POTÁPĚČSKÝ ŽAKET SCD 500 OBEPÍNAJÍCÍ TĚLO

Réf :
8334039
Product plus point
Potápěčská vyvažovací vesta je vhodná pro muže i ženy. Zajišťuje velkou svobodu pohybu!
4 999,00 Kč*

výhody pro uživatele

Tělesná přizpůsobivost
Patentovaná ramínka ve tvaru V vyhovující mužům i ženám.
Pohodlí
Zesílené polstrování na zádech a v ramenou.
Snadné použití
4 upínací kroužky, 2 velké postranní kapsy. Rozšířitelné kapsy na zátěž.
Odolnost vůči odření
Materiál: Ripstop 600d PES snižující možnost roztržení Vrstvený polyamid.

VLASTNOSTI

Composition
Hlavní materiál : 100.0% polyamid
Approved by
Všechny potápěčské žakety rovněž nezávisle na značce Subea testovala v praxi (při statických, dynamických a biomechanických pokusech) organizace DAN Europe. DAN Europe (Divers Alert Network Europe) je mezinárodní nezisková zdravotnická a výzkumná organizace pečující o bezpečí a zdraví potápěčů.
Tests
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází v Centru vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků Subea společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků.
Vyrobeno pro
zkušené potápěče, kteří hledají dobře padnoucí žaket s rozšířitelnými kapsami na závaží.
záruka
Dostupnost nezbytných náhradních dílů: 2 roky.
Download user manual link

RADY

Návod na údržbu
Pro uplatnění záruky je třeba výrobek každý rok či po každých 100 ponorech, po mimořádně náročném ponoru a po delším uskladnění nechat zkontrolovat odborníkem.
Storage advice
Pro zachování životnosti spojů a funkčnosti žaketu skladujte mimo dosah zdrojů ozonu (elektrické motory, sporáky, atd.) a chraňte před ultrafialovým zářením.
Use restriction
Před použitím je třeba výrobek nechat zkontrolovat odborníkem.

DALŠÍ INFORMACE

Typ potápěčského žaketu
Objem vzduchu ve vyvažovacích vestách Subea - Tribord je rovnoměrně rozprostřen po celé ploše vesty, což zlepšuje jejich nadnášivost.
Potápěčský žaket pro muže i ženy s patentovanými ramínky ve tvaru V.
Ramenní popruhy díky svému exkluzivnímu tvaru nebrání pohybu paží a zároveň dobře drží vestu na trupu. Tvar ramínek snižuje tlak na hruď, a proto tento žaket vyhovuje mužům i ženám. Přezky na ramenních popruzích umožňují snadné a přesné nastavení dle postavy.
Ergonomické doplňky
Šňůry ventilů byly posunuty směrem dopředu (u horního ventilu na hruď a u dolního ventilu na břicho). Jejich tvar usnadňuje manipulaci. Potápěč tak může lépe kontrolovat svůj vztlak. Pro snadnější přístup byly otvory dvou postranních kapes sníženy. Potápěčský žaket Subea SCD 500 je vybaven dvěma rozšířitelnými kapsami na závaží, z nichž každá pojme až 3 kg.
Zesílené polstrování!
Pro větší pohodlí potápěče byl žaket vybaven zesíleným zádovým polstrováním, které tlumí tlak vyvíjený na záda láhví. Pro větší pohodlí je polstrování také zesíleno na ramenou.
Hmotnost a vztlak
Vztlak: S =100N/10l M = 130N/13l L =165N/16,5l XL = 180N/18l. Hmotnost: 3,88 kg (vel. M).
Složení
Potápěčské žakety Subea-Tribord jsou vyrobeny z kvalitních materiálů testovaných v mořské vodě i v bazénu. Materiál: Ripstop 600d PES snižující možnost roztržení. Materiál vzduchové komory: PA 210 s laminací z PU.
Pravidelná údržba
1/ Žaket pečlivě vymáchejte v čisté vodě. Zatáhněte za ventily inflátoru. 2/ Vylijte ze žaketu zbytek vody zatáhnutím za šňůrku spodního ventilu. Ve vzduchové komoře nesmí zůstat žádná voda. 3/ Žaket sušte na ramínku ve stínu. Žaket každoročně prohlížejte a hledejte známky opotřebení. Nafoukněte ústy vzduchovou komoru, počkejte 12 hodin a zkontrolujte, zda se nevyfoukla.
Skladování
Potápěčské vybavení se nesmí skladovat v blízkosti zdrojů ozonu (elektrické motory, sporáky, atd.) a je třeba je chránit před ultrafialovým zářením. V opačném případě dochází ke zkrácení životnosti spojů, a tím k ohrožení vaší bezpečnosti a správné funkčnosti regulátoru tlaku. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.
Kontrola potápěčských žaketů
Nejméně jednou za dva roky nechte svůj potápěčský žaket zkontrolovat autorizovaným servisem Subea a nebo častěji, potápíte-li se pravidelně. Poprodejní servis: http://atelier.decathlon.fr/nos-prestations/sports-deau/prestastions-sport-deau
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée se nyní jmenuje SUBEA, což je značka Decathlonu, která se zaměřuje na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov). Názvy všech našich potápěčských výrobků budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing" ! Více informací naleznete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE