POTÁPĚČSKÝ NEOPRENOVÝ TOP SCD 100 2,5 MM

Réf :
8242306
Product plus point
Top o síle 2,5 mm, který zvýší tepelně izolační vlastnosti neoprenu ve středně teplých vodách.
549,00 Kč*

výhody pro uživatele

Ochrana před chladem
S topem s kuklou 2,5 mm vám již nebude pod vodou zima!
Snadné oblékání
100% strečový neopren. Střih a materiál umožňují snadné a rychlé oblékání.
Volnost pohybu
Top bez rukávů poskytuje naprostou volnost pohybu paží.

VLASTNOSTI

Composition
Pěna : 100.0% neopren Podšívka : 100.0% polyamid
Approved by
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází v Centru vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Toto centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků Subea počínaje vytvořením výrobku spolu se zaměstnanci společnosti Subea (produktovým manažerem, designéry a inženýry) až po celoroční testování životnosti samotnými potápěči (začátečníky i instruktory).
Tests
Izolační vlastnosti výrobku byly testovány našimi odborníky a technickými partnery ve francouzském městě Hendaye.
Vyrobeno pro
potápěče s přístrojem ve vodách od 16 °C do 24 °C.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Po použití vyperte ve sladké vodě. Nesušte na slunci.
Storage advice
Skladujte na suchém místě mimo dosah slunečního záření.
Use restriction
Není určen na plavání.

DALŠÍ INFORMACE

Přizpůsobte sílu neoprenu teplotě vody!
Chlad je nejhorším nepřítelem potápěčů! Podle teploty vody je nutné zvolit odpovídající tepelnou ochranu. Aby si potápěč nemusel pořizovat několik různých neoprenových obleků, vyvinuly jsme řadu pěti výrobků, které můžete použít v závislosti na teplotě. Svoji ochranu před chladem tedy můžete zvýšit použitím kukly, neoprenového topu, topu s kuklou, spodních šortek o síle 1 mm či svrchních šortek o síle 5,5 mm.
Tipy na údržbu potápěčského obleku
1) Potápěčský oblek po každém ponoru z obou stran opláchněte čistou vodou. 2) Používejte antibakteriální roztok 3) Oblek náležitě opláchněte v čisté vodě 4) Sušte na ramínku na stinném a větraném místě. Pozor na slunce. Textilní části potápěčského obleku na slunci vyblednou a dochází také k rychlejšímu stárnutí neoprenu. Zipy můžete očistit kartáčkem na zuby a promazat silikonovým olejem.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée se nyní nazývá SUBEA, což je značka Decathlonu, která se věnuje podmořským sportům (šnorchlování, potápění s přístrojem a bez přístroje a podmořskému lovu). Postupně budou názvy našich potápěčských výrobků přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací naleznete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE