REGULÁTOR TLAKU SCD 500 INT S VYVÁŽENÝM PRVNÍM STUPNĚM

Réf :
8334038
Product plus point
Anatomicky tvarovaný náustek vyvinutý ve spolupráci s ortodontisty. Ergonomické deflektory omezují rušivý účinek bublin na minimum.
4 299,00 Kč*

výhody pro uživatele

Pohodlí v ústech
Anatomický náustek vyvinutý ve spolupráci s ortodontisty.
Dobrá viditelnost
Deflektory odvádějí vzduchové bubliny mimo zorné pole.
Usnadnění dýchání
Ergonomická klapka zabraňuje nepřetržitému přívodu vzduchu.
Snadná montáž / demontáž
Regulátor tlaku na potápěčské láhve INT (yoke).

VLASTNOSTI

Composition
Konstrukce : 100.0% mosaz Podvozek : 50.0% polyamid 12, 21.0% pryskyřice, 15.0% polyuretan, 10.0% nerezová ocel, 2.0% PVC (polyvinylchlorid), 2.0% mosaz Svršek: : 100.0% silikon
Approved by
Všechny regulátory tlaku rovněž nezávisle na značce Subea testovala v praxi (při statických, dynamických a biomechanických pokusech) organizace DAN Europe. DAN Europe (Divers Alert Network Europe) je mezinárodní nezisková zdravotnická a výzkumná organizace pečující o bezpečí a zdraví potápěčů.
Tests
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází u Centra vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků.
Vyrobeno pro
zkušené potápěče. Vyvážený první stupeň pro pohodlnější dýchání při hloubkových ponorech.
záruka
Dostupnost nezbytných náhradních dílů: 2 roky.
Download user manual link

RADY

Návod na údržbu
Výrobek je nutné nechat zkontrolovat odborníkem každý rok, po každých 100 ponorech, po mimořádně náročném ponoru či po delším uskladnění.
Storage advice
Uchovávejte mimo dosah zdrojů ozonu. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.
Use restriction
Před použitím je třeba výrobek nechat zkontrolovat odborníkem.

DALŠÍ INFORMACE

Vyvážený první stupeň pro snadné dýchání
První stupeň je vybaven vyváženým pístem a otočnou hlavou, která usnadňuje dýchání bez ohledu na hloubku. Má 2 vysokotlaké výstupy (HP) a 4 středotlaké výstupy (LP). Vyvážený pístový první stupeň je spíše vhodný na sportovní potápění a pro náročné profesionály. Hadice měří 75 cm.
Druhý stupeň a snadné dýchání
Druhé stupně mechanicky reprodukují přirozené dýchání. Významně snižují stres a zajišťují vyšší bezpečnost, neboť dodávají dostatečné množství vzduchu bez přílišné námahy. Nadechování je snazší díky hydrodynamickým otvorům. Tvar klapky zabraňuje nepřetržitému přívodu vzduchu
Výdech vzduchu: lepší viditelnost a méně hluku
Ergonomické deflektory při výdechu odvádějí proud vzduchových bublin podél tváří, aby zvuk proudu potápěče nerušil a bubliny nepronikaly před masku. Více pohodlí a větší radost z potápění!
Exkluzivní Patentovaný anatomicky tvarovaný náustek!
Regulátor byl vyvinut tak, aby byl v ústech co nejpohodlnější. Na vývoji náustku se proto podíleli ortodontisté. Náustek dobře drží v ústech díky svému exkluzivnímu tvaru, křidélkům v úrovni patra, opoře jazyka a také díky různé hustotě a síle materiálu přizpůsobené velikosti úhlu, který svírají čelisti při zavření úst.
Hmotnost a délka hadice
Hmotnost prvního stupně: 935 g. Hmotnost druhého stupně: 200 g. Celková hmotnost s hadicí: 1285 g, Délka hadice: 75 cm.
Certifikace regulátorů tlaku
Regulátory tlaku Subea-Tribord SCD 500 s vyváženým prvním stupněm jsou certifikované na použití v teplé vodě (nad +10 °C).
Doporučená údržba
Při čištění a promazávání regulátoru tlaku nepoužívejte rozpouštědla ani výrobky na parafínové bázi. Nepoužívejte aerosolové spreje, protože mohou poškodit plastové součástky.
Kontrola regulátorů tlaku
Každé dva roky doporučujeme provést kontrolu regulátoru tlaku a jednou za rok kontrolu vizuální. Tuto kontrolu musí provést autorizovaný servis Subea. Kontrolu doporučujeme i po obzvláště bohaté sezóně (nad 100 ponorů) nebo po delší době nečinnosti. http://atelier.decathlon.fr/nos-prestations/sports-deau/prestastions-sport-deau
Skladování
Veškeré potápěčské vybavení je třeba skladovat mimo dosah zdrojů ozonu (elektrické motory, sporáky, atd.) a chránit před ultrafialovým zářením. V opačném případě se může zkracovat životnost spojů a dojít k ohrožení vašeho zdraví a správné funkčnosti regulátoru tlaku. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.
Záruka na výrobky
Na výrobky Subea-Tribord poskytujeme dvouletou záruku (dle platných právních norem v dané zemi) počínaje koupí výrobku a dvouletou záruku (dle platných právních norem v dané zemi) počínaje zjištěním vady výrobku v souladu se zárukou na skryté vady. Naše výrobky jsou určeny pro rekreační sportovní vyžití, nikoli pro profesionály. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nárazem v důsledku nesprávného zacházení nebo běžného opotřebení.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée nyní nese název Subea, což je značka Decathlonu, která se zaměřuje na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov). Všechny naše výrobky budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací naleznete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE