Plavkové kalhoty s vyšším pasem Nao Bama

Réf :
8361522
Product plus point
Spodní díl plavek s vysokým pasem, který lze ohrnout. Středně velké vykrojení na stehnech. Pružné lemy. Skvěle drží na těle i při koupání ve vodě.
389,00 Kč*

3 colors

výhody pro uživatele

Stabilita
Vyztužené elastické lemy zajišťují, že plavky drží na těle ve vlnách.
Krytí
Dostatečně kryjí. Středně velké vykrojení, vysoký ohrnovací pas.
Rychlé schnutí
Materiál je vyroben z polymeru, díky kterému plavky rychle schnou.

VLASTNOSTI

Typ plavek
Spodní díl plavek.
Střih
Kalhotky s vys. pasem.
Composition
Podšívka : 91.0% polyester, Podšívka : 9.0% elastan Hlavní materiál : 83.0% polyester, Hlavní materiál : 17.0% elastan Vnější materiál : 82.0% polyester, Vnější materiál : 18.0% elastan
Tests
Tento výrobek byl testován při praktickém použití v našem vývojovém středisku ve francouzském městě Hendaye a prošel několika laboratorními testy zaručujícími jeho kvalitu. Jednalo se o testy pružnosti materiálu, stálosti barev a tvaru, odolnosti vůči tření, praní, slané vodě, chlóru, slunečnímu záření a o test životnosti opakovaně praného výrobku.
Vyrobeno pro
ženy na pravidelné surfování a bodyboarding ve vlnách do 1 metru. Vhodné na paddleboarding, windsurfing a kitesurfing.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Před prvním nošením výrobek vyperte. Po každém použití vyperte v čisté vodě. V pračce perte na 30 °C s malým množstvím pracího prostředku a bez aviváže. V pračce perte na 30 °C s malým množstvím pracího prostředku.
Use restriction
Nejsou vhodné k častému použití v chlorované vodě.

DALŠÍ INFORMACE

Na pravidelné surfování
Na pravidelné surfování. Při surfování pádlujete až k vlně, projedete vlnou a surfujete na vlnách do 1 metru. Často padáte a jste zvyklá se občas ocitnout pod vodou. Plavky by tak měly odpovídat vaší sportovní aktivitě a perfektně sedět. Proto jsme vyvinuli novou řadu plavek na pravidelné surfování.
Pro koho jsou určeny?
Tyto plavky s vysokým pasem jsou ideální volbou pro ženy, které si přejí schovat bříško i hýždě. Perfektně sedí a střední vykrojení zdůrazní délku nohou. Ohrnovací pas vám umožní rozhodnout, do jaké míry si přejete odhalit bříško. Plavky jsou proto vhodné pro každou postavu. Pružné lemy zaručují, že vám plavky ve vodě nesklouznou.
Výběr velikosti
Ve vodě se plavky vždy roztáhnou, je tedy nezbytné, aby vám při zkoušení perfektně seděly. Dbejte proto na výběr správné velikosti. Již při zkoušení musí plavky dobře přiléhat k tělu, měly by vaši postavu pevně obepínat. Elastan obsažený v některých materiálech, z nichž jsou naše plavky vyrobeny, ve vodě částečně povolí.
HAUT DE PAGE