Jak vybrat plavky podle typu postavy?

(3)

JAK VYBRAT PLAVKY PODLE TYPU POSTAVY

 

Jak vybrat plavky podle typu postavy?

Obrácená pyramida

Máte široká ramena, úzké boky a malý zadeček, máte tedy štíhlou a atletickou postavu. Budou vám slušet všechny střihy plavek , zkuste však zdůraznit své ženské křivky:
Pokud zvolíte jednodílné plavky, vsaďte na výstřih ve tvaru V.
Pokud se rozhodnete raději pro dvoudílné plavky, zvolte horní díl balkonetkového střihu s pěnovou výplní nebo push-up střih pro plnější výstřih, anebo klasické trojúhelníčky s úzkými ramínky či bandážový střih.Pro optické vyvážení siluety sáhněte po přiléhavém spodním dílu klasického střihu nebo se sníženým pasem, s nohavičkami nebo bez. Svůj plážový outfit můžete doplnit boardovými šortkami, sukýnkou nebo pareem, které ladí s vašimi plavkami.

Jak vybrat plavky podle typu postavy?

Obdélník

 

Jste štíhlá, vaše ramena a boky jsou stejně široké a váš pas není příliš výrazný. Při výběru jednodílných plavek zvolte takový model, který rafinovaným střihem zdůrazňuje pas. Chcete-li si pořídit dvoudílné plavky, zvolte horní díl fulárového nebo bandážového střihu s menšími pěnovými vycpávkami a nepříliš vykrojený spodní díl klasického střihu nebo se sníženým pasem. Svůj plážový outfit můžete doplnit boardovými šortkami, sukýnkou nebo pareem, které ladí s vašimi plavkami.

Jak vybrat plavky podle typu postavy?

Pyramida

 

Máte široké boky a úzká ramena, vaše křivky tedy působí velmi žensky.
Raději volte dvoudílné plavky a zdůrazněte své poprsí horním dílem fulárového nebo push-up střihu. Spodní díl můžete zvolit se sníženým pasem nebo s vykrojením dle libosti. V případě jednodílných plavek zvolte fulárový nebo plavecký střih.
Svůj plážový outfit můžete doplnit sukýnkou nebo pareem, které ladí s vašimi plavkami.

 

Jak vybrat plavky podle typu postavy?

 

Zaoblená postava

 
Máte široké boky a úzká ramena, vaše křivky tedy působí velmi žensky. Raději volte dvoudílné plavky a zdůrazněte své poprsí horním dílem fulárového nebo push-up střihu. Spodní díl můžete zvolit se sníženým pasem nebo s vykrojením dle libosti. V případě jednodílných plavek zvolte fulárový nebo plavecký střih. Svůj plážový outfit můžete doplnit sukýnkou nebo pareem, které ladí s vašimi plavkami.

 

 

Jak vybrat plavky podle typu postavy?

Přesýpací hodiny

 
Máte široké boky a úzká ramena, vaše křivky tedy působí velmi žensky. Raději volte dvoudílné plavky a zdůrazněte své poprsí horním dílem fulárového nebo push-up střihu. Spodní díl můžete zvolit se sníženým pasem nebo s vykrojením dle libosti. V případě jednodílných plavek zvolte fulárový nebo plavecký střih. Svůj plážový outfit můžete doplnit sukýnkou nebo pareem, které ladí s vašimi plavkami,

 

 

Jak vybrat plavky podle typu postavy?

Osmička

 

Jste štíhlá nebo lehce zaoblená, máte výraznější boky a poprsí a současně úzký pas. Mezi jednodílnými i dvoudílnými plavkami si můžete vybírat zcela dle libosti. Pokud potřebujete horní díl zpevňující poprsí, vybírejte z plavek navržených pro plnější poprsí s košíčky velikosti D, E a F. Spíše se vyhýbejte příliš vykrojeným kalhotkám.
Svůj plážový outfit můžete doplnit sukýnkou nebo pareem, které ladí s vašimi plavkami.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vote
HAUT DE PAGE