POTÁPĚČSKÉ ZÁVAŽÍ 1 KG POTAŽENÉ ŠEDÉ

Réf :
8015196
Product plus point
Zátěž s charakteristickým šedým potahem. Šedý potah chrání zátěž před nárazy.
199,00 Kč*

2 colors

výhody pro uživatele

Ochrana proti nárazům
Šedý potah chrání zátěž před nárazy.

VLASTNOSTI

Composition
Konstrukce : 90.0% olovo, 10.0% polyuretan
Approved by
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází u Centra vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků Subea společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků.
Vyrobeno pro
potápěče s přístrojem, šnorchlování a podmořský rybolov.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Materiál je odolný vůči slané vodě. Před uložením opláchněte ve sladké vodě.
Storage advice
Skladujte na suchém místě mimo dosah slunečního záření.

DALŠÍ INFORMACE

Na čem všem závisí volba závaží?
1/ Na vaší váze a indexu tělesné hmotnosti (poměr váhy a výšky). 2/ Na vodě: mořská voda nadnáší více (je potřeba více zátěže) než sladká voda. 3/ Na vaší potápěčské kombinéze: ta v závislosti na šířce neoprenu více, či méně nadnáší. 4/ Na hmotnosti láhve (u potápění s přístrojem) a objemu vzduchu v láhvi: čím déle se potápíte, tím méně je v láhvi vzduchu a tlaková láhev více nadnáší.
Brzdy/Fixátory závaží/Spojky na závaží
Spojky na závaží (jinými slovy brzdy nebo fixátory závaží) spojí jednotlivá závaží mezi sebou: to při potápění zůstanou na místě.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée nyní nese název Subea, což je značka Decathlonu, která se zaměřuje na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov). Všechny naše výrobky budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací naleznete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE