REGULÁTOR TLAKU SCD 100 SE TŘMENEM (INT) A NEVYVÁŽENÝM PRVNÍM STUPNĚM

Réf :
8334353
Product plus point
Anatomicky tvarovaný náustek vyvinutý ve spolupráci s ortodontisty. Ergonomické deflektory omezují rušivý účinek bublin na minimum.
3 299,00 Kč*

výhody pro uživatele

Odolnost
Nevyvážený první stupeň do teplých i studených vod.
Pohodlí v ústech
Jednohustotní anatomický náustek vyvinutý ve spolupráci s ortodontisty.
Dobrá viditelnost
Deflektory odvádějí vzduchové bubliny mimo zorné pole.
Usnadnění dýchání
Ergonomická klapka zabraňuje nepřetržitému přítoku vzduchu.

VLASTNOSTI

Composition
Všitý díl : 100.0% mosaz Podvozek : 75.0% polyamid 12, 15.0% mosaz, 5.0% silikon, 5.0% ocel
Approved by
Všechny regulátory tlaku Subea rovněž nezávisle testovala v praxi (při statických, dynamických a biomechanických pokusech) organizace DAN Europe. DAN Europe (Divers Alert Network Europe) je mezinárodní nezisková zdravotnická a výzkumná organizace pečující o bezpečí a zdraví potápěčů.
Tests
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází u Centra vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků Subea společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků.
Vyrobeno pro
začátečníky a potápěčské školy. Nevyvážený regulátor tlaku je vhodný do teplých i studených vod.
záruka
Dostupnost nezbytných náhradních dílů: 2 roky.
Download user manual link

RADY

Návod na údržbu
Výrobek je nutné nechat zkontrolovat odborníkem každý rok, po každých 100 ponorech, po mimořádně náročném ponoru či po delším uskladnění.
Storage advice
Uchovávejte mimo dosah zdrojů ozonu. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.
Use restriction
Před použitím je třeba výrobek nechat zkontrolovat odborníkem.

DALŠÍ INFORMACE

Nevyvážený pístový první stupeň do teplých i studených vod
Regulátor Subea SCD 100 je díky své spolehlivosti, odolnosti a snadné údržbě vhodný pro potápěčské školy. Nevyvážený pístový první stupeň je vhodný do teplých i studených vod. Se vzrůstající hloubkou vzrůstá i náročnost dýchání.
Druhý stupeň a snadné dýchání
Druhé stupně mechanicky reprodukují přirozené dýchání. Významně snižují stres a zajišťují vyšší bezpečnost, neboť dodávají dostatečné množství vzduchu bez přílišné námahy. Nadechování je snazší díky hydrodynamickým otvorům. Jedinečný tvar klapky zabraňuje neustálému přítoku vzduchu.
VÝDECH VZDUCHU: lepší viditelnost a méně hluku
Ergonomické deflektory při výdechu odvádějí proud vzduchových bublin podél tváří, aby zvuk proudu potápěče nerušil a bubliny nepronikaly před masku. Více pohodlí a nerušený zážitek!
Exkluzivní Jedinečný anatomicky tvarovaný náustek!
Regulátor byl vyvinut tak, aby byl v ústech co nejpohodlnější. Na vývoji náustku se proto podíleli ortodontisté. Náustek dobře drží v ústech díky svému exkluzivnímu tvaru, křidélkům v úrovni patra, opoře jazyka a také díky různé hustotě a síle materiálu přizpůsobené velikosti úhlu, který svírají čelisti při zavření úst.
Hmotnost a délka hadice
Hmotnost prvního stupně: 660 g. Hmotnost druhého stupně: 200 g. Celková hmotnost: 965 g. Délka hadice: 75 cm.
Certifikace regulátorů tlaku
Regulátory tlaku Subea-Tribord SCD 100 jsou vybaveny nevyváženým prvním stupněm a certifikovány do chladných vod (4 °C - 10 °C) a teplých vod (teploty nad 10 °C).
Doporučená údržba
Při čištění a promazávání regulátoru tlaku nepoužívejte rozpouštědla ani výrobky na parafínové bázi. Nepoužívejte aerosolové spreje, protože mohou poškodit plastové součástky.
Skladování
– Regulátor do teplé vody: regulátor pro použití ve vodě o teplotě vyšší než +10 °C. – Regulátor do chladné vody: regulátor pro použití ve vodě o teplotě nižší než +10 °C a homologovaný na základě testu provedeného ve vodě o teplotě +4 °C. Pokud je teplota vzduchu nebo vody nižší než +10 °C, můžeme hovořit o „ponoru v chladné vodě“.
Kontrola regulátorů tlaku
Každé dva roky doporučujeme provést kontrolu regulátoru tlaku a jednou za rok kontrolu vizuální. Tyto kontroly musí provést autorizovaný servis Subea. Kontrolu doporučujeme i po obzvláště bohaté sezóně (nad 100 ponorů) nebo po delší době nečinnosti.
Záruka na výrobek
Na výrobky Subea-Tribord poskytujeme dvouletou záruku (dle platných právních norem v dané zemi) počínaje koupí výrobku a dvouletou záruku (dle platných právních norem v dané zemi) počínaje zjištěním vady výrobku v souladu se zárukou na skryté vady. Naše výrobky jsou určeny pro rekreační sportovní vyžití, nikoli pro profesionály. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nárazem v důsledku nesprávného zacházení nebo běžného opotřebení.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée nyní nese název Subea, což je značka Decathlonu, která se zaměřuje na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov). Všechny naše výrobky budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací naleznete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE