POTÁPĚČSKÝ ŽAKET SCD 100 VELIKOST XS

Réf :
8335089
Product plus point
Potápěčská vyvažovací vesta vyvinutá pro muže i ženy. Poskytuje pohodlí a volnost pohybu.
3 799,00 Kč*

2 colors

výhody pro uživatele

Tělesná přizpůsobivost
Patentovaná ramínka ve tvaru V vyhovují mužům i ženám.
Pohodlí
Vyztužená záda tlumí tíhu láhve.
Snadné použití
1 kroužek na rameni na zavěšení příslušenství. 2 velké postranní kapsy.
Odolnost vůči odření
Materiál: PES Codura 600 den. Materiál vzduchové komory: Vrstvený polyamid.

VLASTNOSTI

Composition
Hlavní materiál : 100.0% polyamid
Approved by
Všechny potápěčské žakety rovněž nezávisle na značce Subea testovala v praxi (při statických, dynamických a biomechanických pokusech) organizace DAN Europe. DAN Europe (Divers Alert Network Europe) je mezinárodní nezisková zdravotnická a výzkumná organizace pečující o bezpečí a zdraví potápěčů.
Tests
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází u Centra vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků Subea společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků.
Vyrobeno pro
rekreační potápění a potápěčské kluby. Barevně odlišené velikosti.
záruka
Dostupnost nezbytných náhradních součástek: 2 roky.
Download user manual link

RADY

Návod na údržbu
Pro uplatnění záruky je třeba výrobek každý rok či po každých 100 ponorech, po mimořádně náročném ponoru a po delším uskladnění nechat zkontrolovat odborníkem.
Storage advice
Potápěčskou výbavu uchovávejte mimo dosah zdrojů ozonu. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.
Use restriction
Před použitím je třeba výrobek nechat zkontrolovat odborníkem.

DALŠÍ INFORMACE

Typ žaketu
Potápěčské žakety Subea-Tribord obepínají potápěče. Objem vzduchu v žaketu je rovnoměrně rozprostřen po celé jeho ploše, což zlepšuje jeho nadnášivost.
Potápěčský žaket s patentovanými ramínky ve tvaru V.
Ramenní popruhy díky svému exkluzivnímu tvaru nebrání pohybu paží a zároveň dobře drží vestu na trupu. Tvar ramínek snižuje tlak na hrudník, a proto je žaket vhodný pro muže i ženy. Přezky na ramenních popruzích umožňují snadné a přesné nastavení dle postavy.
Snadné použití
Šňůrky ventilů jsou posunuty dopředu (u horního ventilu na hrudník a u spodního ventilu na břicho pod pravou kapsu). Jejich tvar také usnadňuje manipulaci. Potápěč může lépe kontrolovat vztlak. Otvory postranních kapes jsou sníženy pro snadnější přístup.
Zesílené zádové polstrování
Pro větší pohodlí potápěče vývojové týmy značky Subea-Tribord vestu vybavily zesílením zádovým polstrováním, které tlumí tlak vyvíjený na záda láhví.
Hmotnost a vztlak
Vztlak XS =80 N/8l S =100 N/10l M = 130 N/13l L =165 N/16,5l XL = 180 N/18l Hmotnost: 3,14 kg ve velikosti M.
Složení
Tento potápěčský žaket značky Tribord je vyroben z vysoce kvalitních materiálů testovaných v mořské vodě i v bazénu. Materiál: PES Codura 600 den. Materiál vzduchové komory: PA 210 s laminací z PU. Pro snadnější orientaci ve velikostech je pro každou velikost určen barevný kód, který najdete na popruhu za krkem. XS: bílý popruh S: červený popruh M: žlutý popruh L: modrý popruh XL: černý popruh
Pravidelná údržba
1/ Žaket pečlivě opláchněte čistou vodou. Zmáčkněte ventily inflátoru. 2/ Vylijte ze žaketu vodu zatáhnutím za šňůrku spodního ventilu. Ve vzduchové komoře nesmí zůstat žádná voda. 3/ Sušte na širokém ramínku na stinném místě. Jednou ročně žaket prohlédněte a zjistěte, zda není opotřebený. Ústy nafoukněte vzduchovou komoru, počkejte 12 h a ověřte, zda zůstala nafouknutá.
Skladování
Veškeré potápěčské vybavení je třeba skladovat mimo dosah zdrojů ozonu (elektrické motory, sporáky, atd.) a chránit před ultrafialovým zářením. V opačném případě se může zkracovat životnost spojů a dojít k ohrožení vašeho zdraví a správné funkčnosti regulátoru tlaku. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.
Kontrola potápěčských žaketů
Alespoň jednou za dva roky doporučujeme provést kontrolu potápěčského žaketu v autorizovaném servisu Subea, a nebo častěji, pokud se potápíte často. Poprodejní servis: http://atelier.decathlon.fr/nos-prestations/sports-deau/prestastions-sport-deau.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée nyní nese název Subea, což je značka Decathlonu, která se zaměřuje na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov). Všechny naše výrobky budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací naleznete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE