunci textil vybledne. Zipy můžete očistit pomocí kartáčku na zuby a promazat pomocí silikonového oleje.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée nyní nese název Subea, což je značka Decathlonu, která se zaměřuje na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov). Všechny naše výrobky budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací najdete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE