BIENTÔT ÉPUISÉ

Plavky Nahia s vyměnitelnými šňůrkami modré

Réf :
8331423
Product plus point
Spodní díl plavek klasického střihu, s vyměnitelnými postranními šňůrkami (na výběr z 26 barevných provedení). Elastické lemy. Dobré zpevnění, střední vykrojení.
239,00 Kč*

výhody pro uživatele

Stabilita
Díky zesíleným elastickým lemům plavky dobře drží na těle.
Krytí
Menší míra krytí. Klasický střih se středním vykrojením.
Rychlé schnutí
Materiál z polymeru rychle schne.
Možnost osobního upravení
Možnost výměny postranních šňůrek pro osobitý styl. Na výběr z 26 barev.

VLASTNOSTI

Typ plavek
Dvoudílné plavky – spodní díl.
Střih
Kalhotky klasického střihu.
Střih
Kalhotky klasického střihu.
Kolekce
Přizpůsobitelné plavky.
Kolekce
Přizpůsobitelné plavky.
Kolekce
Přizpůsobitelné plavky.
Composition
80 % polyamid, 20 % elastan.
Tests
Tento výrobek byl testován při praktickém použití v našem vývojovém středisku ve městě Hendaye a prošel několika laboratorními testy zaručujícími jeho kvalitu. Jednalo se o testy pružnosti materiálu, stálosti tvaru a barev, odolnosti vůči tření, praní, slané vodě, chlóru, slunečnímu záření a o test životnosti výrobku v průběhu opakovaného praní.
Vyrobeno pro
ženy na rekreační provozování vodních sportů.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Před prvním nošením výrobek vyperte. Po každém použití vyperte v čisté vodě. V pračce perte na 30 °C s malým množstvím pracího prostředku a bez aviváže.
Use restriction
Nejsou vhodné k častému používání v chlorované vodě.

DALŠÍ INFORMACE

Vlastní styl
Každá žena chce, aby byly její plavky jedinečné. Proto značka Tribord vyvinula plavky Nahia, které je možné si přizpůsobit pomocí náhradních šňůrek. V prodeji naleznete více než 26 různých barevných provedení. Můžete tak měnit styl svých plavek každý den! Vyberte si horní a spodní díl a doplňte je šňůrkami dle libosti (1 balení obsahuje 4 šňůrky = 2 na horní a 2 na spodní díl plavek). Nekonečné množství barevných kombinací!
Typ postavy
Pro ženy, které si nepřejí odhalovat své hýždě, je spodní díl klasického střihu ideálním kompromisem mezi mírou krytí a ženskostí. Plavky perfektně sedí, jsou pohodlné a navíc mají střední vykrojení, které opticky prodlužuje nohy. Jsou vhodné pro všechny typy postav, tedy všechny ženy, které rády nosí dvoudílné plavky. Elastické lemy zajišťují, že plavky dobře drží na těle i po namočení.
Výběr velikosti
Ve vodě se plavky vždy trošku roztáhnou, je tedy nezbytné, aby vám perfektně seděly. Proto dbejte na výběr správné velikosti. Již při zkoušení musí plavky dobře přiléhat k tělu. Měly byste cítit, že vám zpevňují postavu. Elastan obsažený v některých materiálech, z nichž jsou naše plavky vyrobeny, ve vodě částečně povolí.
HAUT DE PAGE