POTÁPĚČSKÝ TLAKOMĚR SCD 400 BARŮ

Réf :
8334040
Product plus point
Potápěčský tlakoměr pro tlak do 400 bar (přizpůsobí se také láhvím s 200 a 300 bary). Vhodný také pro vysokotlaké systémy.
1 299,00 Kč*

výhody pro uživatele

Odolnost
Odolný vůči nárazům a vysokému tlaku.
Snadná čitelnost
Číselník s luminiscenčním pozadím.

VLASTNOSTI

Composition
Konstrukce : 100.0% mosaz Trubička : 100.0% aramid
Approved by
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází u Centra vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků.
Tests
Vyvinuto a testováno ve francouzském městě Hendaye.
Vyrobeno pro
potápěče na měření zbývajícího tlaku v láhvi.
záruka
2 years
Download user manual link

RADY

Návod na údržbu
Pro uplatnění záruky je třeba výrobek každý rok či po každých 100 ponorech, po mimořádně náročném ponoru a po delším uskladnění nechat zkontrolovat odborníkem.
Storage advice
Potápěčskou výbavu uchovávejte mimo dosah zdrojů ozonu. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.
Use restriction
Před použitím je třeba výrobek nechat zkontrolovat odborníkem.

DALŠÍ INFORMACE

Červená zóna
Červeně vyznačené rozmezí mezi 0 a 50 bary pro větší bezpečnost.
Očko
Postranní očko navíc pro připevnění bezpečnostního lanka.
Vlastnosti
Tlakoměr v jednodílném nerezovém pouzdru z pochromované mosazi je odolný vůči nárazům a vysokému tlaku. Spirála z mědi a berylia. Pružná s vnějším průměrem 55 mm. Vnější závit. 7/16'' HP. Hmotnost: 260 g.
Záruční servis v prodejně
http://atelier.decathlon.fr/nos-prestations/sports-deau/prestastions-sport-deau.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée nyní nese název SUBEA, což je značka Decathlonu, která je zaměřena na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov). Názvy všech našich výrobků budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací najdete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE