PÁNSKÝ NEOPRENOVÝ TOP SCD 100 5,5 MM NA POTÁPĚNÍ S PŘÍSTROJEM

Réf :
8330584
Product plus point
Snadné oblékání. Dvojitý potápěčský oblek umožňuje zvolit rozdílné velikosti horního a spodního dílu.
1 499,00 Kč*

výhody pro uživatele

Ochrana před chladem
Neoprenová bunda z 5,5mm neoprenu. Nepropustné lepené a šité švy GBS.
Snadné oblékání
Snadnější oblékání dvoudílného potápěčského obleku.
Kombinovatelnost
Neoprenové kalhoty a bundu si můžete pořídit v různé velikosti.
Volnost pohybu
Anatomický střih pro volný pohyb paží. Bez švů v podpaží.

VLASTNOSTI

Composition
Pěna : 100.0% neopren Podšívka : 100.0% polyamid
Approved by
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází u Centra vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků Subea společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků.
Tests
Izolační vlastnosti výrobku byly testovány našimi odborníky a technickými partnery ve francouzském městě Hendaye.
Vyrobeno pro
potápěče s přístrojem do středně teplých vod od 16 do 24°C.
záruka
2 years
Download user manual link

RADY

Návod na údržbu
Materiál je odolný vůči slané vodě. Před tím, než výrobek na delší dobu uložíte, opláchněte ho sladkou vodou. Nesušte na slunci.
Storage advice
Nesušte na slunci a v blízkosti zdrojů tepla. Uchovávejte na ramínku pro zachování tvaru a vlastností materiálu.
Use restriction
Používejte s neoprenovými kalhotami.

DALŠÍ INFORMACE

Ochrana před chladem
Mokrý neoprenový top o síle 5,5 mm se zapínáním vpředu. Nepropustné šité a lepené švy GBS (Glued & Blind Stitched). Pod neoprenem se vytvoří tenká vrstva vody (která vteče dovnitř zipem), jež zabrání její další cirkulaci a tepelně izoluje. Dvoudílný neopren umožňuje výběr topu a kalhot s laclem rozdílných velikostí. Hmotnost obleku velikosti L: 1,4 kg.
Šité a lepené spoje GBS.
Neoprenové díly jsou nejprve slepeny, a pak prošity. Při prošití jehla neprojde celou vrstvou neoprenu, ten je tak odolný vůči vniknutí vody.
Výpust vzduchu
V horní části kukly jsou malé otvory, kterými je vypouštěn nahromaděný vzduch z neoprenu ven. Malá vnitřní léga pod otvory naopak zabraňuje pronikání vody do neoprenu.
Třída tepelného komfortu
Kombinéza na potápění s přístrojem byla testována francouzským institutem pro potápění INPP a splňuje normu NF EN 14225-1:2005. Tato kombinéza je homologována na třídu C. A (+7 °C/+12 °C / +45 °F/+54 °F) B (+10 °C/+18 °C / +50 °F/+64 °F) C (+16 °C/+24 °C / +61 °F/+75 °F) D (+22 °C/+30 °C / +72 °F/+86 °F)
Co je to mokrý potápěčský oblek?
Tento typ potápěčského obleku je na trhu nejrozšířenější. Jeho úkolem není vodu zastavit, ale zachytit ji tak, aby ji vaše tělo ohřálo a vznikla tepelná bariéra mezi vámi a okolím. Je vyroben z neoprenu - polymeru kaučuku naplněného vzduchovými bublinkami - takové potápěčské obleky jsou silné 0,5 až 7 mm. Díky své pružnosti a poddajnosti jsou to potápěčské obleky vynikajících vlastností.
Typy na oblékání potápěčského obleku?
Vsuňte chodidlo do igelitového sáčku. Následně strčte nohu do nohavice vašeho neoprenu ... Chodidlo projde nohavicí bez zachycení a celé vykoukne! Aby oblek dobře padl, požádejte někoho, aby vám u zápěstí foukl do rukávu. Vzduch nafoukne vnitřek neoprenu a ten se odlepí od vašeho těla. Pak už jen zbývá provést poslední nastavení a úpravy.
Typy na údržbu potápěčských obleků?
1) Po každém použití oblek z obou stran opláchněte v čisté vodě. 2) Používejte antibakteriální roztok. 3) Dobře vyperte v čisté vodě. 4) Sušte na širokém ramínku na stinném a větraném místě. Nesušte na slunci. Na slunci textil vybledne. Zipy můžete očistit pomocí kartáčku na zuby a promazat pomocí silikonového oleje.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée nyní nese název Subea, což je značka Decathlonu, která se zaměřuje na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov). Všechny naše výrobky budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací naleznete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE