SPODNÍ ŠORTKY SCD 100 1 MM

Réf :
8327955
Product plus point
1mm spodní šortky jsou hřejivou vrstvou při potápění v chladných vodách.
1 299,00 Kč*

výhody pro uživatele

Ochrana před chladem
1mm vrstva neoprenu přispívá k tepelné izolaci kombinézy.
Snadné oblékání
Zapínání na hrudi usnadňuje oblékání.
Volnost pohybu
Velmi tenký neopren o síle 1 mm a velmi dobře padnoucí střih.
Kombinovatelnost
Vhodný pro použití se všemi potápěčskými obleky Subea.

VLASTNOSTI

Composition
Pěna : 90.0% neopren, Pěna : 10.0% polyamid
Approved by
Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI), které se nachází u Centra vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků Subea společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry. Za pomoci potápěčů všech úrovní celoročně testují prototypy i životnost jednotlivých výrobků.
Tests
Izolační vlastnosti výrobku byly testovány našimi odborníky a technickými partnery ve francouzském městě Hendaye.
Vyrobeno pro
potápěče s přístrojem pro vyšší ochranu před chladem.
záruka
2 years

RADY

Návod na údržbu
Materiál je odolný vůči slané vodě. Před tím, než výrobek na delší dobu uložíte, opláchněte ho sladkou vodou. Nesušte na slunci.
Storage advice
Nesušte na slunci a v blízkosti zdrojů tepla. Uchovávejte na ramínku pro zachování tvaru a vlastností materiálu.
Use restriction
Nevhodné na plavání.

DALŠÍ INFORMACE

Přizpůsobte sílu neoprenu teplotě vody!
Chlad je nejhorším nepřítelem potápěčů! Podle teploty vody je třeba zvolit vhodnou tepelnou ochranu. Aby si potápěč nemusel pořizovat několik různých neoprenových obleků, vyvinuli jsme systém 5 výrobků, které mohou být v závislosti na teplotě spolu s potápěčským oblekem používány. Svoji ochranu před chladem tedy můžete zvýšit pomocí kukly, neoprenového topu, topu s kuklou, spodního krátkého obleku 1 mm nebo svrchního krátkého obleku 5,5 mm.
Typy na údržbu potápěčských obleků
1) Po každém použití oblek z obou stran opláchněte v čisté vodě. 2) Používejte antibakteriální roztok. 3) Dobře vyperte v čisté vodě. 4) Sušte na širokém ramínku na stinném a větraném místě. Nesušte na slunci. Na slunci textil vybledne a dochází ke zkracování životnosti neoprenu. Zipy můžete očistit pomocí kartáčku na zuby a promazat pomocí silikonového oleje.
Co znamená SUBEA?
Tribord Plongée nyní nese název Subea, což je značka Decathlonu, která se zaměřuje na podmořské sporty (šnorchlování, potápění s přístrojem i bez přístroje a podmořský rybolov). Všechny naše výrobky budou postupně přejmenovány. Proč SUBEA? Protože: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Více informací naleznete na: www.subea.com
HAUT DE PAGE