BIENTÔT ÉPUISÉ

Plavky Bahia Island s košíčky našitými na sedle

Réf :
8331350
Product plus point
Dámské trojúhelníkové plavky, které zajišťují dobré zpevnění poprsí. Sportovní vzhled a výrazný výstřih. Zavazování za krkem a zapínání na zádech. Podšité.
389,00 Kč*

3 colors

výhody pro uživatele

Stabilita
Spolehlivě drží ve vlnách do 1 m.
Zpevnění poprsí
Dobré zpevnění. Vhodné pro každý tvar i velikost poprsí.
Zeštíhlující efekt
Plavky zvýrazňují přirozeně oválný tvar poprsí.
Rychlé schnutí
Materiál obsahuje polymer, díky kterému plavky rychle schnou.
Dopad na životní prostředí
Porovnání život. cyklu výrobku: horní díl - sustainability.decathlon.com.

VLASTNOSTI

Typ plavek
Dvoudílné plavky – horní díl.
Střih
Trojúhelníčkové plavky.
Vycpávky
Ne.
Kostice
Ne.
Zpevnění svalů
Ne.
Kolekce
Island.
Tests
Tento výrobek byl testován při praktickém použití v našem vývojovém středisku ve městě Hendaye a prošel několika laboratorními testy, které zaručují jeho kvalitu při sportu: testy pružnosti a stability materiálu, stálosti barev a odolnosti vůči tření, praní, slané vodě, chloru, slunečnímu záření a testy životnosti i po několika praních.
Vyrobeno pro
ženy na rekreační vodní sporty. Velikost od 70B do 80E.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Před prvním použitím plavky vyperte. Po každém použití vyperte v čisté vodě. V pračce perte na 30 °C s malým množstvím pracího prášku a bez aviváže.
Use restriction
Nevhodné k pravidelnému používání v chlorované vodě.

DALŠÍ INFORMACE

Surfujete pravidelně
Pro pravidelné surfování. Při surfování pádlujete proti vlně, projedete jejím hřebenem a surfujete na vlně vysoké maximálně 1 m. Často padáte a jste zvyklá se občas ocitnout pod vodou. Plavky by měly odpovídat vaší úrovni a spolehlivě držet při každém pohybu. Právě pro vás je určená nová řada plavek pro pravidelné surfování.
Pro koho jsou určeny?
Tyto trojúhelníkové plavky se zavazováním za krkem přirozeně zvýrazňují oválný tvar poprsí a poskytují dobré zpevnění. Plavky dobře kryjí prsy a dodávají jim přirozený tvar. Zavazování za krkem umožňuje plavky utáhnout dle potřeby. Zapínání na zádech je naprosto spolehlivé. Ideální pro ženy s normálním či kulatým poprsím.
Výběr velikosti
Ve vodě se plavky vždy roztáhnou, je tedy nezbytné, aby vám při zkoušení perfektně seděly. Dbejte proto na výběr správné velikosti. Při zkoušení v kabince musí plavky dobře přiléhat k tělu – měla byste cítit, že vám zpevňují postavu. Elastan obsažený v některých materiálech, z nichž jsou naše plavky vyrobeny, ve vodě částečně povolí.
Známka umožňující porovnat ekologickou šetrnost výrobku
Během celého životního cyklu výrobku jsou pomocí mnoha ukazatelů měřeny jeho dopady na životní prostředí. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na škále ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojil do této iniciativy, a přispívá tak k ochraně životního prostředí. Více na: http://sustainability.decathlon.com/
HAUT DE PAGE