BIENTÔT ÉPUISÉ

POLOSUCHÝ NEOPREN 7 MM NA POTÁPĚNÍ S PŘÍSTROJEM DO CHLADNÝCH VOD

Réf :
8301093
Product plus point
Polosuchá kombinéza ze 7mm neoprenové pěny s kuklou pro potápění s přístrojem vás udrží v teple i ve studených vodách.
6 999,00 Kč*

výhody pro uživatele

Ochrana před chladem
Neoprenová polosuchá 7mm kombinéza. Nepropustné zapínání T-ZIP na zádech.
Snadné oblékání
100% strečový neopren. Zip na kotnících a zápěstí pro snadnější oblékání.
Vodotěsnost
Dvojité hladké manžety (po ohnutí). Nepropustné zapínání T-ZIP na zádech.
Volnost pohybu
Jednodílná kombinéza s odepínací kapucí. Připnutí kukly na stehně. Předtvarovaný
Odolnost vůči odření
Tvarované výztuhy na kolenou (Supratex) a na ramenou.

VLASTNOSTI

Composition
Pěna : 100.0% neopren Podšívka : 100.0% polyamid
Approved by
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází u Centra vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků Subea společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků.
Tests
Izolační vlastnosti byly vyvinuty a testovány naším technickým partnerem ve městě Hendaye (ve Francii).
Vyrobeno pro
potápěče s přístrojem ve vodách o teplotě od 10 do 18 °C.
záruka
2 years
Download user manual link

RADY

Návod na údržbu
Po každém použití opláchněte čistou vodou, neperte v pračce, nesušte na slunci – sluneční záření urychluje stárnutí materiálu. Na kombinézu pravidelně aplikujte silikonovou mast. Mast je součástí balení.
Storage advice
Nesušte na slunci a v blízkosti zdrojů tepla. Uchovávejte na ramínku pro zachování tvaru a vlastností materiálu.
Use restriction
Na kombinézu pravidelně aplikujte silikonovou mast.

DALŠÍ INFORMACE

Video o výrobku
<iframe width="510" height="287" src="//www.youtube.com/embed/PdD-pI0IBMc?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Co je to polosuchá kombinéza?
Polosuchá kombinéza funguje na stejném principu jako mokrá kombinéza. Je navíc vybavena nepropustným T-zipem na zádech. Manžety na koncích rukávů i nohavic zabraňují vnikání vody do kombinézy. Jedná se o oblečení s minimální propustností vody! Jelikož nedochází k výměně vody, nedochází ani k tepelným ztrátám. Kombinéza udržuje teplo po celou dobu potápění.
Ochrana před chladem
Kombinéza ze 7 mm silné neoprenové pěny mezi 2 vrstvami polyamidu různé tloušťky. Thermospan na hrudi a na zádech. Pěna Sheico L. Podšívka z nylonu. Zdvojené ohrnovatelné manžety pro ještě větší nepropustnost rukávů a nohavic. Hladká strana vysokého límce zaručuje nepropustnost neoprenu u krku. Zapínání na zádech s nepropustným T-ZIPem. Hmotnost obleku velikosti L: 4,5kg.
Šité a lepené spoje GBS.
Neoprenové díly jsou nejprve slepeny, a pak prošity. Při prošití jehla neprojde celou vrstvou neoprenu, ten je tak odolný vůči vniknutí vody.
Kukla
Odepínací neoprenová kukla o síle 7 mm, uvnitř plyšová, s tvarovaným lemem okolo obličeje. Systém odvodu vzduchu: Systém vypouštějící vzduchové bublinky v kukle. Pomocí karabiny na kukle lze kuklu připnout na pravou nohavici kombinézy.
Snadné oblékání/svlékání kombinézy
Maximální pohodlí při oblékání díky dvojitým manžetám a zapínání na zip na koncích rukávů a nohavic. Dlouhé poutko na zipu usnadňuje zapínání.
Volnost pohybu
Jednodílná kombinéza s odepínací kapucí. Díky postranním dílům z materiálu Ultraspan padne kombinéza každé postavě. Bezešvé provedení podpaží umožňuje naprostou volnost pohybu paží. Předtvarovaný střih.
Odolnost vůči oděru
Tvarované výztuhy na kolenou (Supratex) a ramenou, ochranná látka na zápěstí bránící poškození o potápěčský počítač. Navíc vnitřní výztuhy. Vnitřní švy jsou potažené vrstvou látky. Šité a lepené švy z nylonové niti jsou odolnější proti odření než švy z polyesteru.
Třída tepelného komfortu
Kombinéza na potápění s přístrojem byla testována francouzským institutem pro potápění INPP a splňuje normu NF EN 14225-1:2005. Kombinéza je homologována ve třídě B A (+7 °C/+12 °C / +45 °F/+54 °F) B (+10 °C/+18 °C / +50 °F/+64 °F) C (+16 °C/+24 °C / +61 °F/+75 °F) D (+22 °C/+30 °C / +72 °F/+86 °F)
Jak používat polosuché neoprenové kombinézy
Před potápěním nalijte do kombinézy malé množství vlažné vody. Snížíte tak kompresní efekt (v důsledku změny tlaku se vzduch v kombinéze může během oblékání stlačit a způsobit prasknutí nebo shrnutí neoprenu nebo sevřít v neoprenu kůži). Nepropustné zipy pravidelně promazávejte nemastným silikonovým lubrikantem.
Typy na oblékání potápěčského obleku
Vsuňte chodidlo do igelitového sáčku. Následně strčte nohu do nohavice vašeho neoprenu... Chodidlo projde nohavicí bez zachycení a celé vykoukne! Aby oblek dobře padl, požádejte někoho, aby vám u zápěstí foukl do rukávu. Vzduch nafoukne vnitřek neoprenu a ten se odlepí od vašeho těla. Pak už jen zbývá provést poslední nastavení a úpravy.
Typy na údržbu potápěčských obleků
1) Po každém použití oblek z obou stran opláchněte v čisté vodě. 2) Používejte antibakteriální roztok 3) Dobře vyperte v čisté vodě 4) Sušte na širokém ramínku na stinném a větraném místě. Pozor na slunce. Na slunci dochází k vyblednutí textilních částí obleku a životnost neoprenu se zkracuje. Zipy můžete očistit pomocí kartáčku na zuby a promazat pomocí silikonového oleje.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée se mění na SUBEA - nová značka Decathlonu zaměřená na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem, podmořský lov a potápění bez přístroje). Všechny naše výrobky budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing" ! Více informací naleznete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE