BIENTÔT ÉPUISÉ

Přizpůsobitelné trojúhelníčkové plavky Nahia purpurové

Réf :
8331417
Product plus point
Trojúhelníčkové plavky s vyměnitelnými šňůrkami (v prodeji 26 barevných variant). Košíčky našité na sedle. Zavazování za krkem, spona na zádech. Mírné zpevnění.
259,00 Kč*

výhody pro uživatele

Zpevnění poprsí
Mírné zpevnění. Ideální pro malá a středně velká poprsí.
Zeštíhlující efekt
Dají vyniknout přirozeným křivkám vašeho poprsí.
Rychlé schnutí
Materiál z polymeru rychle schne.
Možnost osobního upravení
Vyměnitelné šňůrky u krku pro vlastní styl. Na výběr z 26 barev.

VLASTNOSTI

Typ plavek
Dvoudílné plavky – horní díl.
Střih
Trojúhelníčkové plavky.
Vycpávky
Ne.
Kostice
Ne.
Zpevnění svalů
Ne.
Kolekce
Přizpůsobitelné plavky.
Composition
80 % polyamid, 20 % elastan.
Tests
Tento výrobek byl testován při praktickém použití v našem vývojovém středisku ve městě Hendaye a prošel několika laboratorními testy zaručujícími jeho kvalitu. Jednalo se o testy pružnosti materiálu, stálosti tvaru a barev, odolnosti vůči tření, praní, slané vodě, chlóru, slunečnímu záření a o test životnosti výrobku v průběhu opakovaného praní.
Vyrobeno pro
ženy na rekreační provozování vodních sportů. Velikost od 70B do 80E.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Před prvním nošením výrobek vyperte. Po každém použití vyperte v čisté vodě. V pračce perte na 30 °C s malým množstvím pracího prostředku a bez aviváže.
Use restriction
Nejsou vhodné k častému používání v chlorované vodě.

DALŠÍ INFORMACE

Vlastní styl
Každá žena chce, aby byly její plavky jedinečné. Proto značka Tribord vyvinula plavky Nahia, které je možné si přizpůsobit pomocí náhradních šňůrek. V prodeji naleznete více než 26 různých barevných provedení. Můžete tak měnit styl svých plavek každý den! Vyberte si horní a spodní díl a doplňte je šňůrkami dle libosti (1 balení obsahuje 4 šňůrky = 2 na horní a 2 na spodní díl plavek). Nekonečné množství barevných kombinací!
Typ postavy
Znáte nepřekonatelné trojúhelníčkové plavky s posuvnými košíčky? Zde je jejich obdoba, jen bez možnosti košíčky posouvat. Střih je téměř stejný, vyhovuje většině žen, zejména těm s menším až středně velkým poprsím. Košíčky jsou našité na sedlo a lehce zvýrazňují tvar poprsí. Šňůrky za krk lze dotáhnout dle potřeby, zajišťují stabilitu plavek ve vodě. Můžete je navíc odepnout a vyměnit za jiné, a vytvořit si tak plavky dle vlastního stylu!
Výběr velikosti
Ve vodě se plavky vždy trošku roztáhnou, je tedy nezbytné, aby vám perfektně seděly. Proto dbejte na výběr správné velikosti. Při zkoušení v kabince musí plavky dobře přiléhat k tělu – měly byste cítit, že vám zpevňují postavu. Elastan obsažený v některých materiálech, z nichž jsou naše plavky vyrobeny, ve vodě částečně povolí.
HAUT DE PAGE